Clementer

Clementer on Eesti laenuandja, mis pakub erinevaid laenutooteid kinnisvara tagatisel. Nende laenud sobivad sulle, kui sa soovivad ehitada, osta, müüa või arendada kinnisvara. Valikust leiad ka krediidiliin kinnisvara tagatisel, mis võimaldab laenusaajal kasutada laenu paindlikult vastavalt oma vajadustele.

Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 10 aastat
Intress 10%
Vanus 21 a.

Informatsioon

Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Tagasimakse periood 3 kuud - 10 aastat
Intress al. 10%
Lepingutasu 1% (min 200 €)
Väljamaksed Samal päeval
Laenuliik Kodulaen
Sissetulek Stabiilne sissetulek
Raha kohe kätte Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ei
Laen Smart-ID'ga Ei
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Creditinfo Eesti AS
Meeldetuletuse tasu 0 €
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ja

Clementer kontakt

Koduleht https://clementer.ee/
Firma nimi Clementer OÜ
Org. nr 14982343
Aadress Rotermanni tn 18/1-16
Telefon +372 5432 0707
E-post info@clementer.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev Suletud
Teisipäev Suletud
Kolmapäev Suletud
Neljapäev Suletud
Reede Suletud
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Fikseeritud intressimäär 10%
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine on tasuta

Miinused

 • Laenud ainult kinnisvara tagatisel
 • Intress on võrdlemisi kõrge

Mis on Clementer?

Clementer logo

Clementer on Eesti finantsettevõte, mis pakub laene kinnisvara tagatisel. See ei ole pank, vaid krediidiasutus, mis tähendab, et ta ei võta vastu hoiuseid ega paku muid pangateenuseid. Nad keskenduvad tagatisega laenudele, mis sobivad erinevateks elujuhtumiteks ja vajadusteks.

Meie hinnang

Laenuandja Clementer on hea valik, kui otsid laenu, mis on kinnisvara tagatisel. Nad pakuvad paindlikke ja mõistlikke tingimusi, kiiret ja lihtsat taotlusprotsessi ning professionaalset ja sõbralikku klienditeenindust.

Nende laenud sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks, olgu selleks siis kinnisvara ost, ehitus, remont, refinantseerimine, avanss või krediidiliin. Tegu on usaldusväärse ja turvalise partneriga, kes aitab teha sinu unistused teoks.

Clementer koduleht

Clementer laenud kinnisvara tagatisel

Sa saad valida mitmete laenude seast, mis on kinnisvara tagatisel, kõik need laenud sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Pakutavad laenude liigid on:

 • Hüpoteeklaen – sobib, kui soovid saada laenu ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Laenu kasutamise sihtotstarve ei ole piiratud ja saad seda kasutada vastavalt oma soovidele.
 • Refinantseerimine kinnisvara tagatisel – sobib, kui soovid olemasoleva kohustuse või kohustused refinantseerida ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Refinantseerimisega saad vähendada oma igakuiseid makseid, pikendada laenuperioodi või saada paremaid tingimusi.
 • Krediidiliin kinnisvara tagatisel – sobib, kui soovid saada krediidilimiiti, mida saad osade kaupa kasutada ja saad seada tagatiseks kinnisvara. Laenusumma on 1000-20000 eurot, laenuperiood on 6-120 kuud ja intress on alates 7,9%. Krediidiliiniga saad raha kasutada siis, kui seda vajad, ja maksad intressi ainult kasutatud summalt.
 • Avanss kinnisvara müümisel – sobib, kui soovid kinnisvara müügist laekuvat raha kiiremini kätte saada ja saad seada tagatiseks müüdava kinnisvara. Laenusumma on kuni 80% kinnisvara väärtusest, laenuperiood on kuni 12 kuud ja intress on alates 9,9%. Avansiga saad katta oma ootamatuid väljaminekuid või teha olulisi oste enne kinnisvara müüki.

Clementer kinnisvaralaen

Clementer

Kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks maja, korter, maatükk või äripind. Kinnisvaralaenu saad kasutada kinnisvara ostmiseks, ehitamiseks, renoveerimiseks või arendamiseks. Clementer kinnisvaralaenu intressimäär on alates 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast.

Laenusumma võib olla 1000 kuni 100 000 eurot ja laenuperiood 3 kuud kuni 48 kuud. Laenusumma ei tohi ületada 70% tagatisvara turuväärtusest, välja arvatud juhul, kui sul on olemas lisatagatised. Kinnisvaralaenu taotlemiseks pead täita taotlus nende kodulehel ja läbima isikutuvastuse isikut tõendava dokumendi alusel.

Krediidiliin kinnisvara tagatisel

Krediidiliin on paindlik laenutoode, mis võimaldab sul kasutada laenu vastavalt oma vajadustele ja maksta intressi ainult kasutatud summalt. Krediidiliini tagatiseks on samuti kinnisvara. Krediidiliini intressimäär on alates 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast.

Laenusumma võib olla 1000 kuni 100 000 eurot ja laenuperiood 3 kuud kuni 48 kuud. Laenusumma ei tohi ületada 70% tagatisvara turuväärtusest, välja arvatud juhul, kui on olemas lisatagatised. Krediidiliini taotlemiseks tuleb täita taotlus Clementeri kodulehel¹ ja võimaldada isikutuvastus isikut tõendava dokumendi alusel.

Kodulaen

Clementer kodulaen

Kodulaen on laen, mille eesmärk on finantseerida koduostu või -ehitust. Kodulaenu tagatiseks on ostetav või ehitatav eluase. Kodulaenu intressimäär on alates 2% aastas ja lepingutasu on 0,5% laenusummast. Laenusumma võib olla kuni 85% eluaseme turuväärtusest ja laenuperiood kuni 30 aastat.

Kodulaenu taotlemiseks tuleb täita taotlus Clementeri kodulehel ja võimaldada isikutuvastus isikut tõendava dokumendi alusel. Lisaks pead esitama eluaseme hindamisakt ja ostu-müügileping või ehitusprojekt ja ehitusluba.

Laenu taotlemise tingimused eraisikutele

Laenuvõtjatele seab Clementer tingimused sõltuvad laenu tüübist ja otstarbest, kuid üldiselt on need järgmised:

 • Olema vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik ning omama regulaarset sissetulekut, mis võimaldab sul laenu tagasi maksta.
 • Pakkuma tagatiseks kinnisvara, mille turuväärtus on vähemalt 1,5 korda suurem kui laenusumma.
 • Pead sõlmima tagatisvara kindlustuslepingu, mis katab kinnisvara kahjustumise või hävimise riskid.
 • Pead täitma laenulepingu tingimusi, sealhulgas tasuma intressi ja põhiosa õigeaegselt, mitte võtma lisalaene ilma laenuandja nõusolekuta ja teavitama laenuandjat kõigist olulistest muudatustest oma majanduslikus olukorras või tagatisvaras.

Clementer kontrollib su krediidiskoori enne laenuotsuse tegemist, selleks kasutab laenuandja Creditinfo Eesti AS teenust, mis koostab krediidireitingu raporti sinu maksekäitumise, maksehäirete, maksuvõlgade ja muude avalike andmete põhjal. Su krediidiskoor mõjutab su laenu saamise võimalust ja tingimusi. Mida parem on su krediidiskoor, seda suurem on tõenäosus, et saad neilt laenu soodsama intressimääraga.

Clementer laen kinnisvara tagatisel

Clementer laenude kiirus

Clementer maksab raha välja tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul peale laenulepingu allkirjastamist ja kõigi vajalike dokumentide esitamist. Raha laekumise kiirus sõltub ka sinu pangast ja sellest, kas tegemist on tööpäeva või nädalavahetusega. Väljamaksed toimuvad ainult Eesti pankade arvelduskontodele.

Clementer laenud ettevõttele

Clementer annab laenu ka ettevõtetele, kui nad on registreeritud Eesti äriregistris, omavad positiivset ärikasumit ja maksevõimet. Lisaks sellele peab ettevõte omama kinnisvara, mille turuväärtus on vähemalt 1,5 korda suurem kui laenusumma ja sobib tagatiseks.

Clementer pakub ettevõtetele erinevaid laenutooteid kinnisvara tagatisel, näiteks: hüpoteeklaenu, krediidiliini, laenu kinnisvara ostuks, ehitamiseks või arendamiseks ning avanss kinnisvara müümisel.

Laenu intressimäär ettevõtte laenule algavad 10% aastas ja lepingutasu on 1% laenusummast, kuid minimaalselt 200 €. Laenusumma võib olla maksimmalselt 70% müüdava kinnisvara turuväärtusest ja laenuperiood sõltub laenutüübist, kuid mitte rohkem kui 48 kuud. Ettevõtte laenu taotlemiseks tuleb sul täita taotlus nende kodulehel ja teostada isikutuvastus . Lisaks tuleb esitada erinevaid dokumente.

Kas Clementer on usaldusväärne ja turvaline?

Usaldusväärne laenuandja Clementer

Clementer on usaldusväärne ja turvaline partner, kui soovid laenata kinnisvara tagatisel. Laenuandja on registreeritud Finantsinspektsiooni krediidiasutuste nimekirjas ja järgib Eesti seadusi ja regulatsioone.

Nad kaitsevad oma klientide andmeid ja privaatsust ning kasutab turvalisi krüpteerimis- ja autentimismeetodeid. Nad ei küsi kunagi oma klientidelt salasõnu, PIN-koode ega muid tundlikke andmeid e-posti, telefoni või sotsiaalmeedia kaudu.

Uuendatud: 2 aprill 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 3 aastat
Intress 15%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 4000 €
Laenuperiood 1 kuud - 60 kuud
Intress 41%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 21 a.
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.