Laen 500 eurot

Hetkel on 500 € üks sagedasemaid laenusummasid, mida võetakse enamasti siis, kui raha mingil põhjusel saab otsa või tekib mõni vältimatu pisikulutus. 500 euro laenamiseks on mitu võimalust, näiteks kiirlaen, sms laen, väikelaen või krediidikonto. Loe lähemalt, kuidas laenata 500 eurot internetist, millised on tingimused, eelised ja puudused ning mida pead silmas pidama enne laenu võtmist.

Võrdle 14 laenupakkumist kuni summas 500€!

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Tasuta maksepuhuks
 • 2% cashback’i maksekaardiga
 • Ava konto 15-minutiga
 • Alates 18 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 8,99%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Intress al 8,99%
 • B Secure kaitse
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
 • Esimesed 30 päeva on uuele kliendile 0% intressiga
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Vanus 18 a.
 • Tasuta enneaegne tagastus
 • Laenukindlustus
 • Soodne intress
Laenusumma 300 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted
 • 3 kuud maksepuhkust
UUS
Laenusumma 600 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 84 kuud
Intress al. 4,5%
Vanus 21 a.
 • Fikseeritud intress alates 4,5%
 • Puudub lepingutasu
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Lai valik laene
 • Paindlikud tingimused
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress al. 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress al. 1,99%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Vanus 21 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 0%
Vanus 18 a.
 • Krediidikonto
 • Maksepuhkus
 • 2% cashback

Laen 500 eurot internetist

Laen summas 500€ Eestis

Kui vajad kiiresti raha, siis võib olla hea lahendus laenata 500 eurot internetist. Internetist laenamine on mugav ja lihtne, sest sa ei pea minema panka ega täitma keerulisi ankeete.

Sa saad taotleda laenu oma arvutist või nutitelefonist igal ajal ja igal pool. Lisaks on internetis palju erinevaid laenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi ja intressimäärasid, nii et saad valida endale sobiva laenu.

Kuidas laenata 500 eurot?

500 € laenamise tingimused sõltuvad laenuandjast ja su krediidivõimekusest. Laenu intressimäär võib varieeruda 8,9% kuni 250% aastas, laenu tagasimakseperiood on minimaalselt 1 kuud ja kuni 84 kuud, lepingutasu võib olla 0 € või ka kuni 250 €. Laenu suuruses 500 € saamiseks ei vaja sa ei tagatist ega käendajat ja saad esita taotlus internetis.

Kuidas laenata 500 eurot?

Üksikasjalik juhend, kuidas valida ja taotleda laenu summas 500 eurot:

 1. Vali endale sobiv laenupakkuja internetist – Võrdle erinevate pakkujate tingimusi, intressimäärasid, tagasimakseperioode ja muid detaile. Pööra tähelepanu ka laenu kogukulule, mis sisaldab kõiki lisatasusid ja kulusid.
 2. Täida laenutaotlus veebis – Sisesta oma isikuandmed, kontaktandmed, sissetulekud ja väljaminekud. Mõned laenupakkujad võivad küsida ka sinu pangakonto väljavõtet või muud tõendit sissetuleku kohta.
 3. Oota laenupakkumist – Enamik laenupakkujaid teevad otsuse mõne minuti jooksul ja saadavad sulle laenupakkumise e-posti või SMS-i teel. Laenupakkumises on kirjas laenusumma, intressimäär, tagasimakseperiood ja muud tingimused.
 4. Nõustu laenupakkumisega – Kui oled rahul laenupakkumisega, siis nõustu sellega digitaalselt allkirjastades või saates SMS-i vastuseks. Mõned laenupakkujad võivad nõuda ka sinu isikut tõendava dokumendi koopiat.
 5. Saad raha oma pangakontole – Kui oled nõustunud laenupakkumisega, siis kantakse raha sinu pangakontole tavaliselt 15 minutiga, aga mõnel juhul võib see võtta aega kuni üks tööpäev.

Tingimused 500€ laenamiseks

Tingimused 500 euro taotlemiseks

500 euro laenamiseks pead olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elanik, omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja pangakontot Eesti pangas, ning omana ja esitama oma isikuandmed ja sissetulekuallika või allikad.

Enne laenu võtmist kaalu hoolikalt oma vajadused ja võimalused ning võrdle erinevaid pakkumisi. Samuti loe läbi laenulepingu tingimused ja selgita välja kõik lisatasud ja võimalikud sanktsioonid. Kui sul on küsimusi või kahtlusi, pöördu alati laenuandja poole.

Laen 500€ kiirelt kätte

Kas 500€ on võimalik saada kohe kätte? Ja, selleks saad kasutada kiirlaenu, SMSlaenu või krediidikonto teenuseid, mida pakuvad mitmed laenuandjad Eestis. Nende teenuste eelised on järgmised:

 • Sul ei ole laenamiseks vaja ei pea tagatist ega käendajat.
 • Sa saad taotleda laenu internetis nii oma arvuti või nutitelefoni abil. Laenu taotlemine võtab vaid mõne minuti ja saate vastuse kohe.
 • Laenu väljamakse toimub tavaliselt samal päeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval. Mõned laenuandjad teevad väljamakseid ka nädalavahetustel ja öösel.

Kiiresti laenamisel pead siiski olema ettevaatlik ja arvestama ka võimalike puuduste ja riskidega. Eelnevalt mainitud laenud võivad olla kallimad kui teised laenuliigid. Seega kontrolli alati, millised on laenu intressimäär, krediidi kulukuse määr, lepingutasu ja teised lisatasud. Samuti veendu, et sul on piisavalt vaba raha laenu õigeaegseks tagasimaksmiseks.

Soodsaim tagatiseta laen kuni 500 eurot

Soodsaim laen 500 eurot

Nagu nimigi ütleb ei ole tagatiseta laenu saamiseks sul vaja ei tagatist, näiteks kinnisvara, sõidukit või muud vara. Tagatiseta laen on mugav ja paindlik, sest sa ei pea muretsema oma vara kaotamise pärast, kui peaksid makseraskustesse sattuma. Samuti on tagatiseta laenu taotlemine lihtsam ja kiirem, sest sa ei pea esitama tagatise kohta dokumente ega hindamisakte, mille hankimine võtab tavaliselt rohkem aega.

Tagatiseta laenu intressimäär on aga tavaliselt kõrgem kui tagatisega laenu puhul, sest laenupakkuja võtab suurema riski. Seetõttu tasub enne laenu võtmist võrrelda erinevate pakkujate intressimäärasid ja leida endale soodsaim laenu. Soodsaim tagatiseta laen kuni 500 eurot sõltub sinu krediidivõimest ja valitud laenupakkujast. Üldiselt on soodsamad need laenud, millel on madalam intressimäär, lühem tagasimakseperiood ning väiksemad lisatasud ja kulud.

Näiteks võib kiirlaen, mis tuleb tagasi maksta ühe kuu jooksul, olla soodsam, kui tarbimislaen, mis tuleb tagasi maksta mitme aasta jooksul. Samuti võib olla soodsaim valik laenupakkuja, kes ei küsi lepingutasu, haldustasu ega muid lisatasusid.

Leia parim tagatiseta laen summas 500 €

Parima laenupakkumise leidmiseks pead tegema järgmist:

 1. Määra kindlaks oma laenuvajadus ja -võimekus: Mõtle, kui palju raha sa tegelikult vajad ja kui kiiresti sa suudad selle tagasi maksta. Ära võta rohkem laenu, kui sa vajad, ega pikema perioodi peale, kui sa suudad.
 2. Võrdle erinevate laenupakkujate tingimusi ja pakkumisi: Kasuta internetis olevaid laenukalkulaatoreid ja -võrdlustabeleid, et näha erinevate laenude intressimäärasid, kogukulusid, tagasimakseperioode ja muid detaile. Leia endale sobivaim laen oma eelarve ja vajaduste järgi.
 3. Loe hoolikalt läbi laenulepingu tingimused: Enne laenu võtmist tutvu põhjalikult laenulepingu tingimustega ja veendu, et sa mõistad neid täielikult. Pööra tähelepanu ka väikestele kirjadele ja peidetud tasudele. Kui sul on küsimusi või kahtlusi, siis küsi nõu laenupakkujalt või spetsialistilt.

Laena 500 € ilma tagatiste ja käendajateta

Ilma tagatiseta ja käendajateta laene kuni summani 500 € ei ole raske leida, sest tagatiseta laene pakuvad erinevad finantsasutused, nagu pangad, krediidiühistud, kiirlaenufirmad ja muud alternatiivsed rahastajad. Need esinevad erinevate laenutoodetena nagu näiteks kiirlaen, sms-laen, tarbimislaen või väikelaen.

500-eurone laen kohe kätte 15 minutiga

Kui vajad raha väga kiiresti, siis võib olla hea valik 500-eurone laen, mille saad kohe kätte 15 minutiga. Selliseid laene pakuvad peamiselt kiirlaenufirmad, kes teevad otsuse sinu laenutaotluse kohta mõne minuti jooksul ja kannavad raha sinu pangakontole kohe pärast lepingu sõlmimist. Laenu saamiseks 15. minutiga pead tegema järgmist:

 1. Vali endale sobiv kiirlaenufirma internetist
 2. Täida laenutaotlus veebis
 3. Oota laenupakkumist
 4. Nõustu laenupakkumisega
 5. Saad raha oma pangakontole

Kui oled nõustunud laenupakkumisega, siis kantakse raha sinu pangakontole tavaliselt kohe või kuni 15-minutiga, aga mõningal juhul võib see võtta aega kuni üks tööpäev.

Laena 500 eurot ilma intressita

See ei ole tavaline, kui sa saad laenata 500 eurot ilma intressita. Mõned laenupakkujad võivad pakkuda intressivabu laene uutele klientidele või eripakkumiste raames, et meelitada endale rohkem kliente. Intressivaba laenu saamiseks on sul järgmised võimalused:

 • Oled uus klient või kasutad eripakkumist. Intressivaba laenu saavad tavaliselt ainult need kliendid, kes pole varem sama laenupakkuja käest laenu võtnud või kes kasutavad mingit eripakkumist, näiteks kampaaniat või sooduskoodi.
 • Laenad väikese summa ja lühikese perioodi peale. Intressivaba laenu summa on tavaliselt piiratud 300-500 euroga ja tagasimakseperiood 30-60 päevaga. Kui soovid laenata rohkem raha või pikema perioodi peale, siis pead maksma intressi.
 • Maksad laenu tagasi õigeaegselt. Intressivaba laenu eeliseks on see, et sa ei pea maksma intressi, kui maksad laenu tagasi tähtajaks. Kui aga hilineksid maksega või pikendaksid laenu perioodi, siis hakkaksid kehtima tavapärased intressimäärad ja lisatasud.

500 euro laenu eelised

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus: Internetist saad taotleda 500-eurost laenu igal ajal ja igal pool ning saada raha oma pangakontole juba 15 minutiga.
 • Ilma tagatise ja käendajata laen: 500-eurose laenu saamiseks ei pea sa andma mingit tagatist ega leidma kedagi, kes vastutaks sinu eest, kui sa ei suuda laenu tagasi maksta.
 • Sa saad valida endale sobiva laenu: Internetis on palju erinevaid laenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi ja intressimäärasid, nii et saad valida endale sobiva laenu oma vajaduste ja võimaluste järgi.
 • Kasutada raha oma äranägemise järgi: Sa saad laenu kasutada, mis tahes eesmärgil, olgu see siis ootamatu arve, remont, reis või muu kulutus.

Peamised 500€ laenu puudused

 • Kõrgem intress: Laenu intressimäär on tavaliselt kõrgem kui suuremate ja pikemaajaliste laenude puhul, sest laenupakkuja võtab suurema riski. Seetõttu võib 500-eurose laenu kogukulu olla väga suur, eriti kui maksad laenu tagasi pikema perioodi peale või hilineksid maksetega.
 • Suur vastutus: Laenu võtmine tähendab, et sa pead olema kindel, et suudad selle tagasi maksta õigeaegselt ja täielikult. Kui sa ei suuda seda teha, siis võid sattuda makseraskustesse, mis mõjutavad sinu krediidiajalugu ja -skoori ning võivad tuua kaasa lisatasud, viivised ja inkassonõuded.
 • Üle laenamine: 500-eurose laenu võtmine võib tunduda ahvatlev ja lihtne viis oma rahaprobleemide lahendamiseks, aga see ei ole alati nii. Kui sa ei planeeri oma eelarvet ja kulutusi hoolikalt, siis võid avastada, et sul ei jätku raha laenu tagasimaksmiseks ja muudeks vajadusteks. Siis võid hakata võtma uusi laene, et katta vanu laene, ja sattuda üle laenamise lõksu, mis süvendab sinu rahalist olukorda.

Teised laenusummad

100, 200, 300, 800, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 10000, 15000

Uuendatud: 8 aprill 2024