Primero

Primero on Eesti laenuandja, mis pakub kiireid ja mugavaid väikelaene ilma tagatiseta. Primero laenud sobivad neile, kes vajavad raha ootamatuteks kuludeks, näiteks remont, reisimine, arstiabi või muu. Primero pakub laene alates 300 kuni 5000 eurot ja laenuperiood on 6 kuni 60 kuud. Primero laenude intressimäär on alates 9,9% aastas ja lepingutasu on 2% laenusummast.

Primero autolaen

Primero autolaen on laen, mida saab kasutada uue või kasutatud sõiduki soetamiseks. Primero autolaenu saad kiiresti ja mugavalt taotleda laenuandja kodulehel või mobiilirakenduses. Laenu saamiseks jääb ostetav auto tagatiseks ja üldiselt ei ole sul vaja käendajat, kuid mõningatel juhtudel soovib laenuandja ka seda.

Laenuotsus tehakse mõne minuti jooksul ja seejärel kantakse raha kohe su pangakontole. Laenu saab tagasi maksta paindlikult, valides endale sobiva maksegraafiku ja summa ning ennetähtaegselt laenu tagastades ei pea sa maksma lisatasusid.

Autolaenu tingimused

Sa saad Primero autolaenu kasutada nii uue kui vanema auto ostmiseks. Järgnevalt oleme kogunud kokku tähtsaima informatsiooni laenu kohta

  • Laenusumma on 300 kuni 25 000 eurot.
  • Laenuperiood on 6 kuni 84 kuud.
  • Intressimäär on alates 9,9% aastas.
  • Lepingutasu on 5% laenusummast.
  • Haldustasu on 0,9% laenujäägilt kuus.

Autolaenu näide: Krediidi kulukuse määr 18,06%, 2000 eurot, üle 24 kuu. Igakuine tagasimakse 103,42 eurot, kokku: 2482,08 eurot.

Kes saavad taotleda laenu Primero-st?

Väikelaenu saamiseks pead sa vastama järgmistele nõuetele:

  • Sa oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik.
  • Sul on regulaarset sissetulekut, mis võimaldab laenu tagasi maksta.
  • Sa omad kehtivat pangakontot Eesti pangas ja mobiiltelefoni numbrit.
  • Sul on võimalik teostada isikutuvastuse Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi abil. Või alternatiivselt minna nende kontorisse Tallinnas või Omniva kontoris.

Millised dokumendid pean esitama autolaenu taotlemiseks?

Primero autolaen

Autolaenu taotlemiseks peate esitama järgmised dokumendid:

KKK

Kas Mogo ja Primero on omavahel seotud?

Jah, Mogo ja Primero on omavahel seotud, mõlemad kuuluvad Primero Finance OÜ-le, mis on osa rahvusvahelisest ettevõttest Eleving Group. Kuigi Mogo on juba mitmeid aastaid nii Eesti ka teistes Euroopa turguled tegutsenud siis Primero on uustulija, kuid siiski sama usaldusväärne.

Uppdaterad: 30 oktoober 2023