Laen 500 eurot

500 € on üks sagedasemaid laenusummasid, mida võetakse enamasti siis, kui raha mingil põhjusel saab otsa või tekib mõni vältimatu pisikulutus. 500 euro laenamiseks on mitu võimalust, näiteks kiirlaen, sms laen, väikelaen või krediidikonto. Loe lähemalt, kuidas laenata 500 eurot internetist, millised on tingimused, eelised ja puudused ning mida pead silmas pidama enne laenu võtmist.

Võrdle kõiki laenupakkumisi

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress al. 26,85%
Vanus 18 a.
 • Kiired väljamaksed
 • Soodsad tingimused
 • Tasuta leping uutele klientidele
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress al. 2%
Vanus 18 a.
 • Kiired laenutaotlused
 • Kiired väljamakse
 • Soodsad tingimused
 • Avatud 7 päeva nädalas
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 1,9%
Vanus 18 a.
 • Madalad intressimäärad
 • Kiired väljamaksed
 • Lisatasuta maksepuhkus
 • Intressid vaid kasutatud summalt
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress al. 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 10000 €
Laenuperiood 3 kuud - 60 kuud
Intress al. 25,83%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 5000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Kiire taotlusprotsess
 • Mitmekesised laenutooted
Laenusumma 400 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress al. 9,9%
Vanus 18 a.
 • Lai valik laene
 • Paindlikud tingimused
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress al. 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress al. 23,88%
Vanus 18 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress al. 37,85%
Vanus 18 a.

Laen 500 eurot internetist

Kui vajad kiiresti raha, siis võib olla hea lahendus laenata 500 eurot internetist. Internetist laenamine on mugav ja lihtne, sest sa ei pea minema panka ega täitma keerulisi ankeete. Saad taotleda laenu oma arvutist või nutitelefonist igal ajal ja igal pool. Lisaks on internetis palju erinevaid laenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi ja intressimäärasid, nii et saad valida endale sobiva laenu.

Kuidas laenata 500 eurot?

500 € laenamise tingimused sõltuvad laenuandjast ja su krediidivõimekusest. Laenu intressimäär võib varieeruda 8,9% kuni 250% aastas, laenu tagasimakseperiood 1 kuu kuni 84 kuud, lepingutasu 0 € kuni 250 €. Laenu suuruses 500 € saamiseks esita taotlus internetis, sa ei vaja ei tagatist ega käendajat.

Üksikasjalik juhend, kuidas valida ja taotleda laenu summas 500 eurot:

 1. Vali endale sobiv laenupakkuja internetist – Võrdle erinevate pakkujate tingimusi, intressimäärasid, tagasimakseperioode ja muid detaile. Pööra tähelepanu ka laenu kogukulule, mis sisaldab kõiki lisatasusid ja kulusid.
 2. Täida laenutaotlus veebis – Sisesta oma isikuandmed, kontaktandmed, sissetulekud ja väljaminekud. Mõned laenupakkujad võivad küsida ka sinu pangakonto väljavõtet või muud tõendit sissetuleku kohta.
 3. Oota laenupakkumist – Enamik laenupakkujaid teevad otsuse mõne minuti jooksul ja saadavad sulle laenupakkumise e-posti või SMS-i teel. Laenupakkumises on kirjas laenusumma, intressimäär, tagasimakseperiood ja muud tingimused.
 4. Nõustu laenupakkumisega – Kui oled rahul laenupakkumisega, siis nõustu sellega digitaalselt allkirjastades või saates SMS-i vastuseks. Mõned laenupakkujad võivad nõuda ka sinu isikut tõendava dokumendi koopiat.
 5. Saad raha oma pangakontole – Kui oled nõustunud laenupakkumisega, siis kantakse raha sinu pangakontole tavaliselt 15 minutiga, aga mõnel juhul võib see võtta kuni ühe tööpäeva.
Laen 500

Tingumused 500€ laenamiseks

500 euro laenamiseks pead olema vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või elanik, omama kehtivat isikut tõendavat dokumenti ja pangakontot Eesti pangas, ning esitama oma isikuandmed ja sissetulekuallika või allikad.

Enne laenu võtmist kaalu hoolikalt oma vajadused ja võimalused ning võrdle erinevaid pakkumisi. Samuti loe läbi laenulepingu tingimused ja selgita välja kõik lisatasud ja võimalikud sanktsioonid. Kui sul on küsimusi või kahtlusi, pöördu alati laenuandja poole.

Laen 500€ kiirelt kätte

Kas 500€ on võimalik laenata kohe kätte? Ja, selleks saad kasutada kiirlaenu, SMSlaenu või krediidikonto teenuseid, mida pakuvad mitmed laenuandjad Eestis. Nende teenuste eelised on järgmised:

 • Sa ei pea omama tagatist ega käendajat, vaid ainult esitama oma isikuandmed ja sissetulekuallika.
 • Sa saad taotleda laenu internetis nii oma arvuti või nutitelefoni abil. Laenu taotlemine võtab vaid mõne minuti ja saate vastuse kohe.
 • Laenu väljamakse toimub tavaliselt samal päeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval. Mõned laenuandjad teevad väljamakseid ka nädalavahetustel ja öösel.

Kiiresti laenamisel pead siiski olema ettevaatlik ja arvestama ka võimalike puuduste ja riskidega. Kiirlaenud, SMSlaenud ja krediidikontod võivad olla kallimad kui teised laenuliigid. Kontrolli alati, millised on laenu intressimäär, krediidi kulukuse määr, lepingutasu ja teised lisatasud. Samuti veendu, et sul on piisavalt vaba raha laenu õigeaegseks tagasimaksmiseks.

Soodsaim tagatiseta laen kuni 500 eurot

Tagatiseta laen on laen, mille saamiseks ei pea andma laenupakkujale mingit tagatist, näiteks kinnisvara, sõidukit või muud vara. Tagatiseta laen on mugav ja paindlik, sest sa ei pea muretsema oma vara kaotamise pärast, kui peaksid makseraskustesse sattuma. Samuti on tagatiseta laenu taotlemine lihtsam ja kiirem, sest sa ei pea esitama tagatise kohta dokumente ega hindamisakte.

Tagatiseta laenu intressimäär on aga tavaliselt kõrgem kui tagatisega laenu puhul, sest laenupakkuja võtab suurema riski. Seetõttu tasub enne laenu võtmist võrrelda erinevate pakkujate intressimäärasid ja leida endale soodsaim tagatiseta laen.

Soodsaim tagatiseta laen kuni 500 eurot sõltub sinu krediidivõimest ja valitud laenupakkujast. Üldiselt on soodsamad need laenud, millel on:

 • Madalam intressimäär
 • Lühem tagasimakseperiood
 • Väiksemad lisatasud ja kulud

Näiteks võib olla soodsam valida kiirlaen, mis tuleb tagasi maksta ühe kuu jooksul, kui tarbimislaen, mis tuleb tagasi maksta mitme aasta jooksul. Samuti võib olla soodsam valida laenupakkuja, kes ei küsi lepingutasu, haldustasu ega muid lisatasusid.

Kuidas leida parimat tagatiseta laenu kuni 500 euroni

Parima tagatiseta laenu leidmiseks kuni 500 euroni pead tegema järgmist:

 • Määra kindlaks oma laenuvajadus ja -võimekus. Mõtle, kui palju raha sa tegelikult vajad ja kui kiiresti sa suudad selle tagasi maksta. Ära võta rohkem laenu, kui sa vajad, ega pikema perioodi peale, kui sa suudad.
 • Võrdle erinevate laenupakkujate tingimusi ja pakkumisi. Kasuta internetis olevaid laenukalkulaatoreid ja -võrdlustabeleid, et näha erinevate laenude intressimäärasid, kogukulusid, tagasimakseperioode ja muid detaile. Leia endale sobivaim laen oma eelarve ja vajaduste järgi.
 • Loe hoolikalt läbi laenulepingu tingimused. Enne laenu võtmist tutvu põhjalikult laenulepingu tingimustega ja veendu, et sa mõistad neid täielikult. Pööra tähelepanu ka väikestele kirjadele ja peidetud tasudele. Kui sul on küsimusi või kahtlusi, siis küsi nõu laenupakkujalt või spetsialistilt.

Laena 500 € ilma tagatiste ja käendajateta

Ilma tagatiste ja käendajateta saab laenata 500 € internetist, kasutades tagatiseta laene. Tagatiseta laene pakuvad erinevad finantsasutused, nagu pangad, krediidiühistud, kiirlaenufirmad ja muud alternatiivsed rahastajad. Tagatiseta laene nimetatakse ka näiteks kiirlaenuks, sms-laenuks, tarbimislaenuks või väikelaenuks.

Tagatiseta laenu saamiseks ei pea andma mingit tagatist ega leidma käendajat, kes vastutaks sinu eest, kui sa ei suuda laenu tagasi maksta.

500-eurone laen kohe kätte 15 minutiga

Kui vajad raha väga kiiresti, siis võib olla hea valik 500-eurone laen, mille saad kohe kätte 15 minutiga. Selliseid laene pakuvad peamiselt kiirlaenufirmad, kes teevad otsuse sinu laenutaotluse kohta mõne minuti jooksul ja kannavad raha sinu pangakontole kohe pärast lepingu sõlmimist.

500-eurose laenu saamiseks 15 minutiga pead tegema järgmist:

 • Vali endale sobiv kiirlaenufirma internetist. Võrdle erinevate firmade intressimäärasid, tagasimakseperioode ja muid tingimusi. Leia endale soodsaim ja usaldusväärseim laenupakkuja.
 • Täida laenutaotlus veebis. Sisesta oma isikuandmed, kontaktandmed ja pangakonto number. Mõned firmad võivad küsida ka sinu sissetuleku kohta või teha krediidi kontrolli.
 • Oota laenupakkumist. Kiirlaenufirmad teevad otsuse sinu laenutaotluse kohta tavaliselt mõne minuti jooksul ja saadavad sulle laenupakkumise e-posti või SMS-i teel. Laenupakkumises on kirjas laenusumma, intressimäär, tagasimakseperiood ja muud tingimused.
 • Nõustu laenupakkumisega. Kui oled rahul laenupakkumisega, siis nõustu sellega digitaalselt allkirjastades või saates SMS-i vastuseks.
 • Saad raha oma pangakontole. Kui oled nõustunud laenupakkumisega, siis kantakse raha sinu pangakontole tavaliselt 15 minutiga, aga mõnel juhul võib see võtta kuni ühe tööpäeva.

Kas on võimalik laenata 500 eurot ilma intressita?

Laenata 500 eurot ilma intressita on võimalik, aga mitte väga tavaline. Mõned laenupakkujad võivad pakkuda intressivabu laene uutele klientidele või eripakkumiste raames, et meelitada rohkem kliente. Intressivaba laenu saamiseks pead täitma järgmised tingimused:

 • Oled uus klient või kasutad eripakkumist. Intressivaba laenu saavad tavaliselt ainult need kliendid, kes pole varem sama laenupakkuja käest laenu võtnud või kes kasutavad mingit eripakkumist, näiteks kampaaniat või sooduskoodi.
 • Laenad väikese summa ja lühikese perioodi peale. Intressivaba laenu summa on tavaliselt piiratud 300-500 euroga ja tagasimakseperiood 30-60 päevaga. Kui soovid laenata rohkem raha või pikema perioodi peale, siis pead maksma intressi.
 • Maksad laenu tagasi õigeaegselt. Intressivaba laenu eeliseks on see, et sa ei pea maksma intressi, kui maksad laenu tagasi tähtajaks. Kui aga hilineksid maksega või pikendaksid laenu perioodi, siis hakkaksid kehtima tavapärased intressimäärad ja lisatasud.

Millised on eelised 500 euro laenamisel?

 • Sa saad raha kiiresti ja lihtsalt. Internetist saab taotleda 500-eurost laenu igal ajal ja igal pool ning saada raha oma pangakontole juba 15 minutiga.
 • Sa ei pea andma tagatist ega leidma käendajat. 500-eurose laenu saamiseks ei pea sa andma mingit tagatist ega leidma kedagi, kes vastutaks sinu eest, kui sa ei suuda laenu tagasi maksta.
 • Sa saad valida endale sobiva laenu. Internetis on palju erinevaid laenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid tingimusi ja intressimäärasid, nii et saad valida endale sobiva laenu oma vajaduste ja võimaluste järgi.
 • Sa saad kasutada raha oma äranägemise järgi. 500-eurost laenu saab kasutada mis tahes eesmärgil, olgu see siis ootamatu arve, remont, reis või muu kulutus.

500 euro laenamisel pead siiski olema ettevaatlik ja arvestama ka võimalike puuduste ja riskidega.

Millised on aga puudused 500€ laenamisel?

500€ laenamisel on ka mitmeid puudusi, näiteks:

 • Sa pead maksma kõrget intressi. 500-eurose laenu intressimäär on tavaliselt kõrgem kui suuremate ja pikemaajaliste laenude puhul, sest laenupakkuja võtab suurema riski. Seetõttu võib 500-eurose laenu kogukulu olla väga suur, eriti kui maksad laenu tagasi pikema perioodi peale või hilineksid maksetega.
 • Sa võtad endale suure vastutuse. 500-eurose laenu võtmine tähendab, et sa pead olema kindel, et suudad selle tagasi maksta õigeaegselt ja täielikult. Kui sa ei suuda seda teha, siis võid sattuda makseraskustesse, mis mõjutavad sinu krediidiajalugu ja -skoori ning võivad tuua kaasa lisatasud, viivised ja inkassonõuded.
 • Sa võid sattuda ülelaenamise lõksu. 500-eurose laenu võtmine võib tunduda ahvatlev ja lihtne viis oma rahaprobleemide lahendamiseks, aga see ei ole alati nii. Kui sa ei planeeri oma eelarvet ja kulutusi hoolikalt, siis võid avastada, et sul ei jätku raha laenu tagasimaksmiseks ja muudeks vajadusteks. Siis võid hakata võtma uusi laene, et katta vanu laene, ja sattuda ülelaenamise lõksu, mis süvendab sinu rahalist olukorda.

Seetõttu pead alati olema vastutustundlik ja ettevaatlik laenuvõtja. Enne laenu taotlemist analüüsi oma sissetulekuid ja väljaminekuid ning veendu, et sul on piisavalt vaba raha laenu tagasimaksmiseks. Samuti peaksid arvestama võimalike muutustega oma elus ja sissetulekutes ning mõtlema varuvariantidele. Kui sul tekib raskusi laenu tagasimaksmisega siis pöördu kohe laenuandja poole, selleks et leida lahendus.

Kokkuvõte

Laenata 500 € internetist on kiire ja mugav viis raha saamiseks, aga see nõuab ka vastutustundlikku käitumist. Enne laenu võtmist pead määrama oma laenuvajaduse ja -võimekuse ning võrdlema erinevate laenupakkujate tingimusi ja pakkumisi. Pead valima endale sobiva ja soodsaima laenu ning maksma selle tagasi õigeaegselt ja täielikult. Pead olema teadlik ka 500 € laenu eelistest ja puudustest ning vältima ülelaenamist. Kui järgid neid nõuandeid, siis saad kasutada 500€ laenu oma eesmärkide saavutamiseks ilma suuremate probleemideta.

Teised laenusummad

100, 200, 300, 800, 1000, 2000, 3000, 4000, 5000, 10000, 15000

Uuendatud: 31 oktoober 2023