Creditea arvustus

Creditea on laenuandja, mis pakub erinevaid laenutooteid, nagu krediidikonto, puhkuselaen, remondilaen, pulmalaen, motolaen ja terviselaen. Creditea kuulub IPF Digitali kontserni, mis tegutseb mitmes riigis, sealhulgas Eestis, Lätis, Leedus, Austraalias ja Mehhikos.

Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.

Informatsioon

                               
Laenusumma 50 € - 5000 €
Tagasimakse periood 1 kuu - 60 kuud
Intress al. 0%
Lepingutasu 0 €
Väljamaksed 0 päeva
Laenuliik Krediidikonto
Sissetulek Püsiv sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ja
- SEB Ja
- LHV Ja
- Luminor Ei
- Coop Pank Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ja
Maksuvabad kuud 30 päeva
Väljamaksetasu 0 €
Meeldetuletuse tasu 5 €
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

Creditea kontakt

Koduleht https://www.creditea.com/ee
Firma nimi IPF Digital AS
Org. nr 11034137
Aadress Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn, Eesti
Telefon 6119090
E-post info@creditea.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 09:00 - 20:00
Teisipäev 09:00 - 20:00
Kolmapäev 09:00 - 20:00
Neljapäev 09:00 - 20:00
Reede 09:00 - 20:00
Laupäev 10:00 - 18:00
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Kuni 3 kuud maksepuhkust alates esimesest kuust
 • Kasutajasõbralik äpp
 • Maksekaart koos 2% cashback’iga
 • Maksepuhkus on tasuta

Miinused

 • Automaatne tagasimakseperiood on 60 kuud
 • Maksekaarti igakuine tasu on 2.95€
 • Intress on kohati kõrgem kui konkurentidel.

Mis on Creditea?

Creditea

Creditea on IPF Digitali uus krediidikonto ehk krediidilimiit, mille põhimõte on lihtne: sa saad paari minutiga avada krediidilimiidi, millelt endale iga hetk raha välja maksta. Sisuliselt on tegemist moodsa krediitkaardiga: sul on konto teatud limiidiga ning selle limiidi ulatuses saad alati raha kasutusele võtta.

Laenuandja krediidikonto on hea alternatiiv kiirlaenudele, sest sa ei pea iga kord uut laenu taotlema, vaid saad kasutada olemasolevat krediidilimiiti. Krediidikonto on hea võimalus ka olemasolevate laenude konsolideerimiseks, sest sa saad ühe kuu jooksul teha kuni 10 tasuta ülekannet teistele pangakontodele.

Meie eksperthinnang

Meie hinnangul on Creditea krediidikonto üks parimaid laenutooteid Eesti turul, sest see pakub kliendile palju eeliseid:

 • Taotlemine on kiire ja mugav – saad teha seda veebis või mobiilses äpis
 • Tingimused ja kulud on läbipaistvad ja konkurentsivõimelised – sa maksad ainult kasutatud summa eest ja ei pea tasuma lepingutasu, avamistasu ega muud peidetud tasusid
 • Suur paindlikkus ja kliendisõbralikkus – sa saad valida endale sobiva krediidilimiidi ja tagasimakseperioodi ning saad alati muuta oma maksegraafikut, võtta maksepuhkust või suurendada oma krediidilimiiti
 • Usaldusväärsus ja turvalisus – nad on osa rahvusvahelisest IPF grupist, mis on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt ja järgib kõiki seadusi ja eetikakoodekseid
Creditea koduleht

Creditea krediidikonto

Creditea krediidilimiit

Creditea krediidikonto on personaalne ja paindlik laenutoode, mis võimaldab sul saada raha siis, kui sa seda vajad. Nagu me juba eelnevalt mainisime, siis saad sa avada krediidilimiidi vaid minutitega ja endale iga hetk raha välja maksta. Vali endale sobiva krediidilimiidi kuni 5000 €.

Lisaks pakub laenupakkuja ka maksepuhkust kuni 3 kuud, kui sul tekib raskusi tagasimaksmisega. Konto avamine on tasuta ja sa maksad intressi ainult sellelt summalt, mida sa oled kasutanud ja puuduvad peidetud tasud nagu avamistasu, väljamaksetasud jne. Sa pead maksma vaid intressi kasutatud summalt, mis on alates 24% aastas.

Maksekonto- ja kaart

Koos krediidikontoga on sul võimalus taotleda ka nende tasuta deebetkaarti, millega saad maksta poes või internetis ning teenida igalt ostult 2% cashbacki. Mõlemat teenust koos kasutades saad parima kasutustulemuse. Sa saad ka hallata oma krediidikontot mugava äpi kaudu, mis teavitab sind iga tehingu kohta ja aitab sul hoida kulutused kontrolli all.

Krediidikonto krediidi suurendamine

Sul on võimalik ka oma krediidikonto summat suurendada, kui oled maksevõimeline ja usaldusväärne klient. Selleks pead esitama Crediteale uue taotluse ja ootama nende otsust. Nad hindavad sinu varajasemat maksekäitumist ja krediidiajalugu ning otsustavad, kas nad soovivad suurendavad sinu krediidikonto summat või mitte. Kui saad positiivse vastuse, siis suureneb su krediidikonto summa. Kui saad negatiivse vastuse, siis saad jätkata oma krediidikonto kasutamist senise summa ulatuses.

Teised Creditea laenud 

Krediidikontot saad kasutada ka pulma-, auto-, remondi-, tervise– ja puhkuselaenu asemel nii kaua, kui summa jääb alla 5000€. Tingimuste poolest on need laenud krediidikontoga sarnased, kuid peamiseks erinevuseks, et neil laenudel on kindel otstarve. Siiski ei pea sa kasutama kogu summat korraga, vaid saad seda teha järk-järgult ning muidugi maksad intressi ainult kasutatud summalt.

Creditea krediidikontot avamine

Konto avamiseks tuleb teha järgmised neli sammud:

 1. Lae alla laenuandja äpp oma nutitelefoni või mine nende veebilehele.
 2. Täida krediidikonto taotlus, sisestades oma isikuandmed, kontoväljavõtte ja sissetuleku tõendi. Neid andmeid ei pea enam hiljem esitama.
 3. Oota otsust, mis tuleb tavaliselt 15 minutiga.
 4. Kui saad positiivse vastuse, siis saadki avada krediidikonto.

Edaspidi saad väljamakseid oma limiidi ulatuses teha nii veebi iseteeninduses kui ka mobiiliäpi kaudu. Kui soovid, siis saad tellida ka deebetkaardi, millega saad maksta poes või internetis. Kaardi saad kätte posti teel või virtuaalselt.

Creditea sisselogimine

Nõuded Creditea krediidi saamiseks

Creditea tingimused

Laenu saamiseks pead sa olema vähemalt 18-aastare Eesti Vabariigi kodanik või alaline elanik, ning omama isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart) ja pangakontot Eesti pangas. Samuti peab sul olema regulaarset sissetulekut, mis on piisav laenu tagasimaksmiseks ja sa ei tohi olla kirjas maksehäirete registris.

Laenude väljamaksed Creditea-st

Creditea väljamakse 15 minutiga

Creditea maksab raha välja 15 minuti jooksul pärast seda, kui nad on su taotluse heakskiitnud. Väljamaksed toimuvad iga päev kella 8:00-22:00.

Kui sa teed väljamakse taotluse väljaspool seda aega, siis saad raha oma pangakontole alles järgmisel päeval. Nad teevad väljamakseid kõikidele Eesti pankadele, nii et sa ei pea muretsema pangaülekande tasude ega viivituste pärast.

Creditea krediidikonto või Credit24 krediidikonto

Sellele küsimusele ei ole ühest vastust, sest see sõltub sinu vajadustest, eelarvest ja eelistustest. Creditea ja Credit24 on mõlemad krediidikonto pakkujad, mis tähendab, et sa saad avada krediidilimiidi ja kasutada seda oma vajaduste jaoks. Sa maksad intressi ainult kasutatud summalt ja saad valida oma makseperioodi. Kuid neil on ka mõned erinevused, mida võiksid arvestada:

CrediteaCredit24
Summa50 – 5,000 €100 – 5,000 €
KaartDeebetkaartEi paku kaarti
Cashback2%0%
Intress0%0%
Intressivaba periood30% (kui maksad tagasi kogu summa)Ei paku intressivaba perioodi
MaksepuhkusTasuta 3 kuudJa, tasu eest
Creditea krediidikonto vs Credit24 krediidikonto

Seega võib öelda, et Creditea krediidikonto sobib sulle rohkem, kui:

 • Kasutada väiksemat summat kui 100€
 • Saada nii deebetkaarti ja cashbacki
 • Kasutada intressivaba perioodi ja tasuta maksepuhkust

Kas Creditea on usaldusväärne ja turvaline?

Creditea turvaline

Creditea on usaldusväärne ja turvaline finantsteenuste pakkuja, mis on kuulub IPF gruppi. IPF on üks juhtivaid Euroopa ja Ladina-Ameerika tarbijalaenude pakkujaid, mis on tegutsenud alates 1997. aastast ja teenindab üle 2 miljoni kliendi 9 riigis.

See laenuandja on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt ja järgib kõiki seadusi ja eetikakoodekseid, mis kaitsevad kliendi õigusi ja huve. Samuti kasutab laenuandja ka kõrgetasemelisi turvameetmeid, et tagada kliendi andmete ja raha kaitse. Näiteks kastutab laenuandja 3D Secure süsteemi, mis on rahvusvaheline standard turvalisteks internetimakseteks ja ka SSL sertifikaati, mis krüpteerib kliendi andmed ja takistab nende vargust.

Uuendatud: 23 mai 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress 1,99%
Vanus 18 a.
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 10 aastat
Intress 10%
Vanus 21 a.