Coop Pank laenud: kõik, mida pead teadma

Coop Pank AS on Eesti kapitalil põhinev pank, mis kuulub kümnetele tuhandetele eestlastele tarbijate ühistute kaudu ja pakub lihtsaid igapäevapanganduse ja rahastamise lahendusi. Coop Panga eripäraks on, et pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahelist sünergiat ning toob igapäevased pangateenused kodule lähemale. Lisaks saate Coop Pangalt laenu võttes teenida boonust nii pangatehingutelt kui ka Coop kaupluste ostudelt.

Laenusumma 300 € - 100 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 180 kuud
Intress 7,9%
Vanus 18 a.

Informatsioon

Laenusumma 300 € - 100 000 €
Tagasimakse periood 6 kuud - 180 kuud
Intress al. 7,9%
Lepingutasu 2% (min 35 eurot)
Väljamaksed 0-1 päeva
Laenuliik Väikelaen
Sissetulek 400€
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ei
- SEB Ei
- LHV Ei
- Luminor Ei
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Kontoväljavõte
Meeldetuletuse tasu 5 €
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ja

Coop Pank kontakt

Koduleht https://www.cooppank.ee/
Firma nimi Coop Pank AS
Org. nr 10237832
Aadress Maakri 30, Tallinn 15014
Telefon +372 669 0966
E-post klienditugi@cooppank.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 08:30 - 19:00
Teisipäev 08:30 - 19:00
Kolmapäev 08:30 - 19:00
Neljapäev 08:30 - 19:00
Reede 08:30 - 19:00
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Soodamad intressid
 • Pakub individuaalseid lahendusi
 • Enneaegne tagastamine on tasuta
 • Laenu on võimalik kindlustada

Miinused

 • Ei paku tasuta maksepuhkust
 • Lepingutasu 2% laenusummast või minimaalselt 35€
 • Väikelaenu väljastatakse ainult tööpäeviti

Mis on Coop Pank?

Coop Pank

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis kuulub kümnetele tuhandetele eestlastele tänu tarbijate ühistutele. Coop Pank pakub lihtsaid igapäevapanganduse ja finantseerimise lahendusi. Panga väärtuspakkumine tugineb panganduse ja jaekaubanduse sünergiale ning kliendikasule. Coop Pank on oma klientide jaoks olemas interneti- ja mobiilipangas, kontorites ja Coop kauplustes.

Meie eksperthinnang

Coop Pank on usaldusväärne ja turvaline pank, mis on tegutsenud Eesti turul alates 1992. aastast. Coop Pank on Finantsinspektsiooni järelevalve all ning kuulub tagatisfondi, mis tagab hoiuste kuni 100 000 euro ulatuses kliendi kohta. Coop Pank on ka Eesti Pangaliidu liige ning järgib panganduse eetikakoodeksit.

Coop Pank pakub oma klientidele mitmesuguseid laenuvõimalusi, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Coop laenud on paindlikud, kiired ja soodsad. Laenude hulka kuuluvad väikelaen, autolaen, refinantseerimislaen, kodulaen reisilaen ja energialaen. Coop laenude intressimäärad algavad 6,9% aastas ning laenusummad ulatuvad 500 eurost kuni 100 000 euroni Coop laenude tagasimaksetähtajad on kuni 15 aastat.

Coop Pank eristub teistest pankadest oma unikaalse kliendiprogrammiga, mis võimaldab klientidel teenida boonust nii pangatehingutelt kui ka Coop kaupluste ostudelt. Boonus kantakse igakuiselt kliendi pangakontole ning seda saab kasutada omafinantseeringu vähendamiseks või laenumaksete tegemiseks. Lisaks saavad Coop Panga kliendid kasutada tasuta raha väljavõtmise võimalust enam kui 350 Coop kaupluses üle Eesti.

Coop Pank kodulaen

Kas Coop Pank on usaldusväärne ja turvaline?

Jah, Coop Pank on usaldusväärne ja turvaline pank, millel on pikaajaline kogemus Eesti pangandusturul. Pank järgib kõiki seadusi ja regulatsioone, mis kehtivad pangandussektoris ning on Finantsinspektsiooni järelevalve all ning kuulub tagatisfondi, mis tagab hoiuste kuni 100 000 euro ulatuses kliendi kohta. Coop Pank on ka Eesti Pangaliidu liige ning järgib panganduse eetikakoodeksit.

Coop Pank kasutab oma interneti- ja mobiilipangas kaasaegseid turvalahendusi, mis tagavad klientide andmete ja tehingute konfidentsiaalsuse ja kaitse. Coop Panga interneti- ja mobiilipanka saab sisse logida kasutades ID-kaarti, Mobiil-ID-d või Smart-ID-d. Coop Panka saab ühendust võtta telefoni, e-posti või veebivestluse teel ning saada nõu ja abi oma finantsküsimustes.

Coop laenud

Coop Pank pakub oma klientidele mitmesuguseid laenuvõimalusi, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Coop laenud on paindlikud, kiired ja soodsad. Coop laenude hulka kuuluvad:

 • Väikelaen on mõeldud väiksemate soovide ja vajaduste rahuldamiseks, näiteks kodu remontimiseks, mööbli või kodutehnika ostmiseks, reisimiseks või muuks otstarbeks.
 • Autolaen on mõeldud uue või kasutatud sõiduki ostmiseks. Autolaenu saab taotleda summas 2000 kuni 15 000 eurot ning tagasimaksetähtaeg on kuni 7 aastat.
 • Refinantseerimislaen on mõeldud olemasolevate laenude või liisingute ümberkorraldamiseks, et saavutada paremad tingimused ja madalamad igakuised kulud.
 • Kodulaen on mõeldud eluaseme ostmiseks või renoveerimiseks. Kodulaenu saab taotleda summas 5000 kuni 100 000 eurot ning tagasimaksetähtaeg on kuni 30 aastat.
 • Remondi– ja sisustuslaen on laen, mida saab kasutada kodu või suvemaja remondiks ja sisustamiseks. Sa saad taotleda kuni 25 000 eurot tagasimakseajaga kuni 120 kuud.
 • Reisilaen on mõeldud reisimise finantseerimiseks. Reisilaenu saab taotleda summas 500 kuni 10 000 eurot ning tagasimaksetähtaeg on kuni 5 aastat.
 • Energialaen on mõeldud energiasäästu suurendamiseks oma eluasemes, näiteks akende vahetamiseks, soojustamiseks, päikesepaneelide paigaldamiseks või muuks otstarbeks. Energialaen on Coop Panga uusim laenutoode portfellis ja sobib arvete hajutamiseks pikema perioodi peale. Energialaenu saab taotleda summas 5000 kuni 15 000 eurot ning tagasimaksetähtaeg on kuni 10 aastat.
LaenuliikLaenusummaLaenuperioodIntressimäärLepingutasuHaldustasu
Väikelaen300-25 000 €6-120 kuudalates 7,9% aastas2% laenusummast, min 35 €1,5 € kuus
Autolaen2000-15 000 €6-84 kuudalates 6,9% aastas2% laenusummast, min 35 €1,5 € kuus
Refinantseerimislaen500-100 000 €6-180 kuudalates 7,9% aastas2% laenusummast, min 35 €1,5 € kuus
Remondilaen300-25 000 €6-120 kuudalates 6,9% aastas2% laenusummast, min 35 €1,5 € kuus
Kodulaen5000-100 000 €6-360 kuudalates 2,5% aastasalates 0,5% laenusummast, min 250 €puudub
Reisilaen300-10 000 €6-60 kuudalates 7,9% aastaspuudubpuudub
Energialaen5000-15 000 €6-120 kuudalates 7,9% aastaspuudubpuudub

Väikelaen Coop Pangast

Coop Panga väikelaen on tagatiseta laen, mida saab kasutada erinevateks otstarveteks, nagu kodutehnika ostuks, ürituse korraldamiseks või ootamatuks kulutuseks. Laenusumma on alates 300 kuni 25 000 €.

Coop Panga väikelaenu laenusumma jääb suurimate hulka ja intress algab 7,9% laenujäägilt, mis on üks soodsamaid. Laenuperiood on 6 kuud kuni 10 aastat, mis on ka üks pikimaid turul. Lepingutasu on 2% laenusummast, minimaalselt 35 eurot, kuid enneaegne laenu tagastus ei too lisakulutusi. 

Coop Panga väikelaenu eripära on, et sul on võimalus laenu kindlustada Coop Panga koostööpartneri ERGO Insurance’ga sõlmitava laenukindlustusega. Kindlustus aitab sul tasuda laenumakseid juhul, kui sa kaotad töö või jääda püsivalt töövõimetuks.

Autolaen

Coop Panga laenutoodete hulka kuulub ka autolaen, mis on mõeldud sõiduki ostuks, remondiks või lisavarustuse soetamiseks. Laenusumma jääb vahemikku 300 kuni 25 000€ ning laenuperiood on maksimaalselt 10 aastat. Autolaenu eelised on järgmised:

 • Autolaen on sissemakseta ja tagatiseta.
 • Autolaen on fikseeritud intressiga alates 6,9% laenujäägilt.
 • Autolaenu saad taotleda ka enne konkreetse sõiduki valimist – nii võid olla kindel, et oma unistuste auto leidmisel ei jää sa sellest ilma.
 • Autolaenu saad ennetähtaegselt tagastada tasuta.

Ja nagu ka väikelaenu puhul on autolaenu võimalik kindlustada Coop Panga koostööpartneri ERGO Insurance’ga sõlmitava laenukindlustusega

Jääkväärtusega autolaen

Kahjuks ei paku Coop Pank jääkväärtusega autolaenu. Jääkväärtusega autolaen on laenutoode, kus laenu lõppmakse on suurem kui tavapärane igakuine osamakse. See tähendab, et laenu tagasimaksmisel jääb viimaseks makseks suurem summa, mida saab tasuda korraga või refinantseerida. Coop Panga autolaen on aga fikseeritud intressiga ja võrdsete osamaksetega laen, mis tähendab, et laenu tagasimaksmisel on igakuine osamakse alati sama suur.

Refinantseerimislaen

Ka refinantseerimislaen on Coop Panga laenutoode, mis sobib olemasolevate tarbelaenude ühendamiseks üheks laenuks. Maksimaalne laenusumma on 25 000€ ja saad laenu taotleda kuni 10 aastaks. Refinantseerimislaenu eelised on järgmised:

 • Sa hoaid kokku kulusid, sest ühe laenu intress ja lepingutasu on tavaliselt väiksemad kui mitme laenu peale kokku.
 • Sa saad paremini aru enda kulutustest, sest sul on ainult üks kuumakse ja selge ülevaade oma igakuistest kohustustest.
 • Refinantseerimislaen on lihtne ja kiire. Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega. Raha kandakse sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.
 • Refinantseerimislaen on tagatiseta ja lepingutasu on alati 0 €.

Coop Panga refinantseerimislaenu fikseeritud aastane intress on alates 7,9% laenujäägilt. Tegelik intress sõltub sinu krediidivõimest ja võib erineda Coop Panga poolt pakutavast minimaalsest intressist.

Intressi suurust mõjutavad näiteks laenutaotleja sissetulekud, väljaminekud, maksekäitumine ja muud finantskohustused. Intressi suuruse saad teada, kui esitad laenutaotluse Coop Panga kodulehel või pangakontoris.

Coop Pank kodulaen

Coop Panga kodulaen on laenutoode, mis sobib kinnisvara ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks. Coop Panga kodulaenu eelised on järgmised:

 • Coop Panga kodulaen on päriselt paindlik. Saad valida laenusumma, laenuperioodi ja tagasimaksegraafiku vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.
 • Coop Panga kodulaen on soodne. Kui ostad või ehitad A-energiaklassi kodu, saad üheks aastaks intressi 0% + 6 kuu EURIBOR. Kui refinantseerid oma olemasoleva kodulaenu Coop Pangaga on su lepingutasu 0 €.

Laenu põhitagatiseks jääb tavaliselt ostetav või renoveeritav kinnisasi, millele seatakse panga kasuks hüpoteek.

Coop Panga kodulaenu tavaline intress on 6 kuu EURIBOR + intressimarginaal 1,93% laenujäägilt aastas. Tegelik intress sõltub su krediidivõimest ja võib erineda Coop Panga poolt pakutavast. Soovi korral on võimalik kodulaenu intressimäär fikseerida ka pikemaks perioodiks. Intressimäära fikseerimise kohta küsi täiendavat teavet Coop Panga eralaenuhaldurilt.

Laenude lisatasud Coop Pangas

Coop Pangast laenu võttes kaasnevad lisaks intressile tõenäoliselt järgmised lisatasud:

 • Lepingutasu – see on ühekordne tasu, mida maksad laenulepingu sõlmimisel. Lepingutasu suurus sõltub laenutootest ja laenusummast. Näiteks väikelaenu ja autolaenu puhul on lepingutasu kuni 2% laenusummast, minimaalselt 35 eurot. Kodulaenu puhul ei pea sa lepingutasu maksma.
 • Lepingu haldustasu – see on igakuine tasu, mida maksad laenulepingu haldamise eest. Lepingu haldustasu suurus sõltub laenutootest ja laenusummast. Näiteks väikelaenu ja autolaenu puhul on lepingu haldustasu 1,5 eurot kuus.
 • Lepingu muutmise tasu – see on tasu, mida maksad laenulepingu tingimuste muutmise eest. Näiteks kui soovid muuta oma maksepäeva või laenuperioodi, pead maksma lepingu muutmise tasu 15 eurot.
 • Laenu enneaegne tagastamine – väikelaenude puhul on enneaegne tagastamine tasuta ja kodulaenu puhul ei pea sa samuti midagi maksna, kui teavitad enda soovist vähemalt 3 kuud ette.
 • Viivised ja muud lisatasud – on tasud, mis võivad kaasneda laenumakse viibimise korral. Viiviste ja muude lisatasude suurus sõltub laenulepingus kokkulepitud tingimustest. Näiteks kui maksad oma osamakse hiljem kui kokkulepitud tähtajal, pead maksma viivist 0,1% päevas viivitatud summalt. Samuti pead maksma meeldetuletuse saatmise tasu 5 € iga meeldetuletuse eest.

Nõuded Coop Pangast laenu saamiseks

Coop Pangast laenu saamiseks peab klient vastama järgmistele nõuetele:

 • Olla vähemalt 18-aastane ja mitte üle 75-aastane (laenuperioodi lõpuks) Eesti kodanik või Eestis alalist elamisluba omav isik
 • Omada regulaarset ja tõendatavat sissetulekut (vähemalt 400 eurot kuus ja kodulaenu puhul oleneb minimaalne sissetulek piirkorrast, kus sa elad kuid minimaalselt 500€ kuus)
 • Omada kehtivat isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või juhiluba)
 • Omada kehtivat pangakontot Eesti pangas
 • Omada head maksekäitumist ja krediidiajalugu

Lisaks võib Coop Pank küsida kliendilt täiendavaid dokumente või tagatisi, olenevalt laenu liigist, summast ja tähtajast.

Kuidas näeb välja laenu taotlusprotsess Coop Pangas?

Coop Pangast laenu taotlemine on lihtne ja mugav. Klient saab taotleda laenu internetis, mobiilis, kontoris või Coop kaupluses. Laenu taotlemiseks on vaja täita järgmised sammud:

 • Valida sobiv laenuliik ja summa Coop Panga kodulehel, mobiilirakenduses või pangakontorist.
 • Täita laenutaotlus, sisestades oma isiku- ja kontaktandmed, sissetuleku ja kohustuste info ning soovitud laenu tingimused.
 • Esitada vajalikud dokumendid, näiteks isikutunnistuse koopia, palgatõend, ostu- või renoveerimisleping jne.
 • Allkirjastada laenuleping digitaalselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil
 • Saada raha oma pangakontole mõne tunni jooksul pärast lepingu allkirjastamist

Kui klient soovib taotleda laenu kontoris või Coop kaupluses, siis peab ta võtma kaasa oma isikutunnistuse ja vajadusel muud dokumendid. Kontori või kaupluse töötaja aitab kliendil täita laenutaotluse ja allkirjastada lepingu.

Maksevõime kontroll

Enne laenu andmist kontrollib Coop Pank kliendi maksevõimet, et veenduda, et klient suudab laenu tagasi maksta. Maksevõime kontroll hõlmab järgmisi aspekte:

 • Kliendi sissetulek ja väljaminekud
 • Kliendi olemasolevad kohustused teiste finantsasutuste ees
 • Kliendi maksekäitumine ja krediidiajalugu
 • Kliendi vara ja tagatised

Coop Pank kasutab maksevõime kontrollimiseks erinevaid andmeallikaid, näiteks Maksu- ja Tolliametit, Krediidiinfot, Eesti Panga maksehäireregistrit jne. Coop Pank hindab iga kliendi maksevõimet individuaalselt ning teeb otsuse laenu andmise kohta vastavalt oma krediidipoliitikale.

Maksepuhkus

Maksepuhkus on võimalus ajutiselt peatada laenumaksete tegemine teatud perioodiks. Maksepuhkuse eesmärk on aidata klientidel üle elada ajutisi raskusi, mis takistavad neil laenumaksete tegemist, näiteks töökaotus, haigus, pere suurenemine jne. Maksepuhkuse ajal ei pea klient maksma laenu põhiosa ega intressi, vaid ainult lepingutasu.

Coop Pank võimaldab oma klientidel taotleda maksepuhkust kuni 6 kuuks. Maksepuhkuse taotlemiseks peab klient pöörduma Coop Panga poole telefoni, e-posti või veebivestluse teel ning esitama maksepuhkuse põhjenduse ja soovitud perioodi. Coop Pank vaatab läbi kliendi taotluse ja teeb otsuse maksepuhkuse andmise kohta. Maksepuhkuse andmise tingimused sõltuvad kliendi laenu liigist, summast, tähtajast ja maksevõimest.

Mis juhtub, kui ma ei suuda enda laenu tagasi maksta?

Kui klient ei suuda oma laenu tagasi maksta, siis tekivad tal viivised ja intressid, mis suurendavad tema laenukohustust. Lisaks võib Coop Pank rakendada kliendi suhtes erinevaid meetmeid, et nõuda laenu tagasimaksmist, näiteks:

 • Saata kliendile meeldetuletusi ja hoiatusi telefoni, e-posti või SMS-i teel
 • Teha kliendile ettepanekuid laenu ümberkorraldamiseks, näiteks pikendada laenu tähtaega, vähendada laenu summat või intressimäära jne.
 • Kasutada kliendi poolt antud tagatisi, näiteks müüa hüpoteegiga tagatud eluase või arestida kliendi pangakonto jne.
 • Edastada kliendi võlgnevus inkassofirmale või kohtutäiturile
 • Kanda kliendi maksehäire Eesti Panga maksehäireregistrisse

Kui klient ei suuda oma laenu tagasi maksta, siis mõjutab see negatiivselt tema krediidireitingut ja -ajalugu, mis raskendab tulevikus uute laenude saamist. Seetõttu on oluline, et klient pöörduks Coop Panga poole niipea kui võimalik, kui tal tekivad probleemid laenumaksete tegemisega. Coop Pank on valmis leidma koos kliendiga sobiva lahenduse, et vältida võimalikke tagajärgi.

Kui palju maksab tagasimakse tähtaja pikendamine?

Tagasimakse tähtaja pikendamine on võimalus muuta oma laenu tingimusi nii, et klient saab rohkem aega oma laenu tagasi maksmiseks. Tagasimakse tähtaja pikendamine vähendab kliendi igakuist laenumakset, kuid suurendab tema laenu kogukulu. Tagasimakse tähtaja pikendamine maksab klientile lisatasu, mis sõltub tema laenu liigist, summast ja tähtajast.

Coop Pank võimaldab oma klientidel taotleda tagasimakse tähtaja pikendamist kuni 5 aasta võrra. Tagasimakse tähtaja pikendamise taotlemiseks peab klient pöörduma Coop Panga poole telefoni, e-posti või veebivestluse teel ning esitama oma soovi ja põhjenduse. Coop Pank vaatab läbi kliendi taotluse ja teeb otsuse tagasimakse tähtaja pikendamise kohta. Tagasimakse tähtaja pikendamise tingimused sõltuvad kliendi laenu liigist, summast, tähtajast ja maksevõimest.

Tagasimakse tähtaja pikendamise tasu arvutatakse järgmiselt:

 • Väikelaen: 1% laenujäägilt aastas
 • Autolaen: 1% laenujäägilt aastas
 • Refinantseerimislaen: 1% laenujäägilt aastas
 • Kodulaen: 0,5% laenujäägilt aastas
 • Reisilaen: 1% laenujäägilt aastas
 • Energialaen: 1% laenujäägilt

Kas ma saan laenu tühistada?

Laenu tühistamine on võimalus loobuda laenust ja tagastada laenusumma Coop Pangale. Laenu tühistamine võib olla kasulik, kui klient leiab parema laenupakkumise teisest finantsasutusest või kui klient ei vaja enam laenu oma eesmärgi saavutamiseks. Laenu tühistamine maksab klientile leppetrahvi, mis sõltub tema laenu liigist, summast ja tähtajast.

Coop Pank võimaldab oma klientidel tühistada laenu 14 päeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Laenu tühistamiseks peab klient pöörduma Coop Panga poole telefoni, e-posti või veebivestluse teel ning esitama oma soovi ja põhjenduse. Coop Pank vaatab läbi kliendi taotluse ja teeb otsuse laenu tühistamise kohta. Laenu tühistamise tingimused sõltuvad kliendi laenu liigist, summast, tähtajast ja maksevõimest.

Laenu tühistamise leppetrahv arvutatakse järgmiselt:

 • Väikelaen: 0,5% laenusummalt
 • Autolaen: 0,5% laenusummalt
 • Refinantseerimislaen: 0,5% laenusummalt
 • Kodulaen: 1% laenusummalt
 • Reisilaen: 0,5% laenusummalt
 • Energialaen: 0,5% laenusummalt

Kuidas ma saan krediiti suurendada?

Krediidi suurendamine on võimalus saada lisaraha oma olemasoleva laenu raames. Krediidi suurendamine võib olla kasulik, kui klient vajab rohkem raha oma eesmärgi saavutamiseks või kui klient soovib ühendada oma mitu väiksemat laenu üheks suuremaks. Krediidi suurendamine maksab klientile lisatasu, mis sõltub tema laenu liigist, summast ja tähtajast.

Coop Pank võimaldab oma klientidel taotleda krediidi suurendamist kuni 50% oma algsest laenusummast. Krediidi suurendamise taotlemiseks peab klient pöörduma Coop Panga poole telefoni, e-posti või veebivestluse teel ning esitama oma soovi ja põhjenduse. Coop Pank vaatab läbi kliendi taotluse ja teeb otsuse krediidi suurendamise kohta. Krediidi suurendamise tingimused sõltuvad kliendi laenu liigist, summast, tähtajast ja maksevõimest.

Krediidi suurendamise tasu arvutatakse järgmiselt:

 • Väikelaen: 1% suurendatud summa pealt
 • Autolaen: 1% suurendatud summa pealt
 • Refinantseerimislaen: 1% suurendatud summa pealt
 • Kodulaen: 0,5% suurendatud summa pealt
 • Reisilaen: 1% suurendatud summa pealt
 • Energialaen: 1% suurendatud summa pealt

Kuidas Coop Panka sisse logida?

Coop Panka sisse logimine on lihtne ja turvaline. Klient saab sisse logida kasutades ID-kaarti, Mobiil-ID-d või Smart-ID-d. Sisse logimiseks on vaja teha järgmised sammud:

 • Avada Coop Panga koduleht või mobiilirakendus
 • Klõpsata nuppu “Logi sisse”
 • Valida sobiv sisselogimisviis (ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID)
 • Sisestada oma isikukood ja PIN-kood
 • Kinnitada oma identiteet ja sisselogimine
Coop Pank sisselogimine

Pärast sisse logimist saab klient näha oma kontode, kaartide, laenude ja muude teenuste ülevaadet ning teha erinevaid pangatehinguid.

Millal maksab Coop Pank raha välja?

Coop Pank maksab raha välja kliendi pangakontole mõne tunni jooksul pärast laenulepingu allkirjastamist. Raha väljamakse kiirus sõltub kliendi pangast ja laenu liigist. Tavaliselt jõuab raha kliendi kontole samal või järgmisel tööpäeval.

Coop Pank ei võta raha väljamakse eest lisatasu. Klient saab kasutada raha oma äranägemise järgi, kui see on kooskõlas laenu eesmärgiga.

Maksehäired

Coop Pank ei anna laenu taotlejatele, kellel on maksehäireid. Maksehäire on olukord, kus laenutaotleja ei ole täitnud oma maksekohustusi õigeaegselt või täielikult. Maksehäired kajastuvad Creditinfo maksehäireregistris ja mõjutavad laenutaotleja krediidivõimet. Coop Pank kontrollib iga laenutaotleja maksevõimet ja maksekäitumist ning eeldab, et laenutaotlejal puuduvad maksehäired.

Ilma väljavõtteta

Laenu taotlemiseks pead esitama oma konto väljavõtte viimase 6 kuu kohta, mis tähendab, et Coop Pank ei anna laenu ilma konto väljavõtteta. Konto väljavõte on vajalik selleks, et Coop Pank saaks hinnata sinu sissetulekuid ja väljaminekuid ning teha sulle sobiva laenupakkumise.

Konto väljavõtte saad esitada laenutaotluse käigus internetis või pangakontoris. Kui sa oled Coop Panga klient, siis konto väljavõtet ei ole vaja esitada, sest Coop Pank saab seda ise kontrollida.

Coop Panga eelised ja puudused

Coop Pank on hea valik neile, kes otsivad lihtsaid, kiireid ja soodsaid laenuvõimalusi. Coop Pank pakub oma klientidele mitmesuguseid laene, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Coop Pank eristub teistest pankadest oma unikaalse kliendiprogrammiga, mis võimaldab klientidel teenida boonust nii pangatehingutelt kui ka Coop kaupluste ostudelt. Lisaks saavad Coop Panga kliendid kasutada tasuta raha väljavõtmise võimalust enam kui 350 Coop kaupluses üle Eesti.

Coop Panga eelised on:

 • Laia valiku laene, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks
 • Paindlikud laenu tingimused, mis arvestavad kliendi individuaalseid vajadusi ja võimalusi
 • Soodsad laenu intressimäärad, mis algavad 7,9% aastas
 • Kiire ja mugav laenu taotlemine ja väljamakse
 • Unikaalne kliendiprogramm, mis võimaldab teenida boonust nii pangatehingutelt kui ka Coop kaupluste ostudelt
 • Tasuta raha väljavõtmise võimalus enam kui 350 Coop kaupluses üle Eesti

Coop Panga puudused on:

 • Piiratud laenusummad, mis ei pruugi rahuldada suuremate projektide finantseerimise vajadusi
 • Lisatasud laenu muutmise või tühistamise eest
 • Vajadus esitada täiendavaid dokumente või tagatisi mõnede laenude puhul
 • Võimalikud negatiivsed tagajärjed, kui klient ei suuda laenu tagasi maksta

Kokkuvõte

Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis pakub lihtsaid, kiireid ja soodsaid laenuvõimalusi. Coop Pank eristub teistest pankadest oma unikaalse kliendiprogrammiga, mis võimaldab teenida boonust nii pangatehingutelt kui ka Coop kaupluste ostudelt. Coop Pank pakub mitmesuguseid laene, nagu väikelaen, autolaen, refinantseerimislaen, kodulaen reisilaen ja energialaen.

Coop Pank arvustus

Laenude intressimäärad algavad 7,9% aastas ning laenusummad ulatuvad 500 eurost kuni 100 000 euroni. Laenu saamiseks peab klient vastama teatud nõuetele ning täitma laenutaotluse internetis, mobiilis, kontoris või Coop kaupluses. Coop Pank võimaldab oma klientidel taotleda ka maksepuhkust, tagasimakse tähtaja pikendamist, laenu tühistamist või krediidi suurendamist.

Uuendatud: 31 oktoober 2023