Credit24

Credit24 on osa rahvusvahelisest grupist nimega International Personal Finance Plc. Laenuandja on olnud pikka aega aktiivne Eesti laenuturul ning on kujunenud usaldusväärseks partneriks oma klientidele. Neil on Eestis üle 120 000 kliendi ning ettevõte tegutseb neljal aktiivsel laenuturul, teenindades üle poole miljoni kliendi. Seega on nad üks suurimaid laenuandjaid Eestis. 

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 1,9%
Vanus 18 a.

Informatsioon

                               
Laenusumma 100 € - 5000 €
Tagasimakse periood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Lepingutasu Tasuta
Väljamaksed 0-1 päev
Laenuliik Väikelaen ja krediidikonto
Sissetulek Regulaarne sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ja
- SEB Ja
- LHV Ja
- Luminor Ja
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ja
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ja
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

Credit24 kontakt

Koduleht https://credit24.ee/
Firma nimi IPF Digital AS
Org. nr 11034137
Aadress Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn
Telefon 614 3400
E-post klienditeenindus@credit24.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 09.00 - 20.00
Teisipäev 09.00 - 20.00
Kolmapäev 09.00 - 20.00
Neljapäev 09.00 - 20.00
Reede 09.00 - 20.00
Laupäev 10.00 - 18.00
Pühapäev 10.00 - 18.00

Plussid

  • Kiire vastus
  • Raha kiiresti kätte
  • Alates 18. eluaastast

Miinused

  • Kõrge intressimäär

Mis on Credit24?

Credit24 pakub oma klientidele erinevaid laenutooteid, nagu väikelaen, krediidikonto, motolaen, remondilaen, reisilaen ja ilu- ja terviselaen. Nende laenud on tagatiseta, paindlikud ja kiired. Saad ise valida laenusumma, laenuperioodi ja intressimäära.

Meie eksperthinnang

Laenakohe.ee soovitab valida Credit24, kuna tegemist on usaldusväärse ja turvalise laenuandjaga Eestis. Lisaks pakub ettevõte paindlikke laenutingimusi ja laenu kohe kätte. Krediidikontot kasutades ei pea maksma erinevaid tavapäraste kiirlaenu toodetele tüüpilisi tasusid.

credit24 koduleht

Credit24 väikelaen

Credit24 pakub kahte erinevat laenutoodet, millest esimene on klassikaline väikelaen. Väikelaenu saab taotleda tagatiseta ning sul on vabadus valida, milleks sa raha kulutad. Väikseim summa, mida saab laenata, on 50 eurot ja maksimaalselt on võimalik laenata kuni 10 000 eurot.

Laenuperiood võib olla 3 kuni 60 kuud ning selle saab laenutaotleja ise valida. Laenu võtmisel tuleb tasuda lepingutasu, mis moodustab 2% laenusummast. Laenutaotlus protsess on kiire ning raha laekub sinu kontole juba 15 minutiga.

Credit24 krediidikonto

Teine laenutoode, mida saab taotleda, on krediidikonto. Laenuandja pakub suuremat limiiti kuni 5000 eurot, kuid igale kliendile tehakse individuaalne pakkumine, sõltuvalt laenutaotleja majanduslikust olukorrast. Krediidikonto registreerimine on täiesti tasuta ning sal ei pea maksma lepingu-, haldus- ega väljamakse tasusid.

Krediidikontot saad kasutada vastavalt vajadusele ja ise valida, millises summas sa seda kasutad. Raha jõuab kiiresti sinuni, kui sul on pangakonto samas pangas, kus Credit24. Intressimakseid arvutatakse ainult kasutatud summalt ning tagasimakseperiood võib olla kuni 5 aastat. Kui soovid laenu varem tagasi maksta, on see täiesti võimalik ilma lisatasudeta. Need on ka peamised erinevused väikelaenu ja krediidikonto vahel.

Credit24 – suur valik tarbimislaene igaks olukorraks

Kui räägime tarbimislaenudest Eestis, on Credit24 üks juhtivaid ja usaldusväärsemaid laenuandjaid, kes pakub mitmekülgset valikut laenutooteid, et rahuldada klientide erinevaid vajadusi. Nad on loonud endale maine kiirete, paindlike ja taskukohaste laenude pakkujana, mis sobivad igaks olukorraks. Siin vaatleme lähemalt, miks nad on saanud nii populaarseks ja millist tüüpi laenutooteid nad pakuvad.

Remondilaen

Credit24 remondilaen aitab teil oma renoveerimisprojekti ellu viia ilma, et peaksite kogu summa korraga välja maksma. See võimaldab sul teha oma kodust unistuste kodu järk-järgult ja kontrollitult. Kodu remondimine võib tõsta sinu kinnisvara väärtust, parandada elukvaliteeti ja luua kodu, mis vastab täielikult just sinu vajadustele ja maitsele.

Tervise ja ilulaen

Credit24 tervise ja ilulaen aitab teil saavutada soovitud heaolu ja välimuse, andes teile vajaliku finantstoetuse. Tervis ja ilu on olulised aspektid meie elus, mis mõjutavad meie enesehinnangut ja üldist heaolu. Mõnikord võivad tervise- ja iluprobleemidega tegelemiseks vajalikud kulud olla kõrged. Nende tervise ja ilulaen võib olla just see, mida vajad. Nad on tuntud oma kiirete ja paindlike laenutoodete poolest ning nende tervise ja ilulaen ei ole erand.

  1. Kiirus ja Lihtsus: Laenutaotluse esitamine on kiire ja lihtne protsess. Võite taotluse esitada veebis ning saada kiire vastuse oma laenutaotlusele.
  2. Paindlikud Tingimused: Nad võimaldavad sul valida laenu summa ja tagasimakseperioodi vastavalt sinu vajadustele ja eelarvele. See annab sulle paindlikkuse oma tervise ja ilu eesmärkide saavutamisel.
  3. Konfidentsiaalsus: Nad austavad sinu privaatsust ja tagab, et sinu isiklikud andmed on kaitstud.
  4. Laenukasutuse Vabadus: Tervise ja ilulaenu saad kasutada mitmel erineval viisil, olgu selleks siis hambaravi, kosmeetilised protseduurid, plastiline kirurgia või muud tervise ja iluga seotud kulud.
  5. Kliendisõbralik Lähenemine: Nende klienditeeninduse meeskond on alati valmis vastama sinu küsimustele ja aitama sul leida parimat laenulahendust.

Pulmalaen

Pulmapäev on üks elu olulisemaid sündmusi, kus armastus ja pühendumine saavad ametliku tähenduse. See on päev, mida paarid mäletavad terve elu, ja unistuste pulma korraldamine võib olla põnev, kuid samas ka kulukas ettevõtmine. Kui soovid teha oma pulmapäeva eriliseks aga vajad rahalist tuge, siis Credit24 pulmalaen võib olla just see, mida vajad.

Motolaen

Credit24 pakub motolaenu krediidikonto limiidi alusel. Motolaenu saab kasutada mootorratta laenuna või näiteks tsikli, rolleri või isegi ATV ostmiseks. Sina otsustad, mis sulle soovitud liikumisvabaduse annab. Motolaenuga saad uuendada oma sõiduvahendit, tuua aeda uue murutraktori, millest varem puudust oled tundnud või soetada oma sõiduvahendile uue lisa, mis liikumisrõõmule uue tähenduse annab. Samuti annab motolaen võimaluse hooldada sõidukit ja läbi viia vajalik hooldus, mis pikendab mootorratta, ATV või muu sõiduvahendi kilomeetreid ja suurendab liikumisnaudingut. See laen on hea alternatiiv näiteks klassikalisele autolaenule või autoliisingule.

Ülevaade Credit24 laenudest

LaenutoodeLaenusummaLaenuperioodIntress kuus
Väikelaen50 – 4000 €3 – 60 kuudalates 2%
Krediidikonto50 – 4000 €3 – 60 kuudalates 2%
Motolaen500 – 10 000 €6 – 72 kuudalates 1,9%
Remondilaen500 – 10 000 €6 – 72 kuudalates 1,9%
Reisilaen500 – 10 000 €6 – 72 kuudalates 1,9%
Ilu- ja terviselaen500 – 10 000 €6 – 72 kuudalates 1,9%
Ülevaade Credit24 laenudest

Kuidas laenata Credit24?

Laenu taotlemiseks on võimalik saata taotlus nii kodulehe kaudu kui ka kontoris. Iseteeninduses on võimalik teostada digitaalset isikutuvastust, kasutades Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaarti, mis tähendab, et saad taotleda kiirlaenu kodust lahkumata. Peale taotluse esitamist ei ole vaja midagi eraldi teha ning vastus saabub juba mõne minuti jooksul. Taotlusi saab esitada ööpäevaringselt, kuid uusi taotlusi vaadatakse läbi ainult klienditeeninduse lahtiolekuaegadel.

Kes saavad laenata?

Laenu taotlemiseks pead olema vähemalt 18-aastane ja omama alalist elukohta Eestis. Laenu saamiseks pead omama puhtaid maksekäitumise andmeid, mida ettevõte kontrollib Creditinfo teenuse abil.

Iseteenindus

Credit24 veebisaidil leiad sa iseteenindus keskonna, kuhu saad siseneda ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID-ga. Iseteenindus keskonnas on sul võimalik täita laenuavaldus ja laenata raha 24/7. See on kasutajasõbralik portaal, kus sa näed oma võlgnevusi ja konto krediiiti.

Credit24 vs Creditea krediidikonto

Creditea ja Credit24 on krediidikonto pakkujad, nende konto tingimused on suhteliselt sarnased aga siiski on neil erinevusi, millega peaksid arvestama. Uuri lähemalt meie koostatud tabelit.

CrediteaCredit24
Summa50 – 5,000 €100 – 5,000 €
KaartDeebetkaartEi paku kaarti
Cashback2%0%
Intress27,24%24%
Intressivaba periood30% (kui maksad tagasi kogu summa)Ei paku intressivaba perioodi
MaksepuhkusTasuta 3 kuudJa, tasu eest
Credit24 krediidikonto vs Creditea krediidikonto

Kampaaniad

Credit24 korraldab novembrikuus loosikampaania, kus saad vastata spordiküsimusele ja võita 1000 €. Kampaania kestab kuni 30. novembrini 2023 ja osalemiseks pead olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elamisloaga elanik, omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti, pangakontot ja mobiiltelefoni numbrit. Kampaanias osalevad need, kes sisenevad nende kodulehele, logivad sisse oma krediidikonto profiilile ja vastavad õigesti spordiküsimusele. Iga nädal loositakse välja üks 250 € võitja ja kuu lõpus üks 1000 € võitja. Võitjad teavitatakse SMS-i või e-posti teel.

credit24 kampaaniad

Alternatiivsed laenuadjad

LaenuandjaLaenutootedIntressEelised
InbankVäikelaen, autolaen, krediidikonto, refinantseerimislaenalates 9,9%Kiire ja lihtne taotlusprotsess, paindlikud tingimused, kliendisoodustused
BigbankVäikelaen, autolaen, refinantseerimislaenalates 9,9%Ei nõua tagatist, võimalik saada laenu ka halva krediidiajalooga, tasuta ennetähtaegne tagastamine
SEBTarbimislaen, eluasemelaen, krediitkaart, liisingalates 6,9%Madal intress, lai valik laenutooteid, usaldusväärne pank
Coop PankVäikelaen, eluasemelaen, krediitkaart, liisingalates 8,9%Ei nõua tagatist, võimalik saada laenu ka halva krediidiajalooga, kliendiprogrammi eelised
LHVVäikelaen, eluasemelaen, krediitkaart, liisingalates 9,9%Ei nõua tagatist, võimalik saada laenu ka halva krediidiajalooga, tasuta ennetähtaegne tagastamine

KKK – Credit24

Kuidas kiiresti saab Credit24 laenu heakskiidu?

Nad on tuntud kiirete otsuste tegemise poolest. Laenutaotluse heakskiitmise aeg sõltub mitmest tegurist, sealhulgas teie krediidiandmetest ja laenutaotluse täielikkusest. Mõnikord võib laenu heakskiitmine toimuda vaid mõne minutiga.

Kas Credit24-l on krediidi kontroll?

Jah, nad kontrollivad tavaliselt taotlejate krediidiandmeid ja krediidiajalugu enne laenutaotluse heakskiitmist. Sinu krediidiskoor võib mõjutada laenutingimusi ja intressimäärasid.

Kas ma saan laenu ennetähtaegselt tagasi maksta?

Jah, Credit24 võimaldab teil oma laenu ennetähtaegselt tagasi maksta ilma lisatasudeta.

Uuendatud: 10 november 2023

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress 23,88%
Vanus 18 a.
Laenusumma 400 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 30 000 €
Laenuperiood 1 kuu - 30 aastat
Intress 6,9%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress 2%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 36 kuud
Intress 38,40%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU