Laen 2000 € - võrdle kõiki laenupakkujaid kiiresti ja lihtsalt

​​Kas olete kunagi mõelnud, kuidas laenata 2000 eurot internetist? See võib olla hea lahendus, kui vajad kiiret ja mugavat rahalist abi. Laen 2000 € ei ole üks tavalisemaid laenusummasid, kuid siiski on see saadaval mitmete laenuandjate juures. Kuid enne, kui taotled laenu, pead teadma, millised on tingimused ja eelised ning millised on ka puudused, sellepärast võrdle kõiki pakkumisi! Me anname sulle põhjaliku ja detailse ülevaate sellest, kuidas laenata 2000 eurot internetist.

Võrdle kõiki laenupakkumisi

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 26,85%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Vanus 18 a.
 • Madalad intressimäärad
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 10000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 25,83%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted
Laenusumma 400 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Lai valik laene
 • Paindlikud tingimused
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress al. 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress al. 23,88%
Vanus 18 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 37,85%
Vanus 18 a.

Laen 2000 eurot internetist

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas laenata 2000 eurot internetist? Võib-olla vajad seda summat kiireloomuliseks väljaminekuks, nagu näiteks auto remont, kodu renoveerimine või reisimine. Või äkki soovid lihtsalt oma eelarvet tasakaalustada ja konsolideerida oma olemasolevaid võlgu. Ükskõik, mis põhjus sul on, on internetis palju võimalusi, kuidas laenata 2000 eurot. Siit lehelt saad sa lähemalt lugeda, kuidas laenata 2000 eurot, millised on tingimused ja eelised ning millised on ka puudused.

Kuidas laenata 2000 eurot?

Laenata 2000 eurot internetist on üsna lihtne. Tavaliselt peate tegema järgmised sammud:

 • Vali sobiv laenuandja. Internetis on palju erinevaid laenuandjaid, kes pakuvad erinevaid laenutooteid, nagu näiteks kiirlaenud, tarbimislaenud, väikelaenud, krediidikontod ja krediitkaardid. Igal laenuandjal on oma nõuded, intressimäärad, tasud ja tingimused. Seetõttu on oluline, et võrdleksid erinevaid pakkumisi, selleks et leida endale sobivaim.
 • Täida taotlusvorm – kui oled valinud laenuandja, pead täitma taotlusvormi, kus esitad oma isiku- ja kontaktandmed, sissetuleku ja väljaminekute andmed ning soovitud laenusumma ja tagasimakseperioodi. Mõned laenuandjad sooviva, et sa esitaksid lisaks veel lisadokumente, nagu pangakonto väljavõte, palgatõend või isikut tõendav dokument.
 • Oota vastust – Pärast taotluse esitamist kontrollib laenuandja su andmeid ja teeb otsuse. Mõned laenuandjad annavad vastuse mõne minuti jooksul, teised võivad võtta kauem aega. Kui su taotlus on heaks kiidetud, saad lepingu, mille pead digitaalselt allkirjastama.
 • Raha kontole – kui oled lepingu allkirjastanud, kannab laenuandja raha su pangakontole. Sõltuvalt laenuandjast ja pangast võib see toimuda samal päeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Tingimused 2000 € laenamiseks

Laen 2000

Tingimused 2000€ laenamiseks ei erine oluliselt tavalistest laenutingimustest, mida peab täitma, kuid võivad erineda laenupakkujate vahel. Tavalised tingimused laenamiseks on järgmised:

 • Sa oled vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elamisloaga elanik.
 • Sul on regulaarne ja piisav sissetulek, mis võimaldab sul laenu tagasi maksta. Sissetulekuks võib olla palk, pension, toetus, renditulu või muu kindel ja stabiilne rahaallikas.
 • Sul on kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).
 • Sul on kehtiv Eesti pangakonto ja e-posti aadress.
 • Ja viimaks ei tohi sul olla maksehäireid ega võlgnevusi teiste laenuandjate ees.

Nagu me mainisime, siis need tingimused võivad erineda erinevate laenuandjate vahel, näiteks mõned laenuandjad võivad nõuda sinult ka tagatist või käendajat, eriti kui soovid laenata suuremat summat või pikemaks ajaks, seega kontrolli alati konkreetse laenuandja nõudeid enne laenutaotluse esitamist.

Tagatisega laen summas 2000€

2000-eurose laenu võtmiseks ei ole tavaliselt vaja tagatist. Tagatiseta laenud on mugavad ja kiired, kuid neil on ka kõrgem intressimäär ja lepingutasu kui tagatisega laenudel. Tagatisega laenud eelduseks on, et annad laenuandjale mingi vara tagatiseks, näiteks auto või kinnisvara. Kui sa ei suuda laenu tagasi maksta, võib laenuandja müüa su vara ja nõuda selle eest saadud raha. Tagatisega laenud on seetõttu riskantsemad, kuid neil on ka madalam intressimäär ja lepingutasu.

Laenud kiirelt ja mugavalt summas 2000 €

Üks peamisi eeliseid 2000 euro laenamisel internetist on see, et see on kiire ja mugav protsess. Sa ei pea minema panka ega ootama järjekorras. Sul on võimalus taotleda laenu oma arvutist või nutitelefonist igal ajal ja igal pool. Sa saad valida endale sobiva laenuandja ja laenutoote, võrrelda erinevaid pakkumisi ja leida parima hinna ja kvaliteedi suhte ning ka täita taotlusvormi mõne minutiga ja saada vastuse sama kiiresti. Kui su laenutaotlus on heaks kiidetud, siis saad raha ruttu oma kontole samal.

Soodsaim tagatiseta laen kuni 2000 eurot

Kui soovite laenata 2000 eurot ilma tagatise või käendajata, siis pead arvestama, et see võib tähendada kõrgemat intressimäära ja krediidikulukuse määra. See on seetõttu, et laenuandja võtab suurema riski, kui annab laenu ilma tagatiseta. Kui sa ei suuda laenu tagasi maksta, siis laenuandjal ei ole midagi, mida ta saaks nõuda või müüa, et katta oma kahju.

Siiski on võimalik leida soodsaid tagatiseta laene kuni 2000 eurot, kui teed natuke uurimistööd. Siin on mõned näpunäited, kuidas sa saad leida parimat tagatiseta laenu kuni 2000 euroni:

 • Võrdle erinevaid laenuandjaid ja laenutooteid. Kasuta selleks veebipõhiseid laenuvõrdluse platvorme, nagu näiteks meie Laenkohe.ee. Me aitama sul leida erinevaid pakkumisi erinevatelt laenuandjatelt ja võrrelda nende intressimäärasid, tasusid, tingimusi ja nõudeid.
 • Vaata üle oma krediidiskoor ja makseajalugu. Su krediidiskoor ja makseajalugu mõjutavad oluliselt, millist intressimäära sa saad tagatiseta laenule. Mida parem on su krediidiskoor ja makseajalugu, seda madalam on teie intressimäär. Seetõttu on soovitame sul kontrollida su krediidiskoori ja makseajalugu enne, kui taotled laenu ja parandada neid, kui võimalik. Sa saad tasuta kontrollida oma krediidiskoori ja makseajalugu Creditinfo veebilehel.
 • Vali lühem tagasimakseperiood. Tagasimakseperiood on aeg, mille jooksul pead laenu tagasi maksma. Mida lühem on tagasimakseperiood, seda vähem intresse pead maksma. Seetõttu on soovitatav valida lühem tagasimakseperiood, kui su eelarve seda muidugi lubab. Näiteks, kui sa laenad 2000 eurot 12% aastase intressimääraga 5 aastaks, siis maksad kokku 2666 eurot. Kui sa aga valid 3-aastase tagasimakseperioodi, siis maksad kokku 2394 eurot.

Kuidas leida parimat tagatiseta laenu kuni 2000 euroni?

Lisaks eelnevalt mainitud näpunäidetele on veel mõned asjad, mida peaksid silmas pidama, kui otsid parimat tagatiseta laenu kuni 2000 euroni:

 • Loe hoolikalt läbi lepingu tingimused. Enne lepingu allkirjastamist peaksidhoolikalt lugema läbi lepingu tingimused ja veenduma, et oled nendega nõus. Pööra erilist tähelepanu intressimäärale, tasudele, tagasimaksegraafikule, viiviste ja leppetrahvide tingimustele, laenu ennetähtaegse tagastamise võimalusele ja muudele olulistele punktidele. Kui sul jääb on midagi ebaselge, siis küsige laenuandjalt selgitust või nõu.
 • Ära laena rohkem kui vajad. Kuigi 2000 eurot võib tunduda ahvatlev summa, peaksid mõtlema, kas sa tõesti vajad kogu seda summat või saad hakkama ka väiksema laenuga. Mida suurem on laenusumma, seda rohkem pead maksma intresse ja tasusid ning seda kauem pead laenu tagasi maksma. Seetõttu laena ainult nii palju, kui sul on vaja ja mida sa suudad tagasi maksta.
 • Maksa laenu õigeaegselt tagasi. Kui oled saanud laenu oma kontole, siis peaksid järgima tagasimaksegraafikut ja maksma laenu õigeaegselt tagasi. See aitab sul vältida viiviseid ja leppetrahve ning hoida oma krediidiskoori korras. Kui sul tekib raskusi laenu tagasimaksmisega, siis võta kohe ühendust laenuandjaga ja proovige koos leida lahendus.

Laena 2000 € ilma tagatiste ja käendajateta

Kui sa ei soovi või ei saa pakkuda tagatist või käendajat 2000 euro laenamiseks, siis on sul siiski võimalik leida laenuandjaid, kes pakuvad selliseid laene. Need laenud on tavaliselt kiirlaenud, tarbimislaenud või krediidikontod, mis ei nõua tagatist ega käendajat. Sellised laenud on mugavad ja paindlikud, kuid neil on ka oma puudused nagu kõrge intressimäär ja lisatasud.

2000-eurone laen kohe kätte 15 minutiga

Kui sul on vaja 2000 eurot väga kiiresti, siis võid otsida laenuandjaid, kes pakuvad 2000-eurost laenu kohe kätte 15 minutiga. See tähendab, et sa saad taotleda laenu internetis ja saada raha oma kontole 15 minuti jooksul pärast taotluse heakskiitmist. Kui ei tekib vajadus laenu saamiseks hilisel õhtutunnil, siis pead selleks leidma laenuandja, kes vaatab taotlusi läbi ööpäevaringselt ja ka nädalavahetuseti.

Kas on võimalik laenata 2000 eurot ilma intressita?

Kui te otsite 2000-eurost laenu ilma intressita, siis peate olema väga ettevaatlik. Tavaliselt ei ole sellised pakkumised nii head, kui nad paistavad. Enamasti on tegemist reklaamitrikkidega, mis peidavad endas muid tasusid või lühikesi tähtaegu. Näiteks võib laenuandja pakkuda teile 2000-eurost laenu ilma intressita esimeseks 30 päevaks, aga kui sa ei maksa laenu tagasi selle aja jooksul, siis rakendub väga kõrge intressimäär. Või võib laenuandja küsida sinult suurt lepingutasu või haldustasu, mis tegelikult tähendab seda, et sa maksad ka intressi eest.

Seetõttu peaksid olema väga skeptiline selliste pakkumiste suhtes ja lugema hoolikalt läbi kõik tingimused ja ka väikeses kirjas. Kui sulle tundub, et midagi on liiga hea, et olla tõsi, siis ilmselt see nii ka ongi.

Kas 2000€ on võimalik laenata kiiresti?

Jah, sa saad laenata ka 2000 eurot kiiresti. Kiireim viis laenu saamiseks on täita laenutaotlus internetis ja valida laenuandja, kes pakub kiirlaenu või krediidikontot. Need laenutüübid on mõeldud väiksemate ja lühiajaliste rahavajaduste katmiseks ning neil on lihtsad ja kiired taotlusprotsessid. Kiirlaenu või krediidikonto taotlemisel saad teada laenuotsuse mõne minuti jooksul ja raha jõuab sinu kontole samal või järgmisel päeval. Kui sa pead arvestama, et mõlema laenu puhul on intressimäär ja lepingutasu kõrgem kui tavalisel väikelaenul.

Millised on eelised 2000 euro laenamisel?

 • Laenates 2000 EUR saad rahuldada oma suuremaid või ootamatuid rahavajadusi, näiteks remontida kodu, osta uue auto või reisida.
 • Saad valida endale sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi ning kohandada oma eelarvet vastavalt.
 • Laenu taotlus toimub mugavalt ja kiiresti internetis, ilma et peaksid külastama panka ega ootama järjekorras. Sa saad taotleda laenu oma arvutist või nutitelefonist igal ajal ja igal pool.
 • Sa ei vaja laenamiseks tagatist ega käendajat, mis vähendab sinu riski ja bürokraatiat.

Millised on aga puudused 2000€ laenamisel?

 • Pead maksma intressi ja lepingutasu, mis suurendavad sinu kogukulu ja võivad olla kõrged, kui valiksid kiirlaenu või krediidikonto.
 • Pead olema kindel, et sinu sissetulek on piisav, et sa suudad laenu tagastada õigeaegselt.
 • Pead olema vastutustundlik ja laenama ainult nii palju, kui vajad ja suudad tagasi maksta.
 • Sul võib tekkida võlg, kui sa ei suuda tasuda laenu õigeaegselt või oled laenanud rohkem, kui sul on tegelikult võimalik.

Kokkuvõte

Laen 2000 € ei ole üks kõige väiksmeid laenusummasid ja ei ole ka üks tavalisemaid. Me oleme selgitanud, millised on erinevad laenutooted, laenuandjad, tingimused ja eelised ning millised on ka puudused ning andnud ka näpunäiteid, kuidas leida soodsaim ja parim tagatiseta laen kuni 2000 eurot ja kas on võimalik laenata 2000 eurot ilma intressita. Meie lehelt leida kõikide erinevate laenuandjate pakkumised ja ennem laenu taotlemist loe kindlasti lähemalt ka laenuandja kodulehelt. See blogi postitus räägib sellest, kuidas laenata 2000 eurot internetist.

Teised laenusummad

100, 200, 300, 500, 800, 1000, 3000, 4000, 5000, 10000, 15000

Uuendatud: 1 november 2023