MoneyZen

MoneyZen on Eesti laenuturul tegutsev ettevõte, mis on alates 2014. aastast pakkunud finantsteenuseid. Ettevõtte asutajatel on ulatuslik kogemus finantsteenuste valdkonnas. See on loodud eesmärgiga võimaldada laenamist ja investeerimist inimeselt inimesele. Ettevõtte finantsportaal pakub mitmesuguseid teenuseid ning klienditeenindus on saadaval, et pakkuda nõuandeid nii laenuandjatele kui ka laenuvõtjatele. MoneyZen OÜ visiooniks on saada Põhjamaade eelistatuimaks ja usaldusväärseimaks uue põlvkonna finantsportaaliks.

Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 3 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.

Informatsioon

Laenusumma 500 € - 10 000 €
Tagasimakse periood 3 kuud - 3 aastat
Intress al. 9,9%
Lepingutasu 30 EUR
Väljamaksed 3 - 7 tööpäeva
Laenuliik Väikelaen, laen ettevõttele, autolaen, refinanseerimislaen
Sissetulek Regulaarne sissetulek
Raha kohe kätte Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ja
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Kontoväljavõte
Väljamaksetasu 72 EUR
Laenu pikenduse tasu 9 EUR
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

MoneyZen kontakt

Koduleht https://moneyzen.eu/et
Firma nimi MoneyZen OÜ
Org. nr 12541882
Aadress 19/1 Maakri, 10 korrus, 10145 Tallinn
Telefon +372 5885 5553
E-post info@moneyzen.eu

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 09.00 - 17.00
Teisipäev 09.00 - 17.00
Kolmapäev 09.00 - 17.00
Neljapäev 09.00 - 17.00
Reede 09.00 - 17.00
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Lai valik erinevaid laene
 • Paindlikud tingimused

Miinused

 • Kõrged intressid
 • Laenuprotsess võib võtta aega

Mis on MoneyZen?

Moneyzen logo

MoneyZen on finantsportaal, kus inimesed saavad üksteisele raha laenata. Finantsportaal osutab teenuseid nii laenuandjatele ehk investoritele kui ka laenusaajatele ehk laenajatele. Nad pakub erinevaid laenutooteid ja rahalisi lahendusi eraisikutele.

Seal leiad laenusummasid vastavalt vajadustele, ulatudes 500 eurost kuni 10 000 euroni. Laenuperiood on samuti paindlik, olles tavaliselt 3 kuud kuni 3 aastat. Ontressimäär sõltub laenuvõtja krediidivõimekusest ja laenu tüübist. Nende laenude krediidi kulukse määr on vahemikus 9,9% kuni 49,9%.

Nad ei võta laenuvõtjatelt lepingutasu ega haldustasu. Ainus tasu, mida laenuvõtja peab maksma, on intress. Laenud tuleb tagasi maksta võrdsete osamaksetena, mis sisaldavad nii intressi kui põhiosa. Tagasimaksmine toimub automaatselt laenuvõtja pangakontolt igal kuul. Laenu ennetähtaegne tagastamine on võimalik ilma lisatasuta.

Meie eksperthinnang

Usaldusväärne ja kogemustega MoneyZen on tegutsenud juba mitu aastat Eesti laenuturul ning sellel on asutajatel pikaajaline kogemus finantsteenuste valdkonnas. Ettevõte on sobilik neile, kes otsivad laenu pikaajaliseks perspektiiviks ega ole kiiret laenu saamisega. Kuigi laenukonto loomine ja laenuraha kandmine virtuaalsele kontole võib toimuda kiiresti, võib just sobiva investori leidmine võtta aega. Nad pakuvad laene, mis sobivad erinevateks elujuhtumiteks. Samuti on portaal sobiv valik ettevõtetele, kes on hiljuti alustanud tegevust ja vajavad algkapitali oma tegevuse korralikuks käivitamiseks.

MoneyZen koduleht


MoneyZen laenud 

Moneyzen laenud


Moneyzen laenud on uniklaased. Laenuandja finantsportaal pakub ühisrahastuse põhimõttel nii laenamis- kui ka investeerimisvõimalusi. Mis omakorda võimaldavad teenida tulu ja kasvatada finantskapitali. Laenude valik hõlmab mitmeid erinevaid võimalusi.

Väikelaen

Väikelaen on üks võimalusi raha laenamiseks internetist. Nende väikelaen on mõeldud neile, kes vajavad kiiret ja lihtsat rahalist lahendust erinevatel eesmärkidel, nagu näiteks kodu remont, reisimine, õppimine, tervisekulud jne. See on igati paindlik ja sobib erinevatele vajadustele ja võimalustele.

Reisilaen

Moneyzen reisilaen on üks võimalusi raha laenamiseks internetist reisi või reisimisega kaasnevate kulutuste katmiseks. Nende reisilaen on paindlik ja sobib erinevatele vajadustele ja võimalustele. See laen võimaldab laenata summasid alates 500 eurost kuni 10 000 euroni. Laenuperiood on samuti paindlik, olles tavaliselt 3 kuud kuni 3 aastat.

Remondi- ja sisustuslaen

Moneyzen remondi- ja sisustuslaen

Moneyzen remondi- ja sisustuslaen on üks võimalusi raha laenamiseks internetist remondi- või sisustusprojektide jaoks. Nende remondi– ja sisustuslaen on paindlik ja ilma tagatiseta.

Hariduslaen

Hariduslaen on laen, mis on mõeldud hariduse omandamiseks ja õppimisega seotud väljaminekute katmiseks. Erinevalt riiklikult tagatud õppelaenust on Moneyzen hariduslaenu võimalik saada ka osakoormusega õppivatel või akadeemilisel puhkusel viibivatel õppuritel.

Tervise- ja ilulaen

Nende tervise- ja ilulaen on laen, mis on mõeldud tervise- ja iluteenuste või toodete eest tasumiseks. Näiteks iluoperatsioonid, nahahooldust, kaalulangetamist ja proteeside soetamist. Eesmärk on rahastada just tervishoiu- ja iluteenuseid.

Ärilaen

Nende ärilaen on tagatiseta laen, mida pakub Moneyzen finantsportaal ettevõtetele, kes vajavad raha käibevahendite rahastamiseks või ettevõtlusega seotud investeeringute katmiseks. See ärilaen on hea lahendus väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kellele tavapangad ei pruugi laenu anda sobiva tagatise puudumise tõttu. Nende ärilaenu eelised on järgmised:

 • Ärilaenu intressimäär on neil tavaliselt vahemikus 9,9% kuni 49,9%.
 • Sul on võimalik saada ärilaenu kuni 10 000 eurot.
 • Võimalik saada ärilaenu kuni 3 aastat.
 • Puudub lepingutasu ja haldustasu. Ainus tasu, mida laenuvõtja peab maksma, on intress.
 • Nende ärilaen tuleb tagasi maksta võrdsete osamaksetena, mis sisaldavad nii intressi kui põhiosa. 

Autolaen

Moneyzen autolaen

Moneyzen autolaen on üks võimalusi raha laenamiseks internetist auto ostmiseks või autoga seotud kulutuste katmiseks. Hea alternatiiv sellele on näiteks autoliising.

Laenu refinantseerimine

Laenu refinantseerimine on olemasoleva laenukohustuse asendamine uue laenuga, mille eesmärk on säästa raha intressikuludelt, vähendada igakuistele laenumaksetele kuluvat summat või koondada paljud erinevad laenukohustused kokku üheks.

Arvutus näide MoneyZen laenudest

AutolaenTarbimislaen
Laenusumma3000€1500€
Periood2 aastat2 aastat
Intressid14%18%
Kuumakse199€74,89€

MoneyZen investeerimine

MoneyZen investeerimine

See on platvorm, mis võimaldab inimestel investeerida laenulepingutesse. Kui investeerid MoneyZeni kaudu, paigutad raha laenulepingutesse, mille laenuvõtjad koos intressidega tagasi maksavad. Saad investeerida nii eraisikuna kui ka juriidilise isikuna.

Investeerimise alustamiseks on vaja läbida järgmised sammud:

 1. Registreeru kasutajaks.
 2. Kanna raha oma virtuaalkontole.
 3. Seadista investeerimistingimused, mille alusel saab alustada automaatsete laenupakkumiste tegemist. Sul on võimalik koostada ka mitu erinevate tingimustega investeerimisportfelli.
 4. Kanna raha virtuaalkontolt portfellikontole. Investeerimine toimub vaid juhul, kui investeerimisportfellis on olemas piisavad rahalised vahendid.
 5. Jälgi vara kasvu. Tulemustega saad olla kursis kasutades portaali statistikat.

Kuidas laenta raha MoneyZenist?

kuidas laenata Moneyzenist

MoneyZenist laenamise protsess on järgmine:

 1. Registreeri ennast portaalis ja aktiveeri oma konto.
 2. Tee esimene laenutaotlus, valides soovitud laenusumma, laenuperioodi ning esitades kontoväljavõtte ja isikut tõendava dokumendi koopia.
 3. Läbida tuleb isikutuvastus. Seda on võimalik teha nii digitaalselt kui ka külastades nende kontorit isiklikult. Digitaalse tuvastuse korral ei pea kodust lahkuma.
 4. Pärast kõigi vajalike sammude läbimist tuleb oodata, kuni portaalist leitakse sulle sobiv laenupakkumine. Laenupakkumised kehtivad tavaliselt 3 päeva.
 5. Kui oled valinud sobiva laenupakkumise ja allkirjastanud lepingu, kantakse raha MoneyZen virtuaalkontole. Sellelt kontolt saad raha edasi kanda oma isiklikule pangakontole.
 6. Tagasimaksed tehakse samuti nende virtuaalkontole tehes ülekande vastavalt kokkulepitud tagasimaksegraafikule.

MoneyZen tingimused 

Laenu saamiseks on nõutud järgmised tingimused: laenutaotleja peab olema vähemalt 18-aastane, kuid mitte üle 73-aastane. Lisaks sellele on vaja tõendada igakuist sissetulekut vähemalt 450 eurot. Laenutaotlejal ei tohi olla varasemaid maksehäireid.

MoneyZen klienditeenindus

MoneyZen’i klienditeenindusega saate ühendust võtta järgmistel viisidel. Telefon: +372 5885 5553 (EST, RUS) või +372 5919 0373 (EST, ENG). Klienditeenindus on avatud esmaspäevast reedeni kella 9.00-17.00. Või e-posti teel: info@moneyzen.eu.

Eelised

 • Pakub mitmeid erinevaid laenutüüpe, sealhulgas tarbimislaene, väikelaene, autolaene ja refinantseerimislaene. See võimaldab klientidel valida vastavalt oma vajadustele ja eesmärkidele.
 • Ettevõtte tegutseb ühisrahastuse platvormina, mis võimaldab inimestel laenata ja investeerida otse teistelt inimestelt. See võib pakkuda soodsamaid tingimusi ja rohkem paindlikkust võrreldes traditsiooniliste pangalaenudega.
 • Laenutaotlus on neil mugav ja kiire, sest see toimub veebipõhiselt. Kliendid saavad taotluse esitada ja vajalikud dokumendid üles laadida ilma kontorit külastamata.
 • Nad pakuvad mitmeid tagasimakse võimalusi, mis võimaldavad klientidel valida endale sobiva tagasimaksegraafiku ja -meetodi.

Puudused

 • Pakub ainult laene vahemikus 500 eurost kuni 10 000 euroni.
 • Laenuperiood jääb neil vahemikku 1 kuni 3 aastat.
 • Neil on kõrgemad intressimäärasid võrreldes traditsiooniliste pankadega. 
 • Laenu saamiseks ei tohi esineda varasemaid maksehäireid.
 • Laenuprotsess võib võtta aega.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on MoneyZen laenu krediidi kulukus määr?

Laenates näiteks 1 000 eurot 2 aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 21,52% ja kuumaksega 54,64 eurot on krediidi kulukuse määr 36,91%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 1 350,38 eurot, millest 239,38 eurot moodustavad intressimaksed, 72,00 eurot laenu haldustasu, lepingutasu 30,00 eurot ja ZenFundi makse 9,00 eurot. Lepingutasu ning ZenFundi makse tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb kahe aasta jooksul maksma 350,38 eurot. Sulle pakutavad tingimused olenevad sinu individuaalsest olukorrast, maksimaalselt võib krediidi kulukuse maksimaalne määr olla 45,93%. 

Millist tüüpi laene Moneyzen pakub?

Nad pakuvad mitmesuguseid laenutooteid – sealhulgas kiirlaene, väikelaene, autolaene ja tarbimislaene.

Mis juhtub, kui ma ei suuda laenu tagasi maksta?

Kui sul on raskusi laenu tagasimaksmisega, peaksid võimalikult kiiresti ühendust võtma MoneyZeniga, et arutada võimalikke lahendusi. Pea meeles, et laenu mitte tagasimaksmine võib mõjutada sinu krediidireitingut ja põhjustada lisakulusid.

Uuendatud: 28 märts 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 10 aastat
Intress 10%
Vanus 21 a.
Laenusumma 50 € - 4000 €
Laenuperiood 1 kuud - 60 kuud
Intress 41%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 3 aastat
Intress 15%
Vanus 18 a.
Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress 5,9%
Vanus 21 a.
Laenusumma 50 € - 1500 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 22%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU