Smsraha

Autor: Toomas Mägi Faktikontroll: Robin Raud Uuendatud: 2024/04/02 Sisaldab reklaamilinke
Reklaamiteave
Laenkohe.ee on sõltumatu finantsteenuste võrdlusveebiportaal. Kasutame sidusreklaamilinke, mis tähendab, et saame hüvitist mitmetelt partneritelt. Meie toimetustöö on sõltumatu ja ei ole mõjutatud välistest teguritest.

Smsraha on Eesti laenuturu ettevõte, mis pakub erinevaid laenutooteid nii era- kui äriklientidele. Teenused hõlmavad krediidikontot, tarbimislaenu, kiirlaenu, refinantseerimislaenu, ärilaenu ja krediitkaarti. Eelisteks on kiire ja mugav laenutaotlus, paindlikud tingimused ja intressivaba periood.

Laenusumma 300 € - 10000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 21 a.

Informatsioon

Laenusumma 300 € - 10000 €
Tagasimakse periood 1 kuu - 5 aastat
Intress al. 0%
Lepingutasu 5% laenusummast
Väljamaksed 1-minutiga
Laenuliik Kiirlaen
Sissetulek Stabiilne sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ei
- SEB Ei
- LHV Ei
- Luminor Ei
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ja
Laen Smart-ID'ga Ja
Laen Veriffi'ga Ei
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Creditinfo
Meeldetuletuse tasu 5 €
Viivis 0,2% päevas
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

Smsraha kontakt

Koduleht https://smsraha.ee/
Firma nimi Placet Group OÜ
Org. nr 11198910
Aadress Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn
Telefon 663 0110
E-post klienditugi@placetgroup.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 08:00 - 20:00
Teisipäev 08:00 - 20:00
Kolmapäev 08:00 - 20:00
Neljapäev 08:00 - 20:00
Reede 08:00 - 20:00
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Soodsad laenutingimused
 • Esimene laen tasuta kuni 7500 €
 • Maksephukus kuni 6 kuud
 • Võimalus tagastada laen sularahas

Miinused

 • Laenutooted alates 21 aastast
 • Kallim kui pangalaenud
 • Pikendamistasu 5% laenujäägilt kuus
 • Viivistrahv 0,2% laenujäägilt päevas

Mis on SMSraha?

Smsraha logo

SMSraha on Eesti laenuturul tegutsev ettevõte, mis pakub erinevaid laene nii era- kui äriklientidele. Laenuandja kuulub Placet Group OÜ-le, mis on üks suurimaid laenuandjaid Baltikumis.

Nende eesmärk on pakkuda kiiret, mugavat ja paindlikku laenuteenust, mis vastab kliendi vajadustele ja võimalustele.

Meie hinnang

SMSraha on hea valik neile, kes vajavad kiiret ja mugavat laenuteenust, mis pakub erinevaid võimalusi ja paindlikkust. Tegemist on usaldusväärse ja turvalise laenupartneriga, kes järgib seadusi ja eetikat. Nende laenud on mõistliku intressiga ja läbipaistvate tingimustega ja klienditeenindus on sõbralik ja abivalmis.

Laenuandja eeliseks on see, et nad pakuvad paindlikke ja mugavaid laenulahendusi, mis sobivad erinevateks eesmärkideks samal ajal on nende puuduseks see, et nende laenud on suhteliselt kallid, kui võrrelda teiste laenuandjatega.

SMSraha arvustus

SMSraha laenud

SMSraha pakub oma klientidele mitmesuguseid laenutooteid, millest igaüks on mõeldud erinevateks eesmärkideks ja olukordadeks. Siin on lühike ülevaade pakutavatest laenudest:

SMSraha krediidikonto

Smsraha krediidikonto on kui virtuaalne krediitkaart, mis võimaldab kanda lisaraha oma pangakontole ööpäevaringselt. Krediidikonto on turvaline, mugav ja paindlik – raha jõuab arvele mõne minutiga ning intressi arvestatakse vaid kasutatud summalt. Krediidikonto limiit on 300-5000 €, intressimäär on paindlik, kuid algab 1,5% kuus ja lepingutasu on 0 €. Lisaks on sul võimalik ka taotleda vajadusel ka maksepuhkust kuni 6 kuud.

Krediidikontoga saad kaasa ka tasuta krediitkaardi, mille saad ühendada oma krediidikontoga. See teeb lisaraha kasutamise veelgi lihtsamaks. Krediitkaart võimaldab sul kasutada lisakrediiti ostudeks kaupluses ja e-poes ning vajadusel saab raha välja võtta ka pangaautomaadist. Krediitkaart on saadaval kahe variandina: Must ja Valge. Musta kaardi eeliseks on kuni 45-päevane intressivaba periood ja Valge kaardiga teenid kõikidelt ostudelt vähemalt 2% raha tagasi.

Kiirlaen SMS rahast

Kiirlaen SMS rahast

SMSraha kiirlaen on mugav võimalus saada kiirelt lisaraha kuni 1000 € lühikeseks perioodiks. Laenu võid kasutada mistahes tarbimisvajaduseks. Kiirlaenu taotlemine Smsrahast on lihtne ja kiire – laenu saad taotleda internetis ja raha laekub su kontole mõne minutiga.

SMSraha kiirlaen on tagatiseta ja lepingutasuta, kuid sellel on ka kõrgem intressimäär kui teistel laenutoodete ning tagasimakseperioodid on tavaliselt 7 kuni 90 päeva. Kiirlaenu intressimäär on alates 15% aastas.

Laenu tagasimaksed toimuvad igakuiselt annuiteetgraafiku alusel. Laenuperioodi saad alati pikendada, samuti on võimalus tagastada laen ennetähtaegselt ning seega säästa intresside pealt. Pane tähele, et uue kliendina saad oma esimese 6-kuuse laenu summas kuni 1000 € intressiga 0%, st tasuta. Sa laenad 1000 € ja tagastad 1000 €.

SMSraha väikelaen

Väikelaen SMS rahast on tagatiseta laenutoode, mida tohid kasutada erinevateks tarbimisvajadusteks, näiteks autoostuks, reisimiseks või arvuti ostmiseks. Väikelaenu summa on 500 – 7500 €, tagasimakseperiood on kuni 5 aastat ja intressimäär algab 9% aastas. Laenu taotlemine on kiire ja mugav – laenu saab taotleda internetis ja raha laekub kontole samal päeval.

Sarnaselt kiirlaenule saad ka väikelaenu pikendada. Selleks pead sisse logima iseteeninduskeskkonda ja valima laenulepingu, mida soovid pikendada. Seejärel vali uus tagasimakse kuupäeva ja tasu pikendamise tasu. Pikendamise tasu on 5% laenujäägilt kuus. Pikendamise periood on minimaalselt 30 päeva, kuid maksimaalselt 90 päeva. Pikendamise võimalus on saadaval kuni 3 päeva enne laenu tagasimakse tähtaega.

Tarbimislaen SMSraha’st

Smsraha

Lisaks kiir- ja väikelaenule saad taotleda laenuandjalt tarbimislaenu, mis on tagatiseta laen, mida saad kasutada erinevateks otstarveteks, nagu näiteks korteri või auto remont. Laen on summas 500 – 7500 €, tagasimakseperiood on kuni 5 aastat ja intress alates 9% aastas. Laenu saad tagastada ka ennetähtaegselt ning kasutamata perioodi eest ei pea sa intresse maksma.

Refinantseerimislaen

Smsraha refinantseerimislaen on tagatiseta laen, mida saab kasutada olemasolevate laenude ühendamiseks üheks laenuks. Laenusumma on kuni 15 000 eurot ja intress alates 15% laenujäägilt. Laenuperiood on 6 kuud kuni 6 aastat ja lepingutasu on 2% laenusummast, minimaalselt 50 eurot.

Smsraha ärilaen

Ka ettevõtted saavad laenata Smsraha-st. Selleks on neile mõeldud tagatiseta väikelaen ettevõttele, mida ettevõtted saavad kasutada äritegevuse edendamiseks, vajalike seadmete omandamiseks, investeerimiseks või muudeks eesmärkideks.

Laenusumma jääb vahemikku 1000–35 000 eurot ja intress alates 1,5% laenujäägilt. Laenuperiood on 6 kuud või kuni 5 aastat ja lepingutasu on alates 1% laenusummast. Laenu taotlemiseks peab ettevõtte esindaja isiklikult laenu käendama.

Laenu taotlusprotsess

SMSraha sisse logimine

Laenu taotlemine on lihtne ja kiire. Selleks pead tegema järgmised sammud:

 1. Vali kodulehelt sobiv laenutoode, summa ja periood.
 2. Täida laenutaotlus oma isiku- ja kontaktandmetega ning kinnita oma sissetulekut.
 3. Oota laenuotsust, mis saabub sulle SMSi või e-posti teel mõne minuti jooksul. Enne laenuotsuse tegemist kontrollib laenuandja sinu krediidiajalugu – kasutades selleks Creditinfo AS’i teenuseid, mis annavad ülevaate sinu maksekäitumisest ja võlgnevustest. Sa ei saa positiivset vastust, kui sul on kehtivad maksehäired.
 4. Kui laenuotsus on positiivne, allkirjasta leping digitaalselt ja läbi isikutuvastus. Seda saad teha digitaalselt või laenuandja Tallinna esinduses.
 5. Raha laekub sinu pangakontole samal päeval. Laenusumma väljastatakse nii Eesti pankade arvelduskontodele kui ka Revolut, N26 ja Paysera arvelduskontodele.

Nõuded SMSrahast laenu saamiseks

Laenu saamiseks pead vastama järgmistele nõuetele:

SMSraha nõuded
 • Sa oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või alaline elanik.
 • Sul on kehtivat isikut tõendavat dokumenti (pass või ID-kaart).
 • Sinu sissetulek on stabiilne ja piisav laenu tagasimaksmiseks.
 • Sinu pangakonto on Eesti pangas.
 • Sul puuduvad maksehäired või võlgnevused.

Laenu väljamaksed

Laen makstakse välja kohe peale laenulepingu kinnitamist. Raha jõuab sinu pangakontole mõne minutiga, kui sa kasutad sama panka nagu laenuandja. Kui kontod asuvad erinevates pankades, siis võib see võtta aega kuni üks tööpäev.

Sisselogimine

Kui sa soovid SMSraha-sse sisse logida, siis pead selleks tegema järgmised sammud:

 1. Mine laenuandja kodulehele.
 2. Vajuta “Sisene” nuppu.
 3. Vali, kuidas ennast tuvastada: ID-kaart, Smart-ID, Mobiil-ID
 4. Ning viimaks vajuta “Logi sisse”

SMSraha – usaldusväärne ja turvaline laenuandja

SMSraha on usaldusväärne ja turvaline laenupartner, kes on tegutsenud Eesti laenuturul juba üle 10 aasta. Nad järgivad Eesti seadusi ja Finantsinspektsiooni nõudeid. Nad on ka Eesti Finantsasutuste Liidu liige, mis tähendab, et nad peavad kinni heast pangandustavast ja eetilistest põhimõtetest. Samuti kaitstakse klientide andmeid ja privaatsust ning sisselogimisel ja tehingutel tegemisel kasutatakse turvalisi autentimisvahendeid, nagu Smart-ID, Mobiil-ID ja ID-kaart.

Uuendatud: 2 aprill 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 100 € - 10 000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress 2%
Vanus 18 a.
Laenusumma 1 000 € - 100 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 10 aastat
Intress 10%
Vanus 21 a.
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 36 kuud
Intress 38,40%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 4000 €
Laenuperiood 1 kuud - 60 kuud
Intress 41%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 99 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.