Monefit

Monefit kuulub Credistar Groupi ja on Eestis olnud alates 2006. aastast. Nemad koos Credistar Groupiga pakuvad vastutustundlikke krediidilahendusi ja uuenduslikke finantsteenuseid üle 1,3 miljoni kliendile Euroopas.

Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.

Informatsioon

                               
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Tagasimakse periood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 0%
Lepingutasu Tasuline
Väljamaksed 0-1 päev
Laenuliik Kiirlaen, väikelaen, kontokrediit
Sissetulek Regulaarne sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ja
- SEB Ja
- LHV Ja
- Luminor Ja
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ja
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ei
Laen Veriffi'ga Ja
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ja
Krediidikontroll Kontoväljavõte
Maksuvabad kuud 30 päeva
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

Monefit kontakt

Koduleht https://monefit.com/ee-ee/
Firma nimi Monefit Estonia OÜ
Org. nr 12449415
Aadress Lõõtsa 5, 11415 Tallinn
Telefon +372 660 8080
E-post info@monefit.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 09.00 - 18.00
Teisipäev 09.00 - 18.00
Kolmapäev 09.00 - 18.00
Neljapäev 09.00 - 18.00
Reede 09.00 - 18.00
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

  • Alates 18 eluaastast
  • Kiired väljamaksed
  • Lihtne ja kiire laenuprotsess

Miinused

  • Lepingutasud ja haldustasud
  • Kohati kõrged intressid

Mis on Monefit?

Monefit logo

Monefit on finantsteenuste ettevõte, mis pakub oma klientidele kahte peamist toodet: SmartSaver ja CreditLine. SmartSaver on säästukonto, mis pakub kuni 8,33% aastast intressi ja võimaldab klientidel igal ajal oma raha välja võtta. CreditLine on krediitkaart, mis pakub kuni 60 000 euro suurust krediidilimiiti ja paindlikke tagasimaksetingimusi. Nende eesmärk on aidata oma klientidel elada oma parimat finantselu ja säästa raha oma igapäevaste vajaduste jaoks. Nad on osa Creditstar Groupist, mis on üks Euroopa juhtivaid digitaalseid laenuandjaid.

Meie eksperthinnang

Monefit laenud on sobilikud kõigile. Laenu taotlemine on kiire ja lihtne protsess. Saad laenu taotleda alates 18-aastasest ning raha võid kätte saada vaid mõne minuti jooksul. Intressi maksad vaid selle perioodi eest, mil sa krediidi summat kasutad.

Monefit koduleht

Monefit krediidiliin

Monefit krediidiliin on mobiilne krediidipakkumine, mis toimib nagu laenulimiidi põhine krediidikonto. See on justkui sinu digitaalne rahakott, mis on alati sinuga kaasas. Saad valida summa, mida vajad, esitada taotluse ja läbida mõned kohustuslikud toimingud. See võimaldab sul laenata kuni 10 000 eurot taskukohaste kuumaksetega. Esimene minimaalne kuumakse on 278 eurot. Krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik.

Monefit laenud

Monefit laenud

Monefit laenude seast leiad sa väikelaenu, mis sobib hästi näiteks reisimiseks, kodu sisustamiseks või reisimiseks. Nende väikelaen algab alates 150 eurost kuni 1000 eurot, ning see tuleb tagasi maksta 12 kuu jooksul. Nad pakuvad ka pikaajalisi laene ehk krediitikontot. Maksimaalne laenusumma 10 000 eurot ja tagasimakse periood 60 kuud. Valid sa nende krediidikonto võid sa raha vabalt kasutada näiteks autolaenuks, remondilaenuks või tarbimislaenuks.

SmartSaver

Monefit SmartSaver on platvorm, mis võimaldab oma klientidel säästa raha ja teenida kuni 8,33% aastast intressi. SmartSaver ei võta mingisuguseid tasusid ja võimaldab klientidel igal ajal oma raha välja võtta. SmartSaver kasutab klientide raha, et rahastada Creditstar Groupi, mis on üks Euroopa juhtivaid digitaalseid laenuandjaid. SmartSaver pakub ka krediitkaarti nimega CreditLine.

CreditLine

CreditLine võimaldab oma klientidel laenata raha vajadusel kuni kindlaksmääratud krediidilimiidini. Iga kuu saab klient tagasi maksta minimaalse kuumakse, kogu laenatud summa või midagi nende vahepeal. CreditLine on mugav valik, et alati hoida lisaraha käepärast ja ideaalne lahendus katmaks ootamatuid kulusid.

CreditLine on nagu digitaalne krediitkaart, mille abil saab paindlikult laenata ja tagasi maksta oma tempos. Kui oled aktiveerinud oma CreditLine’i, saab ta teha ülekandeid oma krediidilimiidi piires otse oma kontole. Laenu tagasimaksmine on paindlik. Saad valida, kas maksta tagasi kuine minimaalne summa, kogu krediidisumma korraga või mõni summa nende vahel. Kui sa kasutad CreditLine’i, maksab ta ainult selle krediidi eest, mida ta on kasutanud.

Kuidas laena monefit veebilehelt?

kuidas laenata - monefit

Selleks, et võtta kiirlaenu kodust lahkumata, on sul võimalus esitada kiire laenutaotlus läbi Monefit veebilehe. Esiteks otsusta laenusumma, maksimaalne võimalik laen on 10 000 eurot, minimaalne summa 150 eurot. Summat võid vabalt ise valida ja kasutada endale sobivalt.

Seejärel täida taotlus, mis võtab paar minutit. Kui taotlus on esitatud ja sa vastad nende laenu tingimustele, kinnitatakse sinu laen üldjuhul tunni aja jooksul. Laena kohe ja kiire ülekanne toimub sinu pangakontole. 

Kampaaniad

Monefit Eesti aktiivsed kampaaniad on järgmised:

  • 30-päevane intressivaba periood krediidiliini kasutamisel. Kui teed esimese tagasimakse 30 päeva jooksul, ei pea sa maksma mingit intressi.
  • 2% cashback igalt õigeaegselt tehtud tagasimakselt krediidiliini kasutamisel. Saad 2% oma tagasimakstud summast tagasi oma Monefiti kontole.
  • 50 eurot boonusraha, kui avad SmartSaveri konto ja investeerid vähemalt 500 eurot. Boonusraha lisatakse sinu kontole 30 päeva pärast investeerimist.
monefit kampaaniad
Monefit laenu tingimused

Monefit maksepuhkus

Monefit maksepuhkus

Monefit pakub ka maksepuhkust, mis võimaldab sul edasi lükata kuumakse tasumist väikese lisatasu eest. Maksepuhkuse tingimused sõltuvad sellest, millist teenust sa kasutad. Kui sa kasutate krediidiliini, siis saad lükata kuumaksete tähtaega edasi kuni 30 päeva, kui teavitad Monefiti vähemalt 5 päeva enne maksetähtaega.

Tingumused ja kes saavad laenata Monefitist?

Nende kiirlaen pakub head lahendust ootamatute kulude katmiseks. Taotluse esitamiseks on avatud võimalus kõigile vähemalt 18-aastastele isikutele, kes on Eesti Vabariigi kodanikud või omavad Eestis alalist elamisluba. Oluline on omada isiklikku pangakontot, regulaarset sissetulekut ning hea sõnalist krediidiajalugu. Esimese laenutaotluse esitamisel tuleb läbida digitaalne isikutuvastus ja tuleb ka saata kontoväljavõte.

Korduma kippuvad küsimused

Kas Monefit teeb krediidikontrolli?

Jah, nad teostavad krediidikontrolli enne laenu andmist. Nad hindavad taotleja krediidiajalugu ja finantsolukorda, et hinnata laenuvõimet.

Kuidas saan oma Monefiti laenu tagasi maksta?

Laenu tagasimakseviisid sõltuvad sinu laenulepingust. Nad pakuvad mitmeid maksevõimalusi, sealhulgas näiteks pangaülekandeid. On oluline, et sa järgid laenulepingus määratud tagasimaksegraafikut ja tasud laenumakseid õigeaegselt.

Kuidas taotleda Monefiti laenu?

Laenu taotlemine on kiire ja mugav. Vali soovitud summa ja tagasimakse periood kalkulaatoril, järgmises etapis lisa oma isiku- ja kontaktandmed ning lisa vajalikud dokumendid.

Mis on nende laenude intressimäärad?

Intressimäärad võivad erineda sõltuvalt sinu individuaalsest olukorrast. Näiteks maksimaalne laenusumma on 10 000€ krediidilimiidina. Maksimaalne laenuperiood: 6-54 kuud. Intress alates: 0%.

Uuendatud: 1 aprill 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 3 aastat
Intress 15%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress 1,99%
Vanus 18 a.
UUS
Laenusumma 600 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 84 kuud
Intress 4,5%
Vanus 21 a.