Laenkohe - võrdle parimaid laene Eestis

Autor: Toomas Mägi Faktikontroll: Robin Raud Uuendatud: 2023/11/02 Sisaldab reklaamilinke
Reklaamiteave
Laenkohe.ee on sõltumatu finantsteenuste võrdlusveebiportaal. Kasutame sidusreklaamilinke, mis tähendab, et saame hüvitist mitmetelt partneritelt. Meie toimetustöö on sõltumatu ja ei ole mõjutatud välistest teguritest.

Info laenkohe.ee küpsisepoliitika kohta

See küpsisepoliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame, milliseid küpsiseid me kasutame ehk milliseid andmeid me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse ning kuidas saab kontrollida küpsise-eelistusi. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me kasutame, salvestame ja hoiame teie isiklikke andmeid turvaliselt, vaadake meie privaatsuspoliitika allt..

Te saate igal ajal muuta või tagasi võtta oma nõusoleku Küpsiste deklaratsiooni osas meie veebisaidil.

Lisateabe saamiseks, kes me oleme, kuidas meiega ühendust võtta ja kuidas me töötleme isiklikke andmeid, vaadake meie Privaatsuspoliitikat. Teie nõusolek kehtib järgmises domeenis: laenkohe.ee

Mis on küpsised?

Küpsised on väiksed tekstifailid, mida kasutatakse väikese teabe salvestamiseks. Neid hoitakse teie seadmel, kui veebisait laaditakse teie brauserisse. Need küpsised aitavad meil veebisaiti korralikult toimima panna, muuta selle turvalisemaks, pakkuda paremat kasutajakogemust ja mõista veebisaidi toimimist ning analüüsida, mis töötab ja kus on vaja parandusi teha.

Kuidas me kasutame küpsiseid?

Nagu enamik veebiteenuseid, kasutab ka meie veebisait mitmesuguseid esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid mitmel eesmärgil. Esimese osapoole küpsised on peamiselt vajalikud selleks, et veebisait toimiks õigesti, ja need ei kogu ühtegi isikuandmete kohta teavet.

Meie veebisaidil kasutatavad kolmanda osapoole küpsised on peamiselt selleks, et mõista, kuidas veebisait toimib, kuidas te meie veebisaidiga suhtlete, hoida meie teenused turvalised, kuvada teile asjakohaseid reklaame ja pakkuda teile üldiselt paremat ja täiustatud kasutajakogemust ning kiirendada tulevikus teie suhtlemist meie veebisaidiga.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Olulised: Mõned küpsised on olulised, et saaksite kogeda meie veebisaidi täielikku funktsionaalsust. Need võimaldavad meil säilitada kasutajasessioone ja ennetada turvariske. Need ei kogu ega salvesta isiklikke andmeid.

Statistika: Need küpsised salvestavad teavet, näiteks veebisaidi külastajate arvu, unikaalsete külastajate arvu, milliseid veebisaidi lehti on külastatud, külastuse allikat jne. Need andmed aitavad meil mõista ja analüüsida, kuidas veebisait toimib ning kus on vaja parandusi teha.

Turundus: Meie veebisait kuvab reklaame. Neid küpsiseid kasutatakse reklaamide isikupärastamiseks, et need oleksid teile tähendusrikkad. Need küpsised aitavad meil jälgida reklaamikampaaniate tõhusust. Nendes küpsistes hoitavat teavet võivad kasutada ka kolmanda osapoole reklaamipakkujad, et näidata teile reklaame ka teistel veebisaitidel brauseris.

Funktsionaalsus: Need on küpsised, mis aitavad meie veebisaidil teatud funktsioone täita. Nende funktsioonide hulka kuulub sisu, nagu videode lisamine või veebisaidi sisu jagamine sotsiaalmeedia platvormidel.

Eelistused: Need küpsised aitavad meil salvestada teie seadistusi ja sirvimise eelistusi, näiteks keele-eelistusi, et teil oleks tulevastel veebisaidi külastustel parem ja efektiivsem kogemus.

Kuidas saan kontrollida küpsise-eelistusi?

Kui otsustate oma eelistusi muuta oma sirvimissessiooni ajal, saate klõpsata ekraanil asuval “Privaatsus ja küpsisepoliitika” vahekaardil. See kuvab teile nõusoleku teate uuesti ja võimaldab teil oma eelistusi muuta või oma nõusolek täielikult tagasi võtta.

Lisaks sellele pakuvad erinevad brauserid erinevaid meetodeid veebisaitide poolt kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Saate oma brauseri seadeid muuta, et küpsiseid blokeerida või kustutada. Lisateabe saamiseks küpsiste haldamise ja kustutamise kohta külastage veebisaiti wikipedia.org.