Kiirlaenud - laen kätte 15 minutiga

Kiirlaenud võivad mõnikord aidata lahendada olulist rahalist muret 1 minutiga. Laenakohe.ee veebilehel saad sa võrrelda kiirlaene 24/7 ühest kohast. Leia Eesti parimad kiired laenud internetist vaid mõne sekundiga! Siin on nimekiri laenuandjatest, kes pakuvad laenu kiiresti otseülekandega.

Võrdle 11 kiirlaenu

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 26,85%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Vanus 18 a.
 • Madalad intressimäärad
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 10000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 25,83%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted

Mis on kiirlaen?

Kiirlaenud

Kiirlaen on laenutoode, mille puhul saab laenuvõtja lühikese aja jooksul või koheselt laenata väikesema summa raha ilma tagatistea. Need on tuntud oma kiire taotlusprotsessi ning kiirete väljamaksete poolest, mis võib toimuda mõne tunni või isegi mõne minuti jooksul – laen kätte 15 minutiga. Sellised laenud on tavaliselt lühiajalised ja tagasimakse tähtajad võivad olla mõnest päevast kuni mõne kuuni.

Need on tagatiseta laenud, kus ei ole vaja pakkuda vara tagatiseks. Kuna kiired laenud on kiiresti kättesaadavad, võivad intressimäärad olla kõrgemad võrreldes traditsiooniliste pikaajaliste laenudega. Seda tüüpi laene kasutatakse sageli ootamatute kulude katmiseks või ajutise rahavoogu loomiseks. Enne kui laenad raha kiiresti on oluline hinnata oma finantsolukorda, tagasimakse võimekust ja tutvuda hoolikalt laenulepingu tingimustega.

Kuidas me hindame kiirlaene?

Meie laenkohe.ee meeskond hindame kiirlaene nende tingimuste, kulukuse, kiiruse ja usaldusväärsuse järgi. Me võrdleme erinevate laenupakkujate pakkumisi ja anname neile hinnanguid viiepallisüsteemis. Arvestame ka laenutaotlejate tagasisidet ja kogemusi. Meie eesmärk on aidata sul teha parimaid rahalisi otsuseid.

kuidas me hindame kiirlaene

Kiired faktid

 1. Kiire taotlusprotsess – Kiirlaenud on tuntud oma kiire taotlusprotsessi poolest. Laenu saab sageli taotleda veebipõhiselt ja vastus taotlusele saabub tavaliselt väga lühikese aja jooksul, mõnikord vaid mõne minuti jooksul.
 2. Kiire väljamakse – Kiired laenud peamine eelis on võime saada laenatud summa kiiresti kätte. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, võib laenusumma sageli jõuda laenuvõtja pangakontole samal päeval või isegi mõne tunni jooksul.
 3. Lühike tagasimakse periood – Need on lühiajalised laenud, mille tagasimakse tähtajad jäävad enamasti mõne päeva kuni mõne kuu piiresse. See võimaldab laenuvõtjal kiiresti laenu tagasi maksta, kuid samas võib kaasneda suurem tagasimakse koormus lühikese aja jooksul.
 4. Kõrgemad intressimäärad – Kiirete laenude intressimäärad võivad olla kõrgemad võrreldes traditsiooniliste pikaajaliste laenudega. Kuna need laenud pakuvad kiiret rahastamist ja lühikest tagasimakseperioodi, kajastuvad kõrgemad intressimäärad tavaliselt laenuandja suuremas riskis ja teenuse kiiremas kättesaadavuses.

Edetabel – Parimad kiirlaenud Eestis 2023

 1. Ferratum: Parim kiirlaen kohe kätte minutiga. Intress alates 2%
 2. Boonuslaen: Laen 1 minutiga kodust lahkumata. Intress alates 26,85%
 3. Creditea: Laen kiiresti kätte internetist sama päev. Intress alates 27,24%
 4. Credit24: Kiired laenud 24/7 ja 15 minutiga. Intress alates 1,9%
 5. Raha24: Kiire laen 24h tagatiseta ilma haldustasuta. Intress alates 27,24%
 6. Bondora: Uus kiire laen Eestis sama päev kätte kodust lahkumata. Intress alates 1,9%
 7. Laen.ee: Laenud kiirelt internetist 15 minutiga. Intress alates 9,9%
 8. Coop Bank: Kiir laenu pakkuja kõigile Eestis. Intress alates 7,9%
 9. TFBank: Mõistlik laen väljamaksega samal tööpäeval. Intress alates 5,9%
 10. Smsraha: Laenud kiirelt, mugavalt ja mõistlikult. Intress alates 21,92%

Parim kiirlaen kätte 15 minutiga

parim kiirlaen 15 minutiga

Parim kiirlaen kätte 15 minutiga on see, mis pakub kõige soodsamaid tingimusi, kõige madalamat intressimäära ja kõige kiiremat väljamakset. Sellise laenu leidmiseks tuleb võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ja valida see, mis vastab kõige paremini sinu vajadustele ja võimalustele.

Üks võimalus parima kiirlaenu kätte 15 minutiga leidmiseks on kasutada laenuvõrdluse portaale, nagu laenkohe.ee. Nii saad valida endale sobivaima laenu ja taotleda seda veebis. Teine võimalus parima aenu kätte 15 minutiga leidmiseks on kasutada laenuandjate endi veebilehti ja rakendusi, nagu näiteks Ferratum, Credit24 või Creditea. Nendel veebilehtedel ja rakendustes saad sisestada oma soovitud laenusumma ja -perioodi ning näha laenu tingimusi ja kogukulu. Nendel laenuandjatel on tavaliselt kiire ja lihtne taotlusprotsess, mis võimaldab laenu kätte saada 15 minutiga või isegi kiiremini.

Kiirlaen maksehäirega

Kiirlaen maksehäirega on laen, mida saab taotleda inimene, kellel on eelnevad või kehtivad maksehäired. Maksehäire tähendab, et inimene on jätnud maksmata mingi summa rohkem kui 45 päeva pärast maksetähtpäeva. Maksehäire jääb registrisse kolmeks aastaks pärast selle registreerimist ja võib mõjutada laenu saamise võimalusi. See on tavaliselt kallim kui tavaline laen, kuna laenuandja võtab suurema riski.

Maksehäirega laenu saamiseks on mitu võimalust:

 • Laenu eraisikutelt. See tähendab, et laenu võetakse mõnelt teiselt inimeselt, kes ei kontrolli maksehäireid ega krediidiajalugu. Selline laen võib olla aga väga kõrge intressimääraga ja ebaturvaline, kuna puudub leping ja garantii.
 • Laenu käendajaga. Laenu võtmisel on kaasatud teine inimene, kes võtab endale vastutuse laenu tagasimaksmise eest, kui laenuvõtja seda ei tee. Selline laen võib olla aga koormav käendajale ja kahjustada suhteid.
 • Laenu tagatisega. Laenu võtmisel antakse laenuandjale mingi vara, näiteks auto või kinnisvara, tagatiseks. Kui laenuvõtja ei maksa laenu tagasi, siis laenuandja võib võtta tagatise endale. Selline laen võib olla aga riskantne, kuna võib kaotada väärtusliku vara.

Kiirlaen kohe kätte

Kiirlaen kohe kätte tähendab, et laenu saab taotleda vaid mõne minutiga, kasutades oma isikutuvastusvahendeid, ja laenu summa kantakse üle laenuvõtja kontole samal päeval, mõnikord isegi ainult paari minutiga.

Uued kiirlaenud 2023

uued kiirlaenud

Meie laenkohe.ee meeskonnas oleme kasutanud järgmisi kriteeriume, et hinnata ja järjestada neli uut tulijat Eesti turul:

 • Laenusumma: kui palju raha saab laenata
 • Laenuperiood: kui kaua saab laenu tagasi maksta
 • Intressimäär: kui palju tuleb maksta laenu eest
 • KKM: krediidi kulukuse määr, mis näitab laenu kogukulu aastas
 • Väljamakse: kui kiiresti saab laenu kätte
 • Maksehäirega: kas laenu saab taotleda ka maksehäirega
 • Vanus: kui vana peab olema laenu taotleja
 • Lepingutasu: kui palju tuleb maksta laenu lepingu sõlmimise eest
Kiirlaenu pakkujaLaenusummaLaenuperioodIntressimäärKKMVäljamakseMaksehäiregaVanusLepingutasuKeskmised punktid
Boonuslaen50 – 5000 €3-60 kuudalates 0,0658% päevasalates 26,85%15 minutitEi19+3%3.9
Monefit50 – 5000 €3-60 kuudalates 0,07% päevasalates 28,6%15 minutitEi18+0 €4.1
Laen.ee100 – 10 000 €6-120 kuudalates 9,9% aastasalates 12,5%1-2 päevaEi21+2,5%3.6
SMSmoney50 – 2000 €3-36 kuudalates 0,1% päevasalates 36,5%15 minutitJah18+0 €3.4
Uuendatud detsember 2023

Kes saavad võtta laenu ja mida on vaja kiiresti laenamiseks?

Kiirlaenude tingimused võivad erineda laenuandjate ja riikide lõikes, kuid üldiselt on siin mõned üldised nõuded ja vajalikud dokumendid kiire laenamise jaoks:

 1. Vanus: Laenuvõtjal peab olema piisavalt vanust, et vastata laenuandja kehtestatud nõuetele. Tavaliselt peab laenuvõtja olema vähemalt 18 või 21 aastat vana.
 2. Sissetulek: Enamik laenuandjaid nõuab, et laenuvõtjal oleks regulaarne sissetulek, et tagada laenu tagasimaksmine. Sissetuleku tõendamiseks võib olla vaja esitada palgatõend, pangakonto väljavõtted või muud asjakohased dokumendid.
 3. Isikutunnistus: Laenu taotlemisel on tavaliselt vaja esitada kehtiv isikutunnistus, nagu pass või ID-kaart, et tõendada isikut ja vanust.
 4. Pangakonto: Laenude vahendajad vajavad tavaliselt aktiivset pangakontot, et saaksid laenusumma otse laenuvõtja pangakontole kanda. See võimaldab kiiret ja mugavat rahastamist ning tagasimaksete tegemist.

Kellele on sobilik kiirlaen?

Kiirlaen on sobilik inimestele, kes vajavad laenu kohe kätte lühiajaliste kulutuste katmiseks ja kellel on võime tagastada laenatud summa lühikese aja jooksul. Kui laenad raha kiiresti, siis on peamine eelis kiirus, kuna laenuotsus tehakse tavaliselt väga lühikese aja jooksul ning raha kantakse laenuvõtja kontole kiiresti, vahel isegi ainult 15 minutiga.

Kuidas taodela?

kiirlaen - kuidas taodelda

Kiirlaenu taotlemiseks peab olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või alaline elanik, omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti, pangakontot ja e-posti aadressi. Selle laenu taotlemiseks tuleb valida sobiv laenuandja, täita veebivorm oma andmete ja soovitud laenusumma ja -perioodiga, läbida isikutuvastus ja oodata laenuotsust. Positiivse otsuse korral laekub laenusumma pangakontole mõne minutiga.

Tavalised laenusummad

Kiirete laenude tavalised laenusummad võivad varieeruda sõltuvalt laenuandjast, laenutingimustest ja laenuvõtja individuaalsest olukorrast. Siiski võib öelda, et kiirlaenud pakuvad tavaliselt väiksemaid laenusummasid võrreldes traditsiooniliste pikaajaliste laenudega.

Enamasti võivad kiired laenud pakkuda laenusummasid alates mõnest kümnest eurost kuni mõnesaja või mõne tuhande euroni. Näiteks on tavaline kiire laenu laenusumma olla vahemikus 100 eurot kuni 1000 eurot. Mõned laenuandjad võivad pakkuda ka suuremaid summasid, kuid see võib sõltuda laenuvõtja taustast, sissetulekust ja tagatistest.

On oluline meeles pidada, et laenusumma suurus peaks olema vastavuses laenuvõtja vajadustega ja tagasimaksevõimega. Laenuvõtja peaks alati hoolikalt kaaluma, milline laenusumma on tema jaoks sobiv ning kas ta suudab selle vastutustundlikult tagasi maksta.

Maksimaalne laenusumma

Maksimaalne laenusumma võib erineda sõltuvalt laenuandjast ja laenuvõtja olukorrast. Siiski on kiirlaenu maksimaalne laenusumma Eestis 5000 eurot. Intressimäär, tagasimakse periood ja muud tingimused võivad samuti erineda erinevate laenuandjate vahel. Seetõttu on soovitatav võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja valida see, mis sobib kõige paremini sinu vajadustele ja võimalustele – laenkohe.ee

Kiirlaenude eelised ja puudused

Eelised:

 1. Nende laenude peamine eelis on kiire kättesaadavus – laen kätte 15 minutiga. Laenuotsus tehakse tavaliselt väga lühikese aja jooksul ning raha kantakse laenuvõtja kontole kiiresti.
 2. Laenu taotlemine on sageli kiire ja lihtne protsess. Enamikul juhtudel saab taotluse esitada interneti teel ning vähem dokumente on vaja võrreldes traditsiooniliste pangalaenudega.
 3. Mõned ettevõtted võimaldavad laenuvõtjatel valida tagasimakse tähtaja ja summa vastavalt nende vajadustele, pakkudes seeläbi paindlikkust.

Puudused:

 1. Nendel laenudel on tavaliselt kõrgemad intressimäärad ja teenustasud võrreldes traditsiooniliste pangalaenudega. See võib suurendada laenu kogukulu ja teha laenu tagasimaksmise raskemaks.
 2. Tavaliselt lühikesed tagasimakse perioodid, mis tähendab, et laenatud summa tuleb tagasi maksta suhteliselt lühikese aja jooksul. See võib tekitada lisapinget laenuvõtjale, eriti kui tema finantsolukord on juba keeruline.
 3. Kiire ja lihtne kättesaadavus võib kaasa tuua kiusatuse võtta rohkem laenu kui tegelikult vaja on või mida saab endale lubada. See võib suurendada riski võlgnevuse tekkeks ja raskendada laenu tagasimaksmist.

Miks ja millal valida kiirlaen?

Kiirlaen võib aidata sul lahendada ootamatud olukordi elus. Laenu valimisel on mitmeid põhjuseid ja olukordi, kus see võib olla sobiv valik. Siin on mõned peamised põhjused ja olukorrad, millal laenu malimine on sobilik:

 1. Hädavajalikud kulutused: See on kasulik, kui sul on ootamatuid või hädavajalikke kulutusi, nagu ootamatud arvete tasumine, ravikulud või auto remont. Kiire laen võimaldab sul saada kiiresti vajalikku rahastust, et katta sellised kulud enne järgmist palgapäeva või olulist makset.
 2. Kiire rahavoog: Mõnikord võib ette tulla olukordi, kus sul on vaja kiiresti rahavoogu, näiteks äriprojekti rahastamine või investeerimisvõimaluse kasutamine. Kiire laen internetist võimaldab sul saada vajalikku rahastust koheselt, ilma pikaajalise laenu taotlus protsessita.
 3. Puuduv krediidiajalugu: Kui sul pole veel krediidiajalugu või see on piiratud, võib kiirlaen olla hea võimalus laenukrediidi ajaloo loomiseks või parandamiseks. Mõned laenuandjad pakuvad laene ilma pikaajalise krediidiajaloo nõudeta, mis võib olla kasulik neile, kes soovivad alustada krediidiajaloo ülesehitamist.

Oluline on meeles pidada, et kiirlaenud on lühiajalised laenud, millel on tavaliselt kõrgemad intressimäärad võrreldes traditsiooniliste laenudega. Enne kiire laenu valimist on oluline hoolikalt kaaluda oma finantsolukorda, laenutingimusi ja tagasi maksevõimekust. On soovitatav võrrelda erinevaid kiirlaenu andjaid ja valida usaldusväärne laenuandja, kes pakub sulle parimat võimalikku tingimust.

Statistika

Minimaalne laenusumma 50 €
Maksimaalne laenusumma 100,000 €
Intress 1,9%
Laenuperiood 1 kuu – 5 aastat
Raha kohe kätte 9 tk
Raha kohe kätte 24/7 7 tk

Kiirlaenu arvutusnäide

Laenusumma1 000 €
Periood12 kuud
Lepingutasu0 €
Haldustasu0 €
Intressimäär10 %
Igakuine maksumus91,66 €
Tagasimaksed12 tk
Kokku1099,92

Alternatiivsed laenud

Alternatiivsed laenud kiirlaenule on laenud, mis võivad olla soodsamad, turvalisemad või paindlikumad, näiteks:

 • Väikelaen – laen, mida saab taotleda pangast või muust finantsasutusest ja mille summa on tavaliselt 300-10 000 eurot. See on tavaliselt tagatiseta ja pikaajaline laen, mida saab kasutada erinevateks eesmärkideks, nagu kodu remont, auto ost, reisimine või õppimine. Sellel on tavaliselt madalam intressimäär ja lepingutasu.
 • Tarbimislaen – laen, mida saab taotleda kauplusest või e-poest, kui soovitakse osta mingit kaupa või teenust. See on tavaliselt tagatiseta ja lühiajaline laen, mille summa on tavaliselt 50-5000 eurot. Tarbimislaen võib olla kasulik, kui soovitakse osta midagi, mida ei saa kohe välja osta, nagu näiteks mööbel, tehnika või reisipakett. Tarbimislaenul võib olla ka madalam intressimäär ja lepingutasu.
 • Krediidikonto – laen, mida saab taotleda pangast või muust finantsasutusest ja mille puhul antakse laenuvõtjale kindel krediidilimiit, mille ulatuses saab ta raha kasutada vastavalt oma vajadustele. See on tavaliselt tagatiseta ja püsiv laen, mille summa on tavaliselt 300-5000 eurot. Paindlik lahendus, kuna laenuvõtja saab ise otsustada, kui palju ja millal raha kasutab ja tagasi maksab.

KKK

Kas kiirlaenudel on tagatisnõue?

Ei, sellel laenul ei ole tagatisnõuet ja ei ole vaja ka käendajat. Need on tagatiseta laenud, mida saab taotleda interneti teel ja mille väljastamine on kiire ja lihtne.

Kuidas valida parim kiirlaenupakkumine?

Parima pakkumise valimiseks tuleb võrrelda erinevate laenuandjate intressimäärasid, krediidi kulukuse määrasid, lepingutasusid, haldustasusid, viivistasusid ja muid tingimusi. Samuti tuleb arvestada oma rahalist olukorda ja võimalusi laenu tagasimaksmiseks. Parim kiirlaenu pakkumine on see, mis vastab kõige paremini laenuvõtja vajadustele ja võimalustele ning millel on kõige madalam kogukulu. Leia parimad laenud meie laenkohe.ee lehel.

Viited:

Uuendatud: 1 detsember 2023