Bondora laen - laena kiiresti internetist

Bondora on Eesti ettevõte, mis pakub tagatiseta väikelaene summas 100 kuni 10 000 eurot. Tänaseks on laenuandja juba 5 erinevas riigis nagu Hispaania ja Soome. Ühisrahastusplatvorm pakub nii investeerimis- kui laenuvõimalusi. Laenu taotlemine toimib lihtsalt ja pakkumine jõuab sinuni kõigest 1 minutiga ning raha päeva jooksul.

Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress 8,99%
Vanus 18 a.

Informatsioon

Laenusumma 500 € - 15000 €
Tagasimakse periood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 8,99%
Lepingutasu 5,95%
Väljamaksed 0 päeva
Laenuliik Väikelaen
Sissetulek Töötasu või pension
Raha kohe kätte Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Kontoväljavõte
Hilinemistasu 5
Laenukindlustus Ja
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ja

Bondora kontakt

Koduleht bondora.ee/
Firma nimi Bondora AS
Org. nr 11483929
Aadress A. H. Tammsaare tee 56 Tallinn 11316, Eesti
Telefon +372 609 3088
E-post klienditugi@bondora.com

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 00:00 - 23:59
Teisipäev 00:00 - 23:59
Kolmapäev 00:00 - 23:59
Neljapäev 00:00 - 23:59
Reede 00:00 - 23:59
Laupäev 00:00 - 23:59
Pühapäev 00:00 - 23:59

Plussid

 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Suurem laenusumma
 • Paindlikud tagasimaksegraafikud
 • Lihtne ja kiire taotlemine
 • Tagatiseta laen

Miinused

 • Lepingutasu 5.95%
 • Laenu haldustasu aastas 4-6%
 • Laen makstakse välja päeva jooksul ja mitte kohe
 • Kõrge krediidi kulukuse määr (25,09% kuni 50,11%)
 • Võimalikud lisatasud hilinemise või maksepuhkuse korral

Mis on Bondora AS?

Bondora

Bondora AS on Eesti ühisrahastusel põhinev laenuteenus, mis asutati 2009. aastal. Teenus töötab lisaks Eestile ka Soomes ja Hispaanias. Laenuandjal on juba üle 400 000 kliendi ja nende eesmärgiks on muuta laenamine lihtsaks, kiireks ja mugavaks. Bondora pakub oma klientidele võimalust taotleda tagatiseta laenu summas 100 kuni 10 000 eurot ja perioodiga 3 kuni 60 kuud.

Meie eksperthinnang

Meie arvamus on, et Bondora üks parimaid valikuid, kui otsid soodsat ja paindlikku laenu. Nad pakuvad konkurentsivõimelist intressimäära alates 8,99% aastas ja võimaldavad sul valida endale sobiva laenuperioodi ja igakuise makse.

Laenuandja on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt ja omab head mainet. Nad on saanud Trustpilotis üle 10 000 positiivse tagasiside ja keskmiseks hindeks 4,5 viiest.

Bondora koduleht

Väikelaen Bondora ühisrahastuplatvormist

Bondora on ühisrahastusplatvorm, kust sul on võimalik saada erinevaid laene vastavalt oma vajadustele ja eesmärkidele. Nende peamine laenutoode on väikelaen, mis on tagatiseta tarbimislaen kuni summas 10 000 eurot.

Laenutingimuste ja kiiruse järgi on laenu võimalik kategoriseerida kui kiirlaenu, sest laenupakkumine tuleb juba 1 minuti jooksul ja raha päeva jooksul. Nende laenude algavad intressimäärad 8,99% aastas ja tagasimakse periood jääb vahemikku 3-60 kuud. Lisaks ei lisandu enneaegsel laenu tagasimisel lisatasusid. Laenuotstarbe saad saad valida ise ka laen sobib näiteks remondiks, reisiks, auto ostuks või muudeks kuludeks.

Bondora arvustus

Bondora refinantseerimislaen

Sa võid kasutada laenu on ka teiste laenude refinantseerimiseks. See tähendab, et sa saad võtta väikelaenu ja kustutada sellega oma teised kallimad ja ebamugavad laenud. Refinantseerimise eelised on järgmised:

 • väiksemad kuumaksed
 • paindlikum tagasimaksegraafik
 • kokkuhoid intressidelt ja muudelt laenukuludelt
 • lihtne ja kiire taotlemine
 • tagatiseta

Refinantseerimislaenu taotlemiseks pead esitama oma finantsandmed ja olemasolevate laenude info ning laenuandja teeb sulle pakkumise, mis sõltub sinu maksevõimest ja krediidiskoorist.

Bondora laenu taotlemine

Bondora sisse logimine

Laenu taotlemine on lihtne ja kiire ja sa pead järgi neid samme:

 1. Külasta nende kodulehte ja klõpsa nuppu “Taotle siit”.
 2. Sisesta soovitud laenusumma ja periood ning täida oma isikuandmed.
 3. Tuvasta oma isik kas ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.
 4. Vali endale sobiv laenupakkumine intressimäära, igakuise makse ja lepingutasu alusel.
 5. Allkirjasta leping digitaalselt ja oota raha laekumist oma pangakontole.

Tingimused laenu saamiseks

Laenu taotlemiseks pead vastama vähemalt järgmistele tingimustele:

 • Oled vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elanik
 • Omad kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja pangakontot
 • Sul on kehtiv pangakonto Eestis
 • Sul on regulaarne sissetulek ja piisav maksevõime
 • Sul ei ole aktiivseid maksehäireid ega võlgnevusi

Maksevõime kontroll

Bondora kontrollib sinu maksevõimet, kasutades su laenutaotluses esitatud andmeid ja päringuid erinevatest andmebaasidest, nagu näiteks Creditinfo. Laenuandja hindab su sissetulekut, väljaminekuid, krediidiajalugu ja võimalikke maksehäireid ning määrab sulle vastava krediidiskoori.

Mida kõrgem on su krediidiskoor, seda paremad on üldjuhul laenutingimused. Seejärel saad sa laenupakkumise, mis põhineb nii su krediidiskooril ja laenusoovil. Peale seda saad ise otsustada, kas nõustud pakutud intressimäära ja tagasimaksegraafikuga või mitte.

Investeerimine

Ühisrahastusplatvorm on teenus, mis võimaldab sul lisaks laenamisele ka investeerida teiste inimeste laenudesse ja teenida intressitulu. Bondora ühisrahastusplatvormil on kolm erinevat investeerimisviisi:

Go & Grow – see on lihtne ja mugav viis investeerida, kus sa saad valida oma riskitaseme ja eesmärgi ning Bondora teeb sinu eest investeerimisotsused. Go & Grow pakub kuni 6,75% aastast tootlust ja võimaldab sul raha välja võtta igal ajal.

Portfolio Pro – see on paindlik ja kohandatav viis investeerimiseks, kus sa saad ise määrata oma investeerimiskriteeriumid ja valida laenud, mis vastavad sinu eelistustele. Portfolio Pro pakub kõrgemat tootlust, kuid ka suuremat riski.

Portfolio Manager – on automaatne ja tasakaalustatud viis investeerimiseks, kus sa saad valida oma riskitaseme ja summa ning Bondora haldab sinu portfelli optimaalselt. Portfolio Manager pakub keskmist tootlust ja riski.

Ühisrahastusplatvormil investeerimiseks pead olema vähemalt 18-aastane Euroopa Liidu kodanik või alaline elanik ning omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja pangakontot.

Korduma kippuvad küsimused

Kas Bondora on usaldusväärne ja turvaline?

Jah, laenuandja on usaldusväärne ja turvaline. Nad kasutavad kõrgeimal tasemel krüpteerimistehnoloogiat, et kaitsta sinu isiku- ja finantsandmeid ning ei jaga sinu andmeid kolmandate osapooltega ilma teie nõusolekuta. Samuti järgivad nad kõiki seadusi ja eeskirju, mis reguleerivad laenuturgu Eestis ja Euroopa Liidus.

Kuidas suurendada krediiti Bondora-st?

Krediiti saad suurendada, kui oled maksnud oma laenu õigeaegselt ja korrektselt vähemalt 6 kuud. Siis võid taotleda laenu suurendamist, kui ka sinu krediidivõimekus seda võimaldab. Laenu suurendamist saad taotleda nende internetipangas.

Millal maksab Bondora raha välja?

Sulle makstakse laen välja kohe peale lepingu allkirjastamist. Raha laekumine su pangakontole sõltub sinu panga tööajast ja kiirülekande võimalustest. Tavaliselt peaks raha jõudma kontole mõne minuti jooksul, kuid mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval.

Kuidas pikendada laenu tagasimakse tähtaega?

Tagasimakse tähtaja pikendamine maksab 10 eurot iga pikendatud kuu eest. Lisaks pead tasuma intressi pikendatud perioodi eest vastavalt lepingule. Tagasimakse tähtaja pikendamist saad taotleda internetipangast.

Kuidas Bondora-sse sisse logida?

Sisse logimiseks – külasta laenuandja veebilehte ja klõpsama nuppu “Logi sisse”, seejärel sisesta oma e-posti aadressi ja salasõna või kasuta Facebooki, Google’i või Apple’i kontot.
Ning viimaks kinnita oma identiteeti kas ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

Kas Bondora pakub kiirlaenu?

Hetkel ei ole Bondora laenude seas kiirlaenu, kuid nende väikelaen on sama kiire väljamaksega, kui teiste laenuandjate kiirlaenud.

Uuendatud: 27 märts 2024