Clementer

Clementer on Eesti laenuandja, mis pakub erinevaid laenutooteid kinnisvara tagatisel. Clementer laenud sobivad sulle, kui sa soovivad ehitada, osta, müüa või arendada kinnisvara. Clementer pakub ka krediidiliini kinnisvara tagatisel, mis võimaldab laenusaajal kasutada laenu paindlikult vastavalt oma vajadustele.

Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 30 aastat
Intress 10%
Vanus 21 a.

Informatsioon

Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Tagasimakse periood 3 kuud - 30 aastat
Intress al. 10%
Lepingutasu 1% (min 200 €)
Väljamaksed Samal päeval
Laenuliik Kodulaen
Sissetulek Stabiilne sissetulek
Raha kohe kätte Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ei
Laen Smart-ID'ga Ei
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Creditinfo Eesti AS
Meeldetuletuse tasu 0 €
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ja

Clementer kontakt

Koduleht https://clementer.ee/
Firma nimi Clementer OÜ
Org. nr 14982343
Aadress Rotermanni tn 18/1-16
Telefon +372 5432 0707
E-post info@clementer.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev Suletud
Teisipäev Suletud
Kolmapäev Suletud
Neljapäev Suletud
Reede Suletud
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Fikseeritud intressimäär 10%
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine on tasuta

Miinused

 • Laenud ainult kinnisvara tagatisel
 • Intress on võrdlemisi kõrge

Mis on Clementer?

Clementer logo

Clementer on Eesti finantsettevõte, mis pakub laene kinnisvara tagatisel. Clementer ei ole pank, vaid krediidiasutus, mis tähendab, et ta ei võta vastu hoiuseid ega paku muid pangateenuseid. Clementer keskendub laenudele, mis sobivad erinevateks elujuhtumiteks ja vajadusteks.

Meie eksperthinnang

Clementer on hea valik, kui otsid laenu kinnisvara tagatisel. Clementer pakub paindlikke ja mõistlikke tingimusi, kiiret ja lihtsat taotlusprotsessi ning professionaalset ja sõbralikku klienditeenindust. Clementer laenud sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks, olgu selleks siis kinnisvara ost, ehitus, remont, refinantseerimine, avanss või krediidiliin. Clementer on usaldusväärne ja turvaline partner, kes aitab teha sinu unistused teoks.

Clementer koduleht

Kas Clementer on usaldusväärne ja turvaline?

Clementer on usaldusväärne ja turvaline partner, kui soovid laenata kinnisvara tagatisel. Laenuandja on registreeritud Finantsinspektsiooni krediidiasutuste nimekirjas ja järgib Eesti seadusi ja regulatsioone.

Clementer kaitseb oma klientide andmeid ja privaatsust ning kasutab turvalisi krüpteerimis- ja autentimismeetodeid. Nad ei küsi kunagi oma klientidelt salasõnu, PIN-koode ega muid tundlikke andmeid e-posti, telefoni või sotsiaalmeedia kaudu.

Clementer laenud kinnisvara tagatisel

Clementer pakub mitmesuguseid laene kinnisvara tagatisel, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Clementer laenude eelised on:

 • Lihtne ja kiire taotlusprotsess
 • Paindlikud tingimused ja mõistlik intress
 • Ei ole varjatud tasusid ega lisakulusid
 • Võimalus ennetähtaegselt tagastada ilma trahvita
 • Võimalus saada laenu ka halva krediidiajalooga

Clementer laenude liigid on:

 • Hüpoteeklaen – sobib, kui soovid saada laenu ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Laenu kasutamise sihtotstarve ei ole piiratud ja saad seda kasutada vastavalt oma soovidele.
 • Refinantseerimine kinnisvara tagatisel – sobib, kui soovid olemasoleva kohustuse või kohustused refinantseerida ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Refinantseerimisega saad vähendada oma igakuiseid makseid, pikendada laenuperioodi või saada paremaid tingimusi.
 • Krediidiliin kinnisvara tagatisel – sobib, kui soovid saada krediidilimiiti, mida saad osade kaupa kasutada ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Krediidiliiniga saad raha kasutada siis, kui seda vajad, ja maksad intressi ainult kasutatud summalt.
 • Avanss kinnisvara müümisel – sobib, kui soovid kinnisvara müügist laekuvat raha kiiremini kätte saada ja saad seada tagatiseks müüdava kinnisvara. Laenusumma on kuni 80% kinnisvara väärtusest, laenuperiood on kuni 12 kuud ja intress on alates 9,9%. Avansiga saad katta oma ootamatuid väljaminekuid või teha olulisi oste enne kinnisvara müüki.

Clementer kinnisvaralaen

Clementer

Kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks maja, korter, maatükk või äripind. Kinnisvaralaenu saad kasutada kinnisvara ostmiseks, ehitamiseks, renoveerimiseks või arendamiseks. Clementer kinnisvaralaenu intressimäär on alates 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast.

Laenusumma võib olla 1000 kuni 100 000 eurot ja laenuperiood 3 kuud kuni 48 kuud. Laenusumma ei tohi ületada 70% tagatisvara turuväärtusest, välja arvatud juhul, kui sul on olemas lisatagatised. Kinnisvaralaenu taotlemiseks pead täita taotlus Clementeri kodulehel ja läbima isikutuvastuse isikut tõendava dokumendi alusel.

Krediidiliin kinnisvara tagatisel

Krediidiliin on paindlik laenutoode, mis võimaldab sul kasutada laenu vastavalt oma vajadustele ja maksta intressi ainult kasutatud summalt. Krediidiliini tagatiseks on samuti kinnisvara. Krediidiliini intressimäär on alates 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast.

Laenusumma võib olla 1000 kuni 100 000 eurot ja laenuperiood 3 kuud kuni 48 kuud. Laenusumma ei tohi ületada 70% tagatisvara turuväärtusest, välja arvatud juhul, kui on olemas lisatagatised. Krediidiliini taotlemiseks tuleb täita taotlus Clementeri kodulehel¹ ja võimaldada isikutuvastus isikut tõendava dokumendi alusel.

Kodulaen

Kodulaen on laen, mille eesmärk on finantseerida koduostu või -ehitust. Kodulaenu tagatiseks on ostetav või ehitatav eluase. Kodulaenu intressimäär on alates 2% aastas ja lepingutasu on 0,5% laenusummast. Laenusumma võib olla kuni 85% eluaseme turuväärtusest ja laenuperiood kuni 30 aastat.

Kodulaenu taotlemiseks tuleb täita taotlus Clementeri kodulehel ja võimaldada isikutuvastus isikut tõendava dokumendi alusel. Lisaks pead esitama eluaseme hindamisakt ja ostu-müügileping või ehitusprojekt ja ehitusluba.

Clementer laenud ettevõttele

Clementer annab laenu ka ettevõtetele, kui nad vastavad järgmistele tingimustele

 • Olema Eesti äriregistris registreeritud ja tegutsev.
 • Omama positiivset ärikasumit ja maksevõimet.
 • Pakkuma tagatiseks kinnisvara, mille turuväärtus on vähemalt 1,5 korda suurem kui laenusumma.
 • Peab sõlmima tagatisvara kindlustuslepingu, mis katab kinnisvara kahjustumise või hävimise riskid.

Clementer pakub ettevõtetele erinevaid laenutooteid kinnisvara tagatisel, näiteks:

 • Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks maja, korter, maatükk või äripind. Hüpoteeklaenu saab kasutada ettevõtte tegevuse finantseerimiseks, investeerimiseks või arendamiseks.
 • Krediidiliin on paindlik laenutoode, mis võimaldab ettevõttel kasutada laenu vastavalt oma vajadustele ja maksta intressi ainult kasutatud summalt. Krediidiliini tagatiseks on samuti kinnisvara.’
 • Kinnisvara ost on laen, mille eesmärk on finantseerida ettevõtte poolt soovitud kinnisvara ostmist. Kinnisvara ostu laenu tagatiseks on ostetav kinnisvara.
 • Kinnisvara ehituse ja arendamise laenu eesmärk on finantseerida ettevõtte poolt soovitud kinnisvara ehitamist või arendamist. Kinnisvara ehituse ja arendamise laenu tagatiseks on ehitatav või arendatav kinnisvara.
 • Avanss kinnisvara müümisel on laen, mille eesmärk on anda ettevõttele kiiresti raha kätte enne kinnisvara müüki. Avanss kinnisvara müümisel laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara.

Laenu intressimäär ettevõtte laenule algavad 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast, kuid minimaalselt 200 €. Laenusumma võib olla maksimmalselt 70% müüdava kinnisvara turuväärtusest ja laenuperiood sõltub laenutüübist, kuid mitte rohkem kui 48 kuud. Ettevõtte laenu taotlemiseks tuleb sul täita taotlus Clementeri kodulehel ja teostada isikutuvastus . Lisaks tuleb esitada erinevaid dokumente.

Laenu taotlemise tingimused

Clementeri tingimused laenuvõtjale sõltuvad laenu tüübist ja otstarbest, kuid üldiselt on need järgmised:

 • Olema vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik ning omama regulaarset sissetulekut, mis võimaldab sul laenu tagasi maksta.
 • Pakkuma tagatiseks kinnisvara, mille turuväärtus on vähemalt 1,5 korda suurem kui laenusumma.
 • Pead sõlmima tagatisvara kindlustuslepingu, mis katab kinnisvara kahjustumise või hävimise riskid.
 • Pead täitma laenulepingu tingimusi, sealhulgas tasuma intressi ja põhiosa õigeaegselt, mitte võtma lisalaene ilma laenuandja nõusolekuta ja teavitama laenuandjat kõigist olulistest muudatustest oma majanduslikus olukorras või tagatisvaras.

Clementer kontrollib su krediidiskoori enne laenuotsuse tegemist, selleks kasutab laenuandja Creditinfo Eesti AS teenust, mis koostab krediidireitingu raporti sinu maksekäitumise, maksehäirete, maksuvõlgade ja muude avalike andmete põhjal. Su krediidiskoor mõjutab su laenu saamise võimalust ja tingimusi. Mida parem on su krediidiskoor, seda suurem on tõenäosus, et Clementer annab sulle laenu ja pakubsulle soodsamat intressimäära

Clementer laen kinnisvara tagatisel

Millal maksab Clementer raha välja?

Clementer maksab raha välja tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul peale laenulepingu allkirjastamist ja kõigi vajalike dokumentide esitamist. Raha laekumise kiirus sõltub ka sinu pangast ja sellest, kas tegemist on tööpäeva või nädalavahetusega. Clementer teeb makseid ainult Eesti pankade arvelduskontodele.

Uuendatud: 26 november 2023

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 päev - 99 kuud
Intress 26,85%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress 27,24%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 1,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 30 000 €
Laenuperiood 1 kuu - 30 aastat
Intress 6,9%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 36 kuud
Intress 38,40%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 50 € - 1500 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 22%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU