Laen 100 eurot

Autor: Toomas Mägi Faktikontroll: Robin Raud Uuendatud: 2024/06/25 Sisaldab reklaamilinke
Reklaamiteave
Laenkohe.ee on sõltumatu finantsteenuste võrdlusveebiportaal. Kasutame sidusreklaamilinke, mis tähendab, et saame hüvitist mitmetelt partneritelt. Meie toimetustöö on sõltumatu ja ei ole mõjutatud välistest teguritest.

Eestis ei ole 100-eurose laenu võtmine kuigi levinud praktika. Kuigi paljud laenuandjad alustavad oma pakkumisi suurematest summadest, nagu 300 või 500 eurot, on siiski võimalik leida võimalusi väiksemate summade laenamiseks. Selliseid väiksemaid laene on võimalik saada kiirlaenu, SMS-laenu või krediidikonto näol. Üldjuhul määratakse laenusumma vastavalt laenusaaja sissetulekule, maksevõimele ja võimalikele tagatistele.

Võrdle 5 laenupakkumist summas 100€!

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
 • Esimesed 30 päeva on uuele kliendile 0% intressiga
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 24%
Vanus 18 a.
 • Tasuta maksepuhkus
 • 2% cashback’i maksekaardiga
 • Ava konto 15-minutiga
 • Alates 18 a.
Laenusumma 100 € - 10 000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.

Mis on laen summas 100 eurot?

Laena 100 eurot Eestis

Laen summas 100 eurot on laen, mida saab taotleda ilma tagatiseta ja ilma pikaajalise lepinguta. Sellist laenu pakuvad erinevad laenuandjad, nagu pangad, krediidiühistud, kiirlaenufirmad ja eraisikud. Laenu saamiseks pead täitma laenuandja nõuded ja täitma taotluse laenuandja veebilehel.

Laenuandja kontrollib sinu andmeid ja teeb sulle laenupakkumise, kui oled laenupakkumisega nõus, pead selle digitaalselt allkirjastama ja kinnitama oma isikut. Seejärel kantakse laenusumma sinu pangakontole, tavaliselt 15 minuti jooksul. See on laensumma, mis sobib väiksemateks ja kiireteks väljaminekuteks.

Erinevad laenud summas 100 eurot

Sa saad leida laenu summas 100 eurot erinevate laenuliikide alt, sõltuvalt laenuandjast ja laenu tingimustest. Siin on mõned levinumad laenud kuni 100 euroni:

Kiirlaen 100 €

Kiirlaen on laen, mida saab taotleda internetis ja saada kätte mõne minutiga ning on mõeldud lühiajaliseks rahavajaduseks ja selle tagasimakseperiood on tavaliselt 30 päeva või kuni järgmise palgapäevani. Saja eurost kiirlaenu pakuvad näiteks Credit24, Creditstar, Ferratum ja SMSraha.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on laen, mida saab kasutada erinevateks otstarveteks, nagu kodu remont, reisimine, haridus, tervis või muud isiklikud kulutused. Tarbimislaenu tagasimakseperiood on pikem kui kiirlaenul, sageli 3-60 kuud, ja selle intress on madalam, alates 9% aastas. Tarbimislaenu summas 100 eurot pakuvad näiteks Bondora, Bigbank, Coop Pank ja TF Bank.

Krediidikonto

Krediidikonto on laen, mis annab sulle võimaluse kasutada raha vastavalt oma vajadustele ja maksta tagasi ainult kasutatud summa eest, mis võib olla isegi väiksem kui 100€. Krediidikonto pakuvad näiteks Credit24, Ferratum ja MoneyZen.

Kuidas laenata 100 eurot?

Laen 100

100 euro laenamise protsess on Eestis mugav ja kiire. Järgi neid juhiseid, et saada soovitud summa:

 1. Laenuandja valik: Leia endale sobiv laenuandja, kes pakub väikelaene. Uuri erinevaid laenupakkumisi ja nende tingimusi, näiteks lugedes arvustusi.
 2. Laenutaotlus: Esita laenutaotlus laenuandja veebilehel, täites nõutavad väljad.
 3. Leping: Nõustu laenupakkumisega ja allkirjasta leping digitaalselt, kasutades ID-kaarti, mobiil-ID-d või Smart-ID-d.
 4. Laenu väljamakse: Pärast lepingu allkirjastamist ja isiku tuvastamist kantakse laenusumma sinu pangakontole.

Tavalised tingimused laenamisel

Laenul summas 100€ on üldjuhul samad tingimused nagu teistel laenusummadel.

 • Peab olema vähemalt 18-aastane ja omama Eesti kodakondsust või elamisluba.
 • Pangakonto peab olema Eesti pangas ja maksehäireid ei tohi olla.
 • Sissetulek peab olema piisav laenu tagasimaksmiseks.

Mõned laenuandjad võivad nõuda ka sissetulekute tõendamist ja esmakordset füüsilist isikutuvastamist. Laenuperiood on tavaliselt lühike ja ulatub kuni 6 kuuni. Intressimäär on sõltuvalt laenuandjast alates 0% kuni 500% aastas, seetõttu on tähtis, et sa võrdleksid laenuandjate tingimusi.

100 eurot kiirelt ja mugavalt

100 eurot kiirelt kätte 15-minutiga

Kui vajad kiiresti 100 eurot, on paljud laenuandjad valmis tegema laenuotsuse vaid mõne minutiga. Kui oled laenupakkumise heaks kiitnud, kantakse summa otse sinu pangakontole. See laenuliik sobib ideaalselt äkiliste ja pakiliste väljaminekute jaoks, mida ei saa edasi lükata või mille katmiseks pole piisavalt sääste.

Kõige kiirem viis 100 euro laenamiseks on kasutada krediidikontot või SMS-laenu. Selleks tuleb saata lihtne sõnum laenuandjale ja raha laekub su kontole peaaegu kohe. Selliste laenuliikide puhul on oluline, et sul oleks juba eelnevalt avatud konto vastava laenuandja juures.

Millises olukorras on mõistlik võtta laenu summas 100 eurot?

100 euro suuruse laenu võtmine võib olla hea mõte, kui seisad silmitsi väiksemate, kuid kiireloomuliste kulutustega, mida ei saa lükata edasi ja mille jaoks pole võimalik kasutada sääste või muid rahalisi vahendeid. Selline laen võib olla abiks, kui on vaja:

 • tasuda arsti visiidi, ravimite või hambaravi kulud
 • soetada või remontida kodutehnikat, mööblit või elektroonikaseadmeid
 • osta kingitusi, lilli või torti oluliseks sündmuseks
 • hankida õppematerjale, raamatuid või kursuseid

Siiski ei ole soovitatav võtta 100 euro suurust laenu suurte ja pikaajaliste kulutuste katteks, mida ei pruugi olla võimalik kiiresti tagasi maksta.

100 euro laenamine internetist

Laen 100€ internetist

100 euro suuruse laenu taotlemine internetis on lihtne ja mugav. Sa ei pea külastama laenuandja kontorit ega helistama klienditeenindusse. Laenu taotlemine veebis on kiire, diskreetne ja võimalik igal ajal ning igast asukohast, kus on internetiühendus.

Laenu saab kiiresti kätte, täites veebipõhise taotluse, allkirjastades lepingu ja kinnitades isiku. Raha kantakse otse sinu pangakontole, ilma et peaksid ootama paberil dokumente.

Soodsaima 100 euro suuruse laenu leidmine

Laenu võttes on oluline leida kõige soodsam pakkumine, mis vastab sinu vajadustele ja finantsolukorrale. Parim 100 euro suurune laen on see, mille kogukulu on madalaim ja tingimused kõige paindlikumad. Parima pakkumise leidmiseks on vajalik võrrelda erinevaid laenupakkumisi.

Soodsaima 100 euro suuruse laenu valimine on kasulik, kuna see aitab raha säästa ja vältida võimalikke probleeme. Õigesti valitud laen võib olla toeks, samas kui valesti valitud laen võib tuua kaasa raskusi.

Plussid

 • Laenuprotsess on kiire ja lihtne, ilma vajaduseta esitada palju dokumente või pakkuda tagatisi.
 • Võimaldab katta ootamatuid väiksemaid kulutusi, mille jaoks ei pruugi olla sääste või muid finantsallikaid.
 • Saad valida endale sobiva laenuperioodi ja intressimäära, võrreldes erinevaid laenupakkumisi.
 • On võimalik laen enne tähtaega tagastada, säästes nii intressikulu, kuid veendu, et laenuandja ei küsi ennetähtaegse tagastamise eest lisatasu.

Miinused

 • Laenul võib olla kõrge intressimäär, mis mõnel juhul võib ulatuda kuni 500% aastas, sõltuvalt laenuandja tingimustest.
 • Suurenenud risk seoses lisanduvate tasudega, isegi kui laenusumma on väike.
 • Laenusumma ei pruugi olla piisav ega katta kõiki sinu rahalisi vajadusi.

Teised laenusummad

200, 300, 500, 800, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 10000, 15000

Uuendatud: 25 juuni 2024