Laen 5000 €

Laen 5000 € kiirelt ja mugavalt. Võrdle erinevaid laenuandjaid laenkohe.ee lehel ja leia endale kõige sobilikum laen. Meie valikust leiad sa nii väikelaenud, tarbimislaenud, autolaenud, refinanseerimislaenud kui ka eralaenud. Kõiki laene saad sa taotleda internetis ilma kodust lahkumata. 

Võrdle 12 parimat 5000 euro laenupakkumist

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Tasuta maksepuhuks
 • 2% cashback’i maksekaardiga
 • Ava konto 15-minutiga
 • Alates 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
 • Esimesed 30 päeva on uuele kliendile 0% intressiga
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 8,99%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Intress al 8,99%
 • B Secure kaitse
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Vanus 18 a.
 • Tasuta enneaegne tagastus
 • Laenukindlustus
 • Soodne intress
UUS
Laenusumma 600 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 84 kuud
Intress al. 4,5%
Vanus 21 a.
 • Fikseeritud intress alates 4,5%
 • Puudub lepingutasu
Laenusumma 300 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted
 • 3 kuud maksepuhkust
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress al. 1,99%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Vanus 21 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Krediidikonto
 • Maksepuhkus
 • 2% cashback

Laen 5000 eurot internetis

laen 5000

Laen 5000 eur kiiresti ja mugavalt internetis. Võrdle laene Laenkohe.ee veebilehel ning vaata meie erinevate partnerite laenupakkumisi. Leia endale sobivaim pakkumine ja sõlmi leping sulle meelepärastel tingimustel. 5000 € internetist laenates ei ole tagatist vaja ega pea aru andma laenu kasutamise kohta – sina otsustad, kuidas laenu kasutad. Võrdle erinevaid laenupakkumisi ja leia endale sobiv laen juba täna.

Kui soovid laenata raha ja võrdled erinevaid laenupakkumisi, siis pea kindlasti silmas mitte ainult intressimäära, vaid ka krediidi kulukuse määra. Pööra tähelepanu ka laenu kõrvalkuludele ja tingimustele. Vali laenuperiood, mis vastab just sinu vajadustele.

Parimad 5000 € laenud Eestis 2024

Edetabel parimad 5000 € laenud Eestis 2024 – põhineb laenuandjate intressimääradel, tagasimakseperioodidel ja klientide ülevaatustel:

LaenuandjaIntressimäärTagasimakseperiood
Coop Panga väikelaenAlates 6,9%6-72 kuud
TFBankAlates 8,9%6-120 kuud
BondoraAlates 9,9%3-60 kuud
Credit24Alates 10,9%6-60 kuud
MoneyZenAlates 11,9%3-60 kuud
CrediteaAlates 12,9%3-60 kuud
Raha24.eeAlates 13,9%3-60 kuud
Laen.eeAlates 14,9%3-60 kuud
FerratumAlates 15,9%3-48 kuud
SMSRahaAlates 16,9%3-36 kuud
Uuendatud mai 2024

Laena kuni 5000

Laena kuni 5000

Laena kuni 5000 eurot on väikelaen, mida võid kasutada vastavalt enda soovidele ja vajadustele. Võta laenu 5000 ja kasuta seda näiteks ootamatute kulutuste katmiseks, reisimiseks, kodumasinate ostmiseks või väiksemate remonditööde tegemiseks.

Väikelaenud on mõeldud lühiajaliseks rahastamiseks ja  tagasimakseperiood on tavaliselt lühem kui suuremate laenude puhul, kestes paarist kuust kuni mõne aastani. Enne kiirlaenu võtmist on oluline hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda ja veenduda, et suudad laenu vastavalt kokkulepitud tingimustele tagasi maksta. Leia oma parim laen juba täna meie saidilt laenkohe.ee.

Kuidas laenata 5000 eurot?

kuidas laenata 5000 eurot

Kui soovid laenata 5000 eurot, siis on sul mitu võimalust, olenevalt sinu vajadustest, eelistustest ja tingimustest. Siin on mõned näpunäited, kuidas leida sobiv laenupakkuja ja taotleda laenu:

 1. Enne laenu taotlemist tee kindlaks, kui palju sa tegelikult vajad ja kui kaua sa suudad laenu tagasi maksta. Laenamine on tõsine otsus, mis võib mõjutada sinu rahalist olukorda pikaks ajaks. Ära laena rohkem kui vaja ja ära võta laenu lihtsalt lõbu pärast.
 2. Võrdle erinevaid laenupakkumisi, mis on saadaval Eesti turul. Sa võid kasutada laenuvõrdlusplatvorme, nagu laenkohe.ee, mis võimaldavad sul näha erinevate laenuandjate intressimäärasid, tagasimakseperioode, lepingutasusid ja klientide ülevaateid. Nii saad valida endale sobivaima laenu, mis vastab sinu vajadustele ja võimalustele.
 3. Vali laenutoode, mis on sinu jaoks kõige mugavam ja soodsam. Laenud 5000 euro ulatuses võivad olla nii tagatiseta kui tagatisega, nii kiirlaenud kui väikelaenud, nii krediidikontod kui tarbimislaenud. Igal laenutootel on oma eelised ja puudused, mida pead arvestama. Näiteks tagatiseta laenud on kiiremad ja lihtsamad, kuid kallimad ja riskantsemad. Tagatisega laenud on odavamad ja suuremad, kuid aeglasemad ja nõudlikumad.
 4. Kui oled valinud laenupakkumise, siis täida laenutaotlus laenuandja veebilehel. Selleks pead esitama oma isikuandmed, pangakonto andmed, sissetuleku ja töötamise dokumendid, krediidiajaloo ja võimalikud tagatised. Laenuandja hindab sinu laenutaotlust ja annab sulle vastuse mõne minuti või tunni jooksul. Kui sinu laenutaotlus on heaks kiidetud, siis sõlmi laenuleping ja saad raha oma pangakontole 15 minutiga.

5000-eurone laen kohe kätte 15 minutiga

5000 eurot kiirelt kätte

5000-eurone laen on suhteliselt suur summa, mida ei ole alati lihtne saada kiiresti ja soodsalt. Enamik laenuandjaid nõuavad sellise laenu puhul tagatist, kõrget sissetulekut, head maksevõimet ja makseajalugu. Kui sul on kiireloomuline vajadus raha laenata, siis pead olema valmis maksma ka kõrgemat intressi ja lepingutasu. Lisaks pead arvestama, et laenu tagasimaksmine võib võtta mitu aastat ja suurendada sinu kohustusi.

Siiski on mõned võimalused, kuidas saada 5000-eurone laen kohe kätte 15 minutiga. Üks võimalus on kasutada laenuvahendusplatvorme, mis võimaldavad sul täita ühe laenutaotluse ja saada pakkumisi erinevatelt laenuandjatelt. Nii saad võrrelda erinevaid intressimäärasid, tagasimakseperioode ja klientide ülevaateid ning valida endale sobivaim laenupakkuja. Kui oled lepingu sõlminud, siis saad raha oma pangakontole 15 minutiga.

Laena soodsalt krediidikontoga 5000 eurot

Laena soodsalt krediidikontoga 5000 eurot

Teine võimalus on kasutada krediidikontot, mis on paindlik ja mugav laenutoode. Krediidikonto on nagu virtuaalne krediitkaart, mis võimaldab sul laenata raha vastavalt oma vajadustele ja maksta tagasi oma tempos. Krediidikonto avamiseks pead täitma lihtsa taotluse ja saama kinnituse. Seejärel saad kasutada krediidikontot nagu tavalist pangakontot ja teha ülekandeid oma arvelduskontole. Krediidikonto intressimäär on tavaliselt madalam kui kiirlaenu oma ja sa maksad intressi ainult kasutatud summalt. Mõned krediidikonto pakkujad on Credit24 ja Ferratum.

Tagatiseta laen 5000

Meie veebilehelt laenkohe.ee leiad sa tagatiseta laene 5000 euro ulatuses. Mõistame, et elus võib tekkida olukordi, kus raha on kiiresti vaja. Kui sa ei soovi raha laenata sõpradelt või perekonnalt siis siin on sul võimalik laenata 5000 EUR ilma tagatise ja käenduseta.

Ka laenu taotlemine on kiire protsess, kuna sul ei ole vaja tegeleda tagatise ega käendusega seotud lisadokumentidega. Kui soovid raha võimalikult kiiresti kätte saada, siis laena 5000 eurot ilma tagatise ja käenduseta. Pööra aga tähelepanu sellele, et  krediidiandja jaoks on tagatiseta laenu andmine suurem risk ja sellepärast võivad intressid olla kõrgemad. Kui sa ei ole aga valmis oma vara tagatiseks andma, sobib sulle tagatiseta ja käenduseta väikelaen. Meie partnerid vastavad sinu laenutaotlusele ning teevad sulle pakkumisi vastavalt sinu soovitud tingimustele.

Tagatisega laen 5000 eurot

Kolmas võimalus on kasutada tagatisega laenu, kui sul on olemas vara, mida saad pantida. Tagatisega laenu puhul on intressimäär tavaliselt madalam kui tagatiseta laenu oma ja laenusumma võib olla suurem. Tagatisega laenu saamiseks pead esitama oma vara hindamisakti ja sõlmima laenuandjaga lepingu. Seejärel saad raha oma pangakontole 15 minutiga. Tagatisega laenu puhul pead olema kindel, et suudad laenu tagasi maksta, sest muidu võid kaotada oma vara. Mõned tagatisega laenu pakkujad on Bondora ja Ühisraha.

Tingimused

5000 € laenu saamiseks on mitmeid nõudeid, mis võivad laenuandjast sõltuvalt erineda.

 • Enamikul laenuandjatel on minimaalne krediidiskoor, mida pead 5000 € laenu saamiseks täitma. Kui sinu krediidiajaloos on punaseid lippe (nt pankrotid, hiljutised hilinenud maksed jne), võivad mõned laenuandjad olla sinuga töötamisel kõhklevad.
 • Lisaks sinu krediidivõimekusele soovivad laenuandjad näha, et sul on stabiilne sissetulekuallikas. Mõnedel isiklikel laenudel võib olla ka minimaalne palganõue, kuigi kõik laenuandjad seda summat ei avalda.
 • Sa oled vähemalt 18-aastane Eesti elanik, kellel on alaline sissekirjutus Eestis.
 • Sul Eesti pangaga arvelduskonto, et laenuandja saaks teha ülekandeid.

Laena kohe veebilehe abil saad laenude võrdlemist teha lihtsalt, kiiresti ja täiesti tasuta. Kui võrdled väikelaene, on oluline pöörata tähelepanu mitte ainult intressimäärale, vaid ka teistele laenulepingu tingimustele. Soovitame, et sa võrdled erinevaid pakkumisi järgmiste tegurite osas: 

 • tagasimakseperiood igakuine makse suurus
 • intressi suurus ja arvutamise viis (kas laenujäägilt või laenusummalt)
 • krediidi kulukuse määr
 • lepingutasu suurus
 • võimalikud lisatasud
 • tagatise või käendaja vajadus
 • võimalused ennetähtaegseks tagasimakseks või laenulepingu muutmiseks (näiteks maksekuupäeva muutmine või suurema summa tagasimaksmine).

Enne kui laenad raha on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi, kuna esimene pakkumine ei pruugi olla kõige soodsam ega vastata sinu vajadustele. Meie aitame sul võrrelda ja leida endale sobivaima laenu paljude pakkujate seast. Meie laenuvõrdlusest leiad erinevaid laene nagu näiteks krediidikonto, refinanseerimislaen, autolaen ja tarbimislaen.

Eelised

 • See laen võimaldab sul teha suuremaid oste või investeeringuid, mida sa muidu ei saaks endale lubada.
 • Paljud pangad pakuvad paindlikke tagasimaksegraafikuid, mis võimaldavad sul valida, kui palju ja kui tihti sa laenu tagasi maksad.
 • Kui sa laenu õigeaegselt tagasi maksad, võib see aidata sul parandada oma krediidiskoori.

Puudused

 • Laenud 5000 eurot intressimäärad võivad olla kõrged, eriti kui sinu krediidiskoor pole hea.
 • Laenu võtmine tähendab võla suurenemist. Kui sa ei suuda laenu õigeaegselt tagasi maksta, põhjustab see rahalisi raskusi.
 • Laenu võtmine tähendab, et pead selle tagasi maksma, isegi kui sinu rahaline olukord muutub.

Korduma kippuvad küsimused

Kust ma saan 5000 eurot laenata?

5000 euro laenu saate taotleda pankadest, krediidiühistutest või online-laenuandjatelt. Enne laenulepingu sõlmimist uuri hoolikalt erinevaid pakkumisi, et leida parim intressimäär ja tingimused vastavalt sinu vajadustele ja rahalistele võimalustele. Kõige populaarsemad laenupakkujad Eestis on Credit24, Ferratum ja Creditea.

Kuidas mõjutab laenamine minu krediidi ajalugu?

Laenamine ja laenulepingute nõuetekohane täitmine mõjutavad positiivselt sinu krediidi ajalugu, seda juhul kui sinu laenumaksed on õigeaegsed ja täielikud. Kuid maksehilinemised või laenude mitteõigeaegne tasumine mõjutavad negatiivselt sinu krediidi ajalugu ja krediidiskoori.

Teised laenusummad

10020030050080010002000, 300040001000015000

Kuidas me hindame 5000 euro laenuandjaid?

Meie laenkohe.ee meeskond hindab 5000 euro laene nende tingimuste, kulukuse, kiiruse ja usaldusväärsuse järgi. Võrdleme erinevate laenupakkujate pakkumisi ja anname neile hinnanguid viiepallisüsteemis. Arvestame ka laenutaotlejate tagasisidet ja kogemusi. Meie hindamise kriteeriumid on järgmised:

 • Laenusumma – kui palju raha saab laenata.
 • Laenuperiood – kui kaua saab laenu tagasi maksta.
 • Intressimäär
 • KKM – krediidi kulukuse määr, mis näitab laenu kogukulu aastas.
 • Lepingutasu
 • Väljamakse – kui kiiresti saab laenu kätte.
 • Maksehäirega – kas laenu saab taotleda ka maksehäirega.
 • Vanus – kui vana peab olema laenu taotleja.

Uuendatud: 28 märts 2024