Laen 800 eurot

Paljud laenuandjad pakuvad laenu summas 800 €. Sul on võimalik valida erinevate pankade ja krediidiandjate vahel, kes pakuvad tagatiseta väikelaenu, krediidikontot või kiirlaenu. Loe edasi ja saa teada kõik, mida sa pead teadma 800-eurose laenu kohta - kuidas laenata 800 eurot internetist, eelised ja puudused 800€ laenamisel, kuidas leida parimat tagatiseta laenu kuni 800 euroni, kuidas laenata 800 € ilma tagatiste ja käendajateta ja palju muud.

Võrdle kõiki laenupakkumisi

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 26,85%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Vanus 18 a.
 • Madalad intressimäärad
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 10000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 25,83%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted
Laenusumma 400 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Lai valik laene
 • Paindlikud tingimused
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress al. 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress al. 23,88%
Vanus 18 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 37,85%
Vanus 18 a.

Laen 800 eurot internetist 

Kui sul on vaja kiiresti raha, siis võib olla üks lahendus laenata 800 eurot internetist. Internetist laenamine on mugav ja lihtne viis saada raha ilma panga külastamiseta. Sa võid taotleda laenu oma arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu ja saada vastuse mõne minuti jooksul kodust lahkumata. Kui sinu laenutaotlus on heaks kiidetud, siis kantakse raha sinu kontole tavaliselt samal või järgmisel päeval.

Kuidas laenata 800 eurot?

Laenata 800 eurot ei ole keeruline, kui sul on piisav sissetulek ja hea maksevõime. Laenuandjad pakuvad erinevaid laenutüüpe summas 800 € – kiirlaen, tagatiseta väikelaen ja krediidikonto. 800 € laenamine on lihtne, kui täidad laenuandjate nõuded ja sul on piisav maksevõime.

Laenu taotlemine on mugav ja kiire internetis ning raha jõuab sinu kontole samal või järgmisel päeval. Sa ei vaja tagatist ega käendajat, vaid ainult kehtivat isikut tõendavat dokumenti, Eesti pangakontot ja e-posti aadressi. Laenu tagasimaksmine on paindlik ja sõltub sinu valitud laenutüübist ja -perioodist.

Sissetuleku suurus ja allikas võivad erineda erinevate laenuandjate puhul, kuid tavaliselt peab see olema vähemalt 300-500 eurot kuus ja pärinema töötasust, pensionist, toetustest või muudest seaduslikest tuludest.

Tingimused 800€ laenamiseks 

800€ laenamise tingimused sõltuvad sellest, millist tüüpi laenu sa valid ja millise laenuandja juures sa taotled. Üldiselt on olemas kolm peamist tüüpi laene summas 800 eurot: kiirlaenud, tarbimislaenud ja väikelaenud. 

Kiirlaenud on lühiajalised laenud, mida saab taotleda ilma tagatiseta ja käendajateta. Kiirlaenude eeliseks on see, et nad on kiired ja lihtsad, kuid nende puuduseks on see, et nad on kallid ja riskantsed. Kiirlaenu intressimäär võib ulatuda kuni 100% aastas ja lisaks võivad kaasneda erinevad tasud ja trahvid. Kiirlaenu tagasimaksetähtaeg on tavaliselt 15-90 päeva ja kui sa ei suuda seda täita, siis võib su laenuvõlg kiiresti kasvada. 

Tarbimislaenud on pikemaajalised laenud, mida saab kasutada erinevateks otstarveteks, nagu näiteks kodu remont, auto ost, reisimine või muu suurem kulutus. Tarbimislaene saab taotleda nii tagatisega kui ka ilma tagatiseta, kuid ilma tagatiseta tarbimislaenu intressimäär on tavaliselt kõrgem kui tagatisega tarbimislaenu oma. Tarbimislaenu tagasimaksetähtaeg on tavaliselt 6-60 kuud ja kui sa ei suuda seda täita, siis võib su laenuvõlg tekitada sulle probleeme inkassofirmade ja kohtutäituritega. 

Väikelaenud on keskmise tähtajaga laenud, mis on mõeldud väiksemateks kulutusteks, nagu näiteks arsti visiidid, hambaravi, õppemaks või muu ootamatu väljaminek. Väikelaene saab taotleda ilma tagatiseta ja käendajateta, kuid nende intressimäär on tavaliselt madalam kui kiirlaenude oma. Väikelaenu tagasimaksetähtaeg on tavaliselt 3-36 kuud ja kui sa ei suuda seda täita, siis võib su laenuvõlg mõjutada su krediidireitingut ja raskendada sul tulevikus laenu saamist.

Tavalised tingimused laenuvõtjale, mida pead täitma, selleks et laenata 800 eurot, on järgmised:

 • Sa oled vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elamisloaga elanik.
 • Sul on regulaarne ja piisav sissetulek, mis võimaldab sul laenu tagasi maksta.
 • Sul ei ole maksehäireid ega võlgnevusi teiste laenuandjate ees.
 • Sul on kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).
 • Sul on kehtiv Eesti pangakonto ja e-posti aadress.

Need tingimused võivad erineda erinevate laenuandjate vahel, seega kontrolli alati konkreetse laenuandja nõudeid enne laenutaotluse esitamist.

800 eurot kiirelt kätte

Laen 800

Laen 800 € laenamiseks kiiresti on sul kaks võimalust: kiirlaen või krediidikonto. Nende laenutüüpide eelised ja puudused on järgmised:

 • Kiirlaen on mõeldud väiksemate ja lühiajaliste rahavajaduste katmiseks, näiteks arvete maksmiseks, ootamatute kulude katmiseks või väikeste ostude tegemiseks. Kiirlaenu saad taotleda summas kuni 5000 eurot ja tagasimakseperioodiga kuni 3 aastat. Kiirlaenu taotlemine on väga kiire ja lihtne ning raha jõuab sinu kontole mõne minutiga. Kiirlaenu suurimaks puuduseks on kõrge intressimäär ja viivised, kui sa ei maksa laenu õigeaegselt tagasi.
 • Krediidikonto on paindlik ja mugav viis raha laenamiseks. Krediidikonto avamisel saad endale määrata krediidilimiidi, mille ulatuses saad raha kasutada vastavalt oma vajadustele. Krediidikonto limiit küündib tavaliselt on kuni 5000 euroni. Krediidikonto intressimäär algab 18% ja lepingutasu puudub. Krediidikonto eeliseks on see, et maksad intressi ainult kasutatud summalt ja saad sama summat uuesti kasutada pärast selle tagasimaksmist. Krediidikonto puuduseks on see, et pead maksma konto hooldustasu, mis sõltub limiidi suurusest.

Laenud kiirelt ja mugavalt summas 800 € 

Kui sa otsid laenu kiirelt ja mugavalt summas 800 €, siis sul on mitmeid valikuid mille vahel võid kaaluda, kuid siin on paar võimalusi:

 • Ferratum: pakub kiirlaene, krediitkontosid ja väikelaene. Ferratumi kaudu võid sa taotleda kiirlaenu summas 50-300 eurot intressiga 0% esimesel laenul ja 89,4% aastas järgmistel laenudel ja tagasimaksetähtajaga 15-45 päeva. Sa võid ka avada krediitkonto summas 50-2000 eurot intressiga 39,6% aastas ja tagasimaksetähtajaga 3-48 kuud. Või sa võid taotleda väikelaenu summas 300-3000 eurot intressiga alates 19,9% aastas ja tagasimaksetähtajaga 6-36 kuud.
 • Smsmoney: pakub kiirlaene, väikelaene ja autolaene. Smsmoney kaudu võid sa taotleda kiirlaenu summas 50-1000 eurot intressiga alates 35% aastas ja tagasimaksetähtajaga 15-90 päeva. Sa võid ka taotleda väikelaenu summas 300-5000 eurot intressiga alates 19% aastas ja tagasimaksetähtajaga 3-60 kuud. Või sa võid taotleda autolaenu summas 500-10 000 eurot intressiga alates 15% aastas ja tagasimaksetähtajaga 6-60 kuud.

Soodsaim tagatiseta laen kuni 800 eurot 

Kui sa otsid soodsaimat tagatiseta laenu kuni 800 eurot, siis pead arvestama mitte ainult intressimääraga, vaid ka muude kuludega, nagu näiteks lepingutasu, haldustasu, viivistasu ja muud tasud. Samuti pead vaatama laenu kogukulu, mis näitab sulle, kui palju sa pead kokku maksma laenu eest. Laenu kogukulu sõltub sinu laenusummast, intressimäärast, tagasimakseperioodist ja muudest tasudest. Laenu kogukulu arvutamiseks võid kasutada järgmist valemit:

Laenu kogukulu = Laenusumma + Intress + Lepingutasu + Haldustasu + Muud tasud

Kuidas leida parimat tagatiseta laenu kuni 800 euroni 

Parima tagatiseta laenu leidmiseks kuni 800 euroni pead sa võrdlema erinevaid laenupakkumisi ja valima selle, mis sobib kõige paremini sinu vajadustele ja võimalustele. Sa pead arvestama järgmiste teguritega:

 • Laenu summa: otsusta, kui palju sa tegelikult vajad laenata ja mitte võtma rohkem kui sa suudad tagasi maksta. Laenu summa mõjutab sinu intressimäära, tagasimakseperioodi ja kogukulu.
 • Laenu tähtaeg: vali endale sobiva tagasimakseperioodi, mis ei oleks liiga lühike ega liiga pikk. Liiga lühike tähtaeg tähendab suuremaid kuumakseid, mis võivad olla sinu jaoks liiga koormavad. Liiga pikk tähtaeg tähendab väiksemaid kuumakseid, kuid suuremat intressikulu ja pikemat laenukoormust.
 • Laenu intress: leia võimalikult madala intressimääraga laenu, mis vähendab sinu laenu kogukulu. Intressimäär sõltub sinu laenusummast, tähtajast, krediidiajaloost ja laenuandja tingimustest. Sa pead vaatama nii nimelist intressimäära kui ka aastast protsentmäära (APR), mis näitab sulle laenu tegelikku hinda aastas.
 • Laenu tasud: arvesta ka muude kuludega, mis kaasnevad laenuga, nagu näiteks lepingutasu, haldustasu, viivistasu ja muud tasud. Need tasud võivad oluliselt suurendada sinu laenu kogukulu ja mõjutada sinu eelarvet. Sa pead lugema hoolikalt laenulepingut ja küsima selgitusi, kui sa ei saa aru mõnest tasust või tingimusest.

Laena 800 € ilma tagatiste ja käendajateta 

Kui sa soovid laenata 800 € ilma tagatiste ja käendajateta, siis on sul mitmeid võimalusi valida erinevate laenuandjate seast. Ilma tagatiste ja käendajateta laenamine tähendab seda, et sa ei pea andma laenuandjale mingit vara pantiks ega leidma kedagi, kes vastutaks sinu eest, kui sa ei suuda laenu tagasi maksta. Sellised laenud on mugavad ja paindlikud, kuid nende intressimäär on tavaliselt kõrgem kui tagatisega või käendusega laenude oma. Üldjuhul ei ole sul vaja ei tagatist ega käendajat, kui soovid laenata 800€.

800-eurone laen kohe kätte 15 minutiga 

Kui sa vajad 800-eurost laenu kohe kätte 15 minutiga, siis on sul mõned võimalused valida kiirete ja lihtsate laenude seast. Sellised laenud on mõeldud erakorralisteks olukordadeks, kui sul on vaja raha väga kiiresti ja sa ei saa oodata panga otsust või muud protsessi. Nende laenude eeliseks on see, et nad on kiired ja lihtsad, kuid nende puuduseks on see, et nad on kallid ja riskantsed. Sa pead olema kindel, et sa suudad laenu tagasi maksta õigeaegselt ja vältida lisakulusid ja probleeme. 800-eurose laenu kohe kätte 15 minutiga saad sa taotleda järgmistelt laenuandjatelt:

LaenuandjaLaenusummaIntressimäärLepingutasuTagasimaksetähtaeg
Ferratum50-3000 €0-89,4% aastas0 €15-48 kuud
Smsmoney50-10 000 €15-35% aastas0 €15-60 kuud
Creditstar50-3000 €35-39,6% aastas0 €5-48 kuud
Smsraha50-5000 €19-35% aastas0 €15-60 kuud
Monetti50-5000 €19-35% aastas0 €15-60 kuud

Kas on võimalik laenata 800 eurot ilma intressita? 

Laenata 800 eurot ilma intressita on võimalik, aga mitte väga tõenäoline. Intress on laenuandja tasu selle eest, et ta annab sulle raha kasutada. Intressita laenamine tähendaks seda, et laenuandja ei teeniks sinu pealt midagi ega kataks oma riske ja kulusid. Seetõttu ei ole intressita laenamine väga levinud ega soovitatav praktika. Siiski on mõned erandid, kus sa võid leida intressita laene:

Esimene laen: Mõned laenuandjad pakuvad uutele klientidele esimest laenu ilma intressita, et meelitada neid oma teenuseid kasutama. Sellised laenud on tavaliselt kiirlaenud, mis on väikese summa ja lühikese tähtajaga. Selliste laenude puhul pead sa olema tähelepanelik, et sa ei võtaks rohkem kui sa vajad ja et sa maksaksid laenu tagasi õigeaegselt. Kui sa ei suuda seda teha, siis võivad sulle rakenduda kõrged intressid, tasud ja trahvid, mis muudavad sinu laenu väga kalliks. Näiteks Ferratum pakub uutele klientidele esimest laenu summas 50-300 eurot intressiga 0% ja tagasimaksetähtajaga 15-45 päeva.

Sõprade või pereliikmete laen: Kui sul on usaldusväärsed ja abivalmid sõbrad või pereliikmed, siis võid sa neilt küsida laenu ilma intressita. Sellised laenud on tavaliselt sõbralikud ja paindlikud, kuid nendega kaasnevad ka mõned riskid. Sa pead olema kindel, et sa ei riku oma suhteid laenuandjaga ja et sa maksad laenu tagasi kokkulepitud ajal ja viisil. Kui sa ei suuda seda teha, siis võib see põhjustada pingeid, tülisid ja kaotatud sõpru või pereliikmeid. Seetõttu pead sa olema aus ja vastutustundlik, kui sa laenad sõpradelt või pereliikmetelt raha.

Sotsiaalne laen: on laen, mida saab taotleda sotsiaalsetel põhjustel, nagu näiteks haridus, tervis, eluase või muu. Sellised laenud on tavaliselt mõeldud madala sissetulekuga või raskustes olevatele inimestele, kes ei saa laenu pangast või muudest allikatest. Sellised laenud on tavaliselt intressita või madala intressiga ja neil on soodsad tingimused. Selliseid laene pakuvad näiteks heategevusorganisatsioonid, valitsusasutused või sotsiaalsed ettevõtted. Näiteks Eesti Töötukassa pakub töötutele inimestele koolituslaenu summas kuni 2000 eurot intressiga 0% ja tagasimaksetähtajaga kuni 5 aastat.

Millised on eelised 800 euro laenamisel? 

800 euro laenamisel on mõned eelised, mida sa võid kaaluda, kui sa otsustad seda teha. Mõned neist eelistest on:

 • Raha saamine kiiresti ja lihtsalt: Kui sa vajad raha kiiresti ja lihtsalt, siis võib 800 euro laenamine olla hea lahendus. Sa võid taotleda laenu internetist mõne minuti jooksul ja saada vastuse kohe. Kui sinu laenutaotlus on heaks kiidetud, siis kantakse raha sinu kontole tavaliselt samal või järgmisel päeval. Sa ei pea külastama panka ega esitama palju dokumente või tõendeid.
 • Raha kasutamine oma äranägemise järgi: Kui sa laenad 800 eurot, siis võid sa kasutada seda raha oma äranägemise järgi. Sa ei pea selgitama laenuandjale, milleks sa raha vajad või kuidas sa seda kulutad. Sa võid kasutada raha oma isiklikeks või professionaalseteks vajadusteks, nagu näiteks arved, ostud, reisimine, investeerimine või muu.
 • Laenu paindlikkus ja mugavus: Kui sa laenad 800 eurot, siis võid sa valida endale sobiva laenu tüübi, summa, tähtaja, intressimäära ja tasudega. Sa võid valida laenu, mis vastab sinu vajadustele ja võimalustele. Sa võid ka valida endale sobiva tagasimakseviisi ja -graafiku, mis ei oleks sinu jaoks liiga koormav ega ebamugav.

Millised on aga puudused 800€ laenamisel? 

800€ laenamisel on ka mõned puudused, mida sa pead arvestama, kui sa otsustad seda teha. Mõned neist puudustest on:

 • Laenu kõrge hind: Kui sa laenad 800 eurot, siis pead sa maksma selle eest intressi ja muid tasusid, mis suurendavad sinu laenu kogukulu. Laenu intressimäär ja tasud sõltuvad sinu laenu tüübist, summast, tähtajast, krediidiajaloost ja laenuandja tingimustest. Mida suurem on sinu laenusumma ja mida pikem on sinu tagasimaksetähtaeg, seda rohkem pead sa maksma intressi. Mida halvem on sinu krediidiajalugu ja mida karmimad on laenuandja tingimused, seda kõrgemad on sinu intressimäär ja tasud. Laenu kogukulu arvutamiseks pead sa lisama oma laenusummale intressi ja kõik muud tasud, mis kaasnevad laenuga.
 • Laenu riskid ja tagajärjed: Kui sa laenad 800 eurot, siis pead sa olema kindel, et sa suudad selle tagasi maksta õigeaegselt ja täielikult. Kui sa ei suuda seda teha, siis võivad sulle rakenduda negatiivsed tagajärjed, nagu näiteks viivised, trahvid, inkasso, kohtutäitur, krediidireitingu langus ja muud probleemid. Need tagajärjed võivad halvendada sinu finantsolukorda ja raskendada sul tulevikus laenu saamist. Seetõttu pead sa olema vastutustundlik ja ettevaatlik, kui sa laenad raha.

Kokkuvõte

800 euro laenamine on võimalik ja mõnikord vajalik, kui sul on raha vaja kiiresti ja lihtsalt. Sa võid valida erinevate laenu tüüpide, summade, tähtaegade, intressimäärade ja tasude seast, mis sobivad sinu vajadustele ja võimalustele. Sa võid kasutada raha oma äranägemise järgi ja nautida laenu eeliseid. Kuid sa pead olema ka teadlik laenu puudustest, hindadest, riskidest ja tagajärgedest. Sa pead olema kindel, et sa suudad laenu tagasi maksta õigeaegselt ja täielikult. Sa pead olema vastutustundlik ja ettevaatlik, kui sa laenad raha.

Teised laenusummad

100, 200, 300, 500, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 10000, 15000

Uuendatud: 31 oktoober 2023