Ferratum

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eesti laenuturul juba 2006. aastal, olles üks esimestest kiirlaenupakkujatest. Täna pakub Ferratum Grupp oma teenuseid juba 22 riigis ning omab üle 2 miljoni kliendi. Ettevõtte töötajate arv on kasvanud ning see annab tööd üle 320 pühendunud professionaalile.

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress 2%
Vanus 18 a.

Informatsioon

                               
Laenusumma 100 € - 5000 €
Tagasimakse periood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Lepingutasu Tasuta
Väljamaksed 0-1 päev
Laenuliik Kiirlaen
Sissetulek Regulaarne sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ja
- SEB Ja
- LHV Ja
- Luminor Ja
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ja
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ja
Maksuvabad kuud Kuni 2 kuud
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

Ferratum kontakt

Koduleht https://www.ferratum.ee/
Firma nimi Multitude Bank p.l.c.
Org. nr 5566959655
Aadress ST Business Center 120 1027, Malta
Telefon 6 652 420
E-post ferratum@ferratumbank.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 08:00 - 19:00
Teisipäev 08:00 - 19:00
Kolmapäev 08:00 - 19:00
Neljapäev 08:00 - 19:00
Reede 08:00 - 19:00
Laupäev 10:00 - 18:00
Pühapäev 10:00 - 18:00

Plussid

  • Esimese kuu tasu ainult 1 euro esmakordsel laenamisel.
  • Kiire laenuotsus, saad vastuse vaid mõne minuti jooksul, ning klienditeeninduse avamisaegadel on vastus kohene, muidu järgmisel päeval hommikul.
  • Isikutuvastuse võimalus internetis.
  • Hästi toimiv klienditeendindus

Miinused

  • Väljamaksed ei toimu sularahas.

Mis on Ferratum?

ferratum logo

Ferratum Eesti pakub oma klientidele laenulimiiti kuni 5000 eurot, millel on paindlik tagasimakse periood ja soodne intressimäär. Laenulimiit on Ferratumi peamine laenutoode, mis on alternatiiv kiirlaenule, tarbimislaenule või väikelaenule. Laenulimiidi taotlemiseks peab klient olema vähemalt 18-aastane, omama Eesti kodakondsust või elamisluba, omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja omama regulaarset sissetulekut. Laenulimiidi taotlemine on lihtne ja kiire – kliendid saavad täita online taotluse, tuvastada end BankID-ga ja allkirjastada lepingu digitaalselt. Laenulimiidi kättesaamiseks kulub tavaliselt üks tööpäev.

Meie eksperthinnang

Ferratum on usaldusväärne ja paindlik laenuandja, kelle puhul ei ole varjatud kulusid ning intressimäärad on mõistlikud. Neil on pikaajaline kogemus tööstuses ning nad olid üks esimesi Euroopas, kes hakkasid pakkuma kiirlaene. Sellest ajast alates on neil üle 2 miljoni kliendi ning nad tegutsevad 22 riigis. Seetõttu võime me laenakohe.ee’s Ferratumi julgelt soovitada, kui otsid kiiret ja paindlikku laenu.

ferratum koduleht

Ferratum kiirlaen

Varasemalt on Ferratum tuntud kui kiirlaenu pakkuja, kuid 2018. aastal tutvustasid nad täiesti uut toodet – laenulimiiti, mis asendas omakorda kiirlaenu, väikelaenu ja tarbimislaenu. Nad kirjeldavad laenulimiiti kui isiklikku virtuaalset krediitkaarti, mis on klientide jaoks mugavam, paindlikum ja soodsam võrreldes varasemate kiirlaenudega. Nende veebilehel on siiski loetletud laenude valikus ka remondilaen ja refinantseerimiselaen, kus erinevus seisneb peamiselt laenatava summa suuruses ja minimaalses tagasimakse summas, mis algab vähemalt 10 eurost.

Ferratum väikelaen

Ferratum väikelaen on laenulimiit, mida saab taotleda kuni 5000 eurot ilma tagatiseta. Väikelaenu taotlemine on neil lihtne ja kiire ning toimub täielikult interneti teel. Laenuotsuse saab loetud minutitega ja raha jõuab kontole kohe pärast lepingu allkirjastamist. Nende väikelaenu intressimäär sõltub laenusummast, laenuperioodist ja kliendi krediidivõimekusest. Laenulimiidi päevaintress on alates 0,0658% laenu summalt. Laenulimiidi tagasimaksmine on paindlik ja sõltub kliendi poolt tehtavate väljamaksete ja tagasimaksete summadest. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressiga, kuid mitte vähem kui 10 eurot. Osamakseid tuleb tasuda vähemalt ühe korra kuus. Uutele klientidele on esimese väljamakse puhul 30 päevaks intress 0% ja kogu laenukulu 1 euro.

Teised Ferratumi laenud

Peale väikelaenu pakuvad nad veel erinevaid laenulahendusi. Tutvu teiste laenudega siin ja laena kohe kiirelt ja mugavalt. Vali nende laialdastest laenulahendustest endale kõige sobivam.

Krediidikonto

Ferratum krediidikonto on paindlik krediit, mida saab kasutada igapäevaseks kasutamiseks. See on kiire ja lihtne viis, kuidas saada juurdepääs krediidikontole. Krediidkonto maksimaalne summa on 4500 eurot.

Remondilaen

Nende remondilaen on kiire laenuotsusega ja paindliku tagasimaksevõimalusega. Uutele klientidele on esimesed 30 päeva 0% intressiga. Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas. Nende remondilaen on hea valik, kui vajate lisaraha oma kodu või aia korda tegemiseks. Laenuotsus tuleb minutitega ja saad vajalikud remonditööd ära teha just siis, kui vaja.

Autolaen

Autolaen Ferratumilt on lihtne ja kiire taotlemine täielikult interneti teel. Kui tagastad laenu 30 päeva jooksul, on kogu laenukulu 1 euro. Turvalisus ja privaatsus on tagatud ning tagasimaksmine on paindlik. Maksimaalne autolaenu summa on 5000 eurot.

Kuidas laenata Ferratum pangast?

kuidas laenata ferratum pangast

Laenutaotluse Ferratum’ile saab esitada nende veebilehel. Isikutuvastamiseks, et laenu taotleda, on võimalus kasutada ID-kaarti, Smart-ID või Mobiil-ID. Pärast positiivset otsust ja isikutuvastust kantakse laenusumma teie arvelduskontole.

Ferratum laenu tingimused

Ferratum laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 18-aastane eraisik, kes omab alalist elukohta Eesti Vabariigis ja on registreeritud seal. Laenu taotlemise ülempiiriks on 70 eluaastat. Nad järgivad vastutustundliku laenamise põhimõtet, mis tuleneb seadustest. See tähendab, et igal laenuotsusel põhineb põhjalik laenuanalüüs ning parema analüüsi jaoks võidakse nõuda sinult konto väljavõtte esitamist. 

Kes saavad laenata?

Vähemalt 18 kuni 70-aastane eraisik, kelle elukoht on registreeritud Eestis. Lihtne ja kiire taotlemine täielikult interneti teel.

Klienditeenindus

Neil on väga hästi toimiv klienditeenindus. Võta ühendust nende abikeskusega ja saad kiired vastused kõikidele oma küsimustele. Laena raha mugavalt ja turvaliselt Ferratumist. Nende klienditoega saad sa ühendust näiteks läbi veeb chati.

Ferratum eelised ja puudused

EelisedPuudused
Esmakordsel laenamisel esimese kuu tasu ainult 1 euroVäljamaksed ei toimu sularahas
Kiire – laenuotsus vaid mõne minuti jooksul ja kohene vastus klienditeeninduse avamisaegadelLaenu võtmisel peab olema alaline sissekirjutus Eestis
Isikutuvastuse võimalus internetisNõuded ettevõttelt Ferratum laenu saamiseks 18 aastat
Ilma palgatõenditaKõrgemad intressimäärad kui traditsiooniliste laenude puhul
Paindlik tagasimaksmineLühike tagasimakse periood kui traditsiooniliste laenude puhul
Saad igal ajal limiidi piires laenu juurde võtta
Turvalisus ja privaatsus tagatud

Ferratumi kampaaniad 2023

Ferratumil on hetkel kampaania uutele klientidele, kes avavad laenulimiidi. Kampaania raames on esimese kuu laenulimiidi kasutamise tasu ainult 1 euro ja intress 0%. See tähendab, et kui tagastad laenu 30 päeva jooksul, on kogu laenukulu 1 euro. Kampaania kehtib laenulimiidi suurusele kuni 5000 eurot.

Ferratum laenud

Alternatiivid Ferratumi laenudele

Ma olen muutnud tabelit vastavalt sinu soovile. Siin on uus tabel, kus on võrreldud alternatiivseid laene Ferratumi laenudele:

LaenupakkujaLaenutoodeIntressLepingu tasuVäljamaksetasuEelised
CreditstarKiirlaen3.9% kuus0 €0 €Uutele klientidele esimene laen kuni 300 € intressivaba, laenu saab pikendada kuni 3 korda, laenu saab tagasi maksta osade kaupa
SMSmoneyKrediidikonto3.9% kuus0 €0 €Uutele klientidele esimene laen kuni 300 € intressivaba, laenu saab tagasi maksta osade kaupa, laenu saab taotleda SMSi teel
Credit24Krediidikonto3.3% kuus0 €0 €Uutele klientidele esimene laen kuni 1000 € intressivaba, laenu saab tagasi maksta osade kaupa,.
BigbankVäikelaenAlates 0.83% kuus0 €0 €Laenu saab taotleda kuni 20 000 €, laenu saab tagasi maksta kuni 6 aasta jooksul, võimalus ennetähtaegselt tagasi maksta ilma lisatasuta

KKK Ferratum

Kas Ferratumil on tagasimakse garantii?

Jah, Ferratum pakub 14-päevast tagastusõigust, mis tähendab, et kliendid saavad oma laenu 14 päeva jooksul tagasi maksta, kui nad otsustavad, et nad ei soovi seda enam kasutada.

Mis on minimaalne ja maksimaalne laenusumma, mida saan taotleda?

Minimaalne laenusumma Ferratumis on 100 EUR ja maskimaalne laenusumma 5000 EUR.

Kas Ferratum pakub tagatiseta laene?

Jah, Ferratumi laenud on tagatiseta väikelaenud, kiirlaenud ja tarbimislaenud.

Uuendatud: 14 november 2023

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 500 € - 30 000 €
Laenuperiood 1 kuu - 30 aastat
Intress 6,9%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress 37,85%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 3 aastat
Intress 15%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 400 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.