Soodsaim kiirlaen

Kiirlaen on väike, tagatiseta ja lühiajaline laen, mida sa saad taotleda interneti või telefoni teel. Kiirlaenu intressid ja tasud võivad olla kõrgemad kui teiste laenude puhul. Sellepärast pead alati võrreldema erinevaid pakkumisi ja valida see, mis sobib sinu vajadustele jasissetulekule ning oleks soodsaim.

Võrdle kõiki laenupakkumisi

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 26,85%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Vanus 18 a.
 • Madalad intressimäärad
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 10000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 25,83%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted

Milline laen on üldjuhul soodsaim – kiirlaen, väikaelaen või krediidikonto?

Soodsaima laenu valimine sõltub sinu individuaalsetest vajadustest ja võimalustest. Üldiselt võib öelda, et kiirlaenud on kõige kallimad, kuna nende intressimäärad ja muud tasud on kõrged ning tagasimakseperiood on lühike. Kiirlaenud võivad olla sobivad, kui sul on vaja väikest summat kiiresti ja sa suudad selle õigeaegselt tagasi maksta.

Soodsaim kiirlaen

Väikelaenud on tavaliselt soodsamad kui kiirlaenud, kuna nende intressimäärad ja tasud on madalamad ning tagasimakseperiood on pikem. Väikelaenud on sobivad, kui sul on vaja suuremat summat pikema aja jooksul ja sa suudad endale lubada igakuiseid makseid.

Krediidikonto on paindlikum lahendus kui kiirlaen või väikelaen, kuna sa saad ise valida, kui palju ja millal sa raha kasutad. Krediidikonto intressimäärad ja tasud sõltuvad sellest, kui palju sa raha välja võtad ja tagasi maksad. Krediidikonto võib on, kui sa ei tea täpselt, kui palju sul on raha vaja ja sa tahad olla valmis erinevateks olukordadeks.

Soodsaima laenu leidmiseks peaksid alati võrdlema erinevate laenuandjate pakkumisi ja tingimusi ning arvestama oma finantsolukorda ja eesmärke. 

Kuidas leida soodsaimat laenu?

Selleks, et leida soodaimat laenu pead esialgu võrdema erinevate laenupakkujate pakkumisi. Tähtis on, et sa ei keskenduks ainult intressile, vaid ka teistele tasudele. Ehk siis mida sa peaksid vaatama? Meie soovitus on, et sa uurid, mis on laenude krediidi kulukuse määrasid ehk KKM. KKM näitab, kui palju maksab laen sulle aastas protsentides. Ehk siis mida madalam on KKM, seda soodsam on laen.

Veel soovitusi soodaima kiirlaenu leidmiseks

Soodsaima laenu leidmiseks pead sa mõtlema mitmele asjale, näiteks:

 • Kui palju sa tegelikult laenata vajad ja kui pikaks ajaks? Mida väiksem on laenusumma ja mida lühem on laenuperiood, seda vähem maksad sa intresse ja tasusid.
 • Kui suur on sinu sissetulek ja kui kindel on see? Sa peaksid laenu võtma ainult siis, kui sul on piisav ja stabiilne sissetulek, et tagada laenu õigeaegne tagasimaksmine. Vastasel juhul võid sattuda makseraskustesse ja võlgadesse.
 • Kui hea on sinu krediidiajalugu ja krediidiskoor? Sinu krediidiajalugu näitab, kui usaldusväärne sa oled laenuvõtjana. Kui sul on olnud maksehäireid või võlgnevusi, siis võib see mõjutada sinu laenu saamise võimalusi ja tingimusi. Mida parem on sinu krediidiskoor, seda soodsamaid pakkumisi sa võid saada.
 • Millised on erinevate laenuandjate intressid ja tasud? Sa peaksid alati võrdlema erinevate laenuandjate pakkumisi ja lugema hoolikalt läbi laenulepingu tingimused. Sa peaksid pöörama tähelepanu krediidi kulukuse määrale (KKM), mis näitab, kui palju maksab laen sulle aastas protsentides. Mida madalam on KKM, seda soodsam on laen. Samuti peaksid sa teadma, millised on lepingutasud, haldustasud, viivised ja muud lisakulud.

Soodsaim kiirlaen on laen, mille puhul on lõplik tagasimakse summa väikseim.