TF Bank

Autor: Toomas Mägi Faktikontroll: Robin Raud Uuendatud: 2024/05/30 Sisaldab reklaamilinke
Reklaamiteave
Laenkohe.ee on sõltumatu finantsteenuste võrdlusveebiportaal. Kasutame sidusreklaamilinke, mis tähendab, et saame hüvitist mitmetelt partneritelt. Meie toimetustöö on sõltumatu ja ei ole mõjutatud välistest teguritest.

TF Bank on internetipõhine nišipank, mis pakub tarbijapanganduse teenuseid ja e-kaubanduse lahendusi oma kõrge automatiseerimisastmega IT-platvormi kaudu. Platvorm on kavandatud nii, et seda saab kohandada erinevate toodete, riikide, valuutade ja digitaalsete panganduslahendustega. See pank asutati Rootsis 1987. aastal ja sellel on tegevust Soomes ja teistes Põhjamaades ning paljudes Euroopa riikides. TF Bank pakub laene ilma tagatiseta kuni summas 25 000 €.

Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 120 kuud
Intress 5,9%
Vanus 21 a.

Informatsioon

Laenusumma 1000 € - 20 000 €
Tagasimakse periood 12 kuud - 120 kuud
Intress al. 5,9%
Lepingutasu 5% või minimaalselt 75€
Väljamaksed 2 päeva
Laenuliik Väikelaen
Sissetulek Püsiv sissetulek (palk või pension)
Raha kohe kätte Ei
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ei
Laen Smart-ID'ga Ei
Laen Veriffi'ga Ja
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ei
Krediidikontroll Kontoväljavõte
Laenu pikenduse tasu 1% laenusumma jäägilt või minimaalselt 30€
Teatamise tasu 5 € / arve kohta
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ja
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

TF Bank kontakt

Koduleht https://tfbank.ee/
Firma nimi TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal
Org. nr 14304235
Aadress Postkast 1201, Pallasti 28 10001 Tallinn, Eesti
Telefon +3726075775
E-post info@tfbank.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 9:00 - 18:00
Teisipäev 9:00 - 18:00
Kolmapäev 9:00 - 18:00
Neljapäev 9:00 - 18:00
Reede 9:00 - 18:00
Laupäev Suletud
Pühapäev Suletud

Plussid

 • Tagatiseta laenud kuni 25 000€
 • Paindlikud laenutooteid erinevateks eesmärkideks
 • Soodsad intressimäärad alates 5,9%
 • Kiire ja lihtne laenu taotlemise protsessi
 • Tasuta ennetähtaegset tagastamis

Miinused

 • Lepingutasu on 5% laenusummast minimaalselt 75€, mis on kõrgem kui konkurentidel
 • Ei paku isikusamasuse tuvastust läbi Smart-Id, Mobiil-Id

Mis on TF Bank?

TF Bank

TF Bank on Rootsis 1987. aastal asutatud pank, mis tegutseb Eestis alates 2017. aastast. Nad on spetsialiseerunud klientidele suunatud finantsteenustele, nagu laenud, hoiused ja krediitkaardid. Eesmärgiks on rahaasjad veidi lihtsamaks muuta. Pank kuulub Stockholmi börsile ja omab tegevusluba Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Poolas, Lätis, Leedus, Austrias, Hispaanias ja Saksamaal.

Meie hinnang 

Meie eksperthinnang põhineb TF banki laenude tingimuste, klienditeeninduse ja tagasiside analüüsil. Meie hinnang on järgmine:

 • Laenude tingimused on selged ja läbipaistvad. Laenu taotlemisel näitab pank kliendile täpselt, kui palju ta peab igakuiselt maksma ja milline on laenu kogukulu.
 • Intressid on konkurentsivõimelised võrreldes teiste turul pakutavate laenudega. Intressid sõltuvad kliendi maksevõimest ja krediidiajaloost ning jäävad vahemikku 9,9% – 19,9% aastas.
 • Taotlemine on kiire ja lihtne. Sa saad täita taotluse veebis mõne minutiga ja saad vastuse kohe. Laenusumma kantakse su arvele ühe tööpäeva jooksul.
 • Klienditeenindus on sõbralik ja abivalmis. Sa saad pöörduda panga poole telefoni või e-posti teel ning saad vastuse oma küsimustele või probleemidele.
 • Tagasiside ka nende klientide poolt on enamasti positiivne. Kliendid kiidavad panga paindlikkust, kiirust ja usaldusväärsust. Mõned kliendid on aga kurtnud kõrgete intresside ja lisatasude üle.
TFbank koduleht

TF Bank laenud

TF Bank

TF Bank pakub erinevaid laene ilma tagatiseta, näiteks väikelaenu, refinantseerimislaenu, sõidukilaenu ja remondilaenu. TF Bank remondilaenu, millega saab renoveerida või sisustada eluaset, rajada kasvuhoone või sauna, osta garaaži või aiamaad. Remondilaenu saab taotleda kuni 20 000€ ja intress on alates 7,9%.

Laenusummad jäävad vahemikku 500 kuni 20000 eurot ja laenuperiood 1 kuni 10 aastat. Intressimäär algab 5,9% sõidukilaenule ja 7,9% teistele laenudele. TF Banka laenud sobivad igaks elujuhtumiks ja on lihtsad taotleda. Kokku on laenuandjal kuus erinevat laenutoodet, mis on mõeldud erinevateks vajadusteks ja eesmärkideks:

Nende erinevate laenude tingimused on üsna sarnased. Erinevus on peamiselt tagasimakse perioodis, milleks on minimaalselt 1 aasta või maksimaalselt, kas 60 või 72 kuud. Laenusumma algab 500 eurost ja maksimaalselt saad laenata kuni 20 000 €. Lepingutasu ja minimaalne intress on kõikide laenude puhul sama.

TFbank laenud

TF Bank väikelaen

TF Bank väikelaen on tagatiseta laen, mida saab kasutada erinevateks eesmärkideks, näiteks remondiks, reisiks, tervise- ja iluprotseduurideks või suuremateks ostudeks. Väikelaenu saab taotleda 500 kuni 25000 € ja laenuperiood on 1 kuni 7 aastat. Intressimäär on alates 7,9% ega oma varjatud tasusid. Laenu saab ennetähtaegselt tagastada ilma lisakuludeta. Laenu taotlemine on lihtne ja mugav ning esialgne laenupakkumine tuleb vähem kui minutiga.

Tähtsaimad faktid TF Bank väikelaenu kohta:

 • Laenusumma: 500 – 20000 eurot
 • Laenuperiood: 12 – 84 kuud
 • Intress: alates 7,9%
 • Igakuine haldustasu (sisaldub kuumakses): 2,90 eurot
 • Lepingutasu: 5% laenusummast (minimaalselt 75 eurot)
 • Ennetähtaegne tagastamine ilma lisakuludeta

Refinantseerimis- ehk koondlaen

Peale väikelaenu pakub TF Bank ka teisi laene, näiteks on sul võimalik taotleda ka refinantseerimislaenu, millega saad asendada kallimad laenud soodsamaga. Refinantseerimislaenu saad taotleda kuni summas 25 000€. Intressimäär on alates 7,9% ja varjatud tasusid ei ole. Refinantseerimislaen aitab säästa intressides, kuumakses ja halduskuludes, ennetada võlgade teket, muuta laenu tasumine mugavamaks, saada rahaasjad kontrolli alla ja parandada enda krediidiskoori.

Sõidukilaen

Samuti pakub saad taotleda ka sõidukilaenu, millega on sul võimalik osta auto, paadi, ATV või mootorratta. Sõidukilaenu saab taotleda samuti summas kuni 25 000€ ja intress on alates 5,9%. Sõiduk kuulub kohe taotlejale, mitte pangale ning kaskokindlustus on vabatahtlik. 

TF Banka sõidukilaenu tingimused:

 • Laenusumma: 500 – 20000 eurot
 • Laenuperiood: 12 – 120 kuud
 • Intress: alates 5,9%
 • Igakuine haldustasu (sisaldub kuumakses): 2,90 eurot
 • Lepingutasu: 5% laenusummast (minimaalselt 75 eurot)
 • Ennetähtaegne tagastamine ilma lisakuludeta

Laenu taotlemine TF Bank-st 

Laenu taotlemine TF Bankist on lihtne ja mugav. Klient peab tegema järgmised sammud:

 • Vali sobiva laenu toote ja summa nende kodulehel
 • Täida laenu taotluse vormi oma isiku-, kontakt- ja finantsandmetega
 • Allkirjasta lepingu digitaalselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil
 • Oota panga vastust, mis tuleb mõne minuti jooksul
 • Kinnita laenusumma väljamaksmine sinu pangakontole

Nõuded laenu saamiseks 

Laenu saamiseks peab klient vastama järgmistele nõuetele:

 • Vanuselt oled vähemalt 20-aastane
 • Eesti kodanik või omad alalist elamisluba ning omad kehtivat dokumenti
 • Sul on regulaarne sissetulek ja pangakonto Eesti pangas
 • Sa ei ole maksehäirete registris

Lisaks pead sa läbima isikutuvastuse Veriffi vahendusel või DPD kulleriga ja esitama oma isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või elamisluba) ja pangakonto väljavõtte viimase 6 kuu kohta

Maksevõime kontroll 

Peale laenu taotlemist kontrollib laenuandja sinu maksevõimet enne laenu andmist, et veenduda, et sa suudab laenu tagasi maksta. Maksevõime kontroll hõlmab su sissetuleku, väljaminekute, krediidiajaloo ja muude finantskohustuste analüüsi.

Nad kasutavad selleks andmeid, mida sa esita laenu taotluses, aga ka andmeid, mida pank saab teistest allikatest, nagu näiteks Krediidiinfo. Maksevõime kontrolli tulemusena määrab pank sulle individuaalse intressimäära ja laenusumma.

Maksepuhkus 

Sul on võimalus võtta maksepuhkust, kui sa satud ajutistesse raskustesse laenu tagasimaksmisega. Maksepuhkuse saamiseks pead pöörduma nende klienditeeninduse poole ja esitama oma taotluse. Pank vaatab su taotluse läbi ja otsustab, kas sulle on võimalik anda maksepuhkust või mitte. Maksepuhkuse tingimused sõltuvad olukorrast ja laenu tüübist.

Laenu tagasimakse tähtaja pikendamine

Sul on võimalik pikendada oma laenu tagasimakse tähtaega juhul, kui sa soovivad vähendada oma igakuiseid makseid. Tagasimakse tähtaja pikendamine toob kaasa lisatasu, mis arvutatakse järgmiselt:

 • Lisatasu on 5% laenu jäägilt
 • Lisatasu lisatakse laenu põhiosale ja jagatakse uue tagasimakse perioodi peale
 • Lisatasu ei mõjuta laenu intressimäära

Tagasimakse tähtaja pikendamiseks pead pöörduma TF Banki klienditeeninduse poole ja esitama oma taotluse. Pank vaatab taotluse läbi ja otsustab, kas tagasimakse tähtaja pikendamist on võimalik anda või mitte.

Laenu tühistamine ehk laenust taganemine

TF Bank annab sulle õiguse tühistada oma laenuleping 14 päeva jooksul alates lepingu sõlmimisest. Laenu tühistamiseks tuleb sul saata kirjalik avaldus e-posti teel või posti teel. Sa pead tagastama laenusumma koos intressidega 30 päeva jooksul alates tühistamisavalduse esitamisest, kuid sa ei pea maksma mingit trahvi ega tasu laenu tühistamise eest.

Krediidi suurendamine

Kui sul on vaja lisaraha, siis pakub TF Bank sulle võimalust suurendada oma laenusummat. Krediidi suurendamine tähendab, et sa saad lisaks oma olemasolevale laenule veel ühe laenu sama intressimääraga.

Krediidi suurendamise summa on 500 – 15 000 eurot ja tagasimakse periood on sama, mis su olemasoleval laenul. Laenu suurendamiseks pead täitma uue laenu taotluse nende kodulehel ja valima sobiva summa. Pank vaatab taotluse läbi ja annab sulle uue vastuse. Kui taotlus on heaks kiidetud, siis kantakse lisalaenusumma su arvele ühe tööpäeva jooksul.

Mis juhtub, kui sa ei suuda enda laenu tagasi maksta? 

Kui sa ei suuda enda laenu tagasi maksta õigeaegselt, siis rakenduvad TF Banki poolt järgmised sammud:

 • Sa saad meeldetuletuse e-posti või SMS-i teel, milles palutakse sul tasuda viivisega summa.
 • Kui sa ei tasu viivisega summat 10 päeva jooksul, siis saadetakse sulle teine meeldetuletus koos hoiatusega võimalikest tagajärgedest.
 • Kui sa ei tasu 20 päeva jooksul, siis saadetakse sulle kolmas meeldetuletus koos nõudega tasuda viivisega summa kohe.
 • Kui sa ei tasu viivisega summat 30 päeva jooksul, siis antakse su võlg üle inkassofirmale või kohtutäiturile, kes alustavad võla sissenõudmise protsessi.
 • Kui sa ei tasu viivisega summat 60 päeva jooksul, siis kantakse su andmed maksehäirete registrisse, mis halvendab su krediidireitingut ja raskendab sul tulevikus laenu saamist.

TF Bank-a sisselogimine 

Panka sisselogimiseks pead minema nende kodulehele ja valima paremas ülemises nurgas “Minu leping”. Seejärel sisestama oma isikukoodi ja parooli ning vajutama “Logi sisse”. Kui sa oled unustanud oma parooli, siis saad valida “Unustasin parooli” ja järgida juhiseid uue parooli saamiseks.

TFbank sisselogimine

Laenude väljamaksed

Laenu väljamaksed toimuvad tavaliselt ühe tööpäeva jooksul pärast taotluse heakskiitmist. Raha väljamaksmise kiirus sõltub sinu pangast ja pangaülekande ajast. Tavaliselt jõuab raha kliendi arvele samal päeval või järgmisel päeval.

Kas TF Bank on usaldusväärne ja turvaline? 

TF Bank on usaldusväärne ja turvaline pank, mis järgib kõiki seadusi ja regulatsioone oma tegevuses. Nad omavad tegevusluba Finantsinspektsioonilt ning kuulub Tagatisfondile. See tähendab, et kliendi hoiused on tagatud kuni 100 000 euro ulatuses juhul, kui pangaga peaks midagi juhtuma. Lisaks sellele kasutavad nad kõrgtasemel krüpteerimist ja turvameetmeid, et kaitsta kliendi andmeid ja raha.

Uuendatud: 30 mai 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 50 € - 1500 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 22%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Laenuperiood 6 kuud - 3 aastat
Intress 15%
Vanus 18 a.
UUS
Laenusumma 600 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 84 kuud
Intress 4,5%
Vanus 21 a.
Laenusumma 50 € - 4000 €
Laenuperiood 1 kuud - 60 kuud
Intress 41%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 5 aastat
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 150 € - 10 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.