HyBa

Hyra pakub krediidikonto teenust, millega sul on võimalik taotleda krediidilimiiti kuni 4000 eurot. Sobib ideaalselt ootamatute väljaminekute finanseerimiseks ja kiirete kulude katmiseks. Nende lepingutasu, haldustasu ja laenu väljastustasu on 0 eurot.

Laenusumma 50 € - 4000 €
Laenuperiood 1 kuud - 60 kuud
Intress 41%
Vanus 18 a.
Koostöö puudub. Vaata teisi krediidikontosid.

Informatsioon

                               
Laenusumma 50 € - 4000 €
Tagasimakse periood 1 kuud - 60 kuud
Intress al. 41%
Lepingutasu Tasuta
Väljamaksed 0 - 1 päeva
Anslutna kreditgivare st
Laenuliik Kiirlaen, väikelaen, krediidikonto
Sissetulek Regulaarne sissetulek
Raha kohe kätte Ja
- Swedbank Ja
- SEB Ja
- LHV Ja
- Luminor Ja
- Coop Pank Ja
Maksehäired lubatud Ei
Laen Mobiil-ID'ga Ei
Laen Smart-ID'ga Ei
Laen Veriffi'ga Ja
Väljamaksed õhtuti / nädalavahetustel Ja
Laenukindlustus Ei
Võimaldab kaastaotlejaid Ei
Laen ilma Smart-ID'ta Ei
Laen sissetulekuta Ei
Kodulaen Ei

HyBa kontakt

Koduleht https://hyba.ee/
Firma nimi BB Finance OÜ
Org. nr 11306564
Aadress Pronksi tn 19
Telefon +372 600 2021
E-post info@hyba.ee

Lahtiolekuajad

                             
Esmaspäev 08.30 - 19.00
Teisipäev 08.30 - 19.00
Kolmapäev 08.30 - 19.00
Neljapäev 08.30 - 19.00
Reede 08.30 - 19.00
Laupäev 8.30 - 17.00
Pühapäev 8.30 - 17.00

Plussid

  • Kiired väljamaksed
  • Intresse maksad ainult kasutatud summalt
  • Pikaajaline maksimaalne laenuperiood

Miinused

  • Piiratud laenusummad
  • Kohati kõrged intressid

Mis on HyBa?

Hyba

HyBa laenud on krediidikontod ja tegu on Eesti Finantsinspektsiooni poolt väljastatud tegevusloaga laenuandja. Nende laenud võimaldavad taotleda krediidilimiiti kuni 4000 euro ulatuses ja intressi maksad vaid kasutatud summalt. Valikus on Credit, Pay ja Split laenu võimalused.

Meie eksperthinnang

Laenkohe.ee meeskond soovitab valida HyBa kiirlaenuks või väikelaenuks. See on usaldusväärne laenuandja ja nad pakuvad ka suhteliselt paindlikke laenutingimusi. Kui kasutad nende krediidikontot, ei pea sa maksma tavapäraste kiirlaenu toodetele tüüpilisi tasusid. Kuigi on intressid kohati väga kõrged ja laenusummad piiratud.

Hyba koduleht

HyBa laenud

Hyba krediidikontoga on sul võimalus võtta väikelaen või kiirlaen 4000 euro ulatuses. Lepingu tingimused on soodsad – lepingutasu, haldustasu ja laenu väljastustasu on 0 eurot ehk siis tasuta. Nende laene iseloomustab ka kiire väljamakse ja sul on võimalus esitada laenutaotlus kiiresti kodust lahkumata

HyBa Credit

HyBa Credit

HyBa krediidikonto on vaba kasutusega virtuaalne krediitkaart, mis on personaalne, mugav ja lihtsasti kasutatav. Kui sa valid nende krediidikonto, siis seatakse sulle isiklik krediidilimiit olenevalt sinu krediidiskoorist ja sissetulekutest. Krediidilimiit jääb vahemikku 300 – 2000 eurot. Selles laenulimiidis on sul ka võimalik taotleda rahalisi väljamakseid oma pangakontole endale sobival ajal. Juhul kui sa krediiti ei kasuta siis kulusid ei kaasne. Krediidikonto intressid on alates 1,5% kuus ja seda ainult kasutatud summalt. Taotle krediidilimiit ja laena kohe kiiresti ja mugavalt.

Nende krediidikonto võib nii mõnelgi puhul kaaluda üle klassikalise järelmaksu tingimused just oma paindlikkuse, kiiruse ja kasutajasõbralikkusega. See avab personaalse krediidilimiidi, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid oma pangakontole endale sobival ajal. Maksimaalne laenuperiood on 60 kuud. Teised populaarsed krediidikontod Eestis on: Ferratum, Credit24, Creditea ja Raha24.

HyBa Pay

HyBa Pay võimaldab sul saada ostu jaoks raha kiirelt kontole ning kauba eest tasuda soovi korral kasvõi 60 päeva hiljem. Makseviisi kasutamine on sinu jaoks täiesti tasuta. Sul tuleb tasuda üksnes sooritatud ostude kogusumma.

HyBa Split

HyBa Split võimaldab sul saada ostu jaoks vajaliku summa otse kontole ning tasumise jaotada mugavalt kolmeks võrdseks osaks. Seda saad kasutada lepingu- ning muude lisatasudeta. Samuti saad esimest osamakset edasi lükata kuni 15 päeva. Neid makseviise saab kasutada ainult liitunud e-poodides, mis on tähistatud nende logoga.

Kuidas laenu taodelda?

kuidas laenu taodelda - HyBa

Laena raha Hyba laenuga. Krediidilimiidi taotlemine ja lepingu allkirjastamine on tehtud lihtsaks ja loogiliseks. Kõik toimub elektrooniliselt internetis. Nende iseteeninduses saad avada konto ja taotleda laenu ilma kodust lahkumata. 

Maksevõime hindamiseks ja personaalse krediidilimiidi määramiseks tuleb sul anda nõusolek enda pangakonto väljavõtte analüüsiks ja vajalike päringute tegemiseks. Samuti tuleb sul sisestada enda kontakt ja finantsandmed. Kõik päringud on automatiseeritud ja see omakorda võimaldab kiiret laenu protsessi, ehk taotlemise hetkest saabub raha sinu pangakontole ainult mõne minutiga. 

Kes saavad laenata?

HyBa-st saavad laenata raha ainult täisealised isikud, kes nõustuvad teenuse kasutamist reguleerivate tingimustega ja vastavad järgmistele nõuetele: omavad Eesti Vabariigi kodakondsust või elamisluba, omavad pangakontot Eesti pangas ning on vähemalt 18-aastased.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on HyBa CREDIT?

See avab personaalse krediidilimiidi, mille ulatuses saab taotleda rahalisi väljamakseid oma pangakontole endale sobival ajal ehk siis kiirlaen 24h.

Kuidas ja millal saan HyBa CREDIT välja maksta?

Kohe peale heakskiidetud laenu taotlust. See võimaldab sul taotleda krediidilimiiti kuni 4000 € ulatuses. Intressi maksad vaid kasutatud summalt.

Kas kasutusse võetud laenusumma saab HyBas enneähtaegselt tagastada?

Jah, kasutusse võetud laenusumma saab enneähtaegselt tagastada.

Uuendatud: 3 mai 2024

Sarnased laenuandjad

Laenusumma 100 € - 5000 €
Laenuperiood 5 kuud - 60 kuud
Intress 2%
Vanus 18 a.
Laenusumma 300 € - 10 000 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 9,9%
Vanus 18 a.
UUS
Laenusumma 600 € - 20 000 €
Laenuperiood 12 kuud - 84 kuud
Intress 4,5%
Vanus 21 a.
Laenusumma 50 € - 5000 €
Laenuperiood 1 kuu - 60 kuud
Intress 0%
Vanus 18 a.
Laenusumma 50 € - 1500 €
Laenuperiood 3 kuud - 5 aastat
Intress 22%
Vanus 18 a.
TAOTLE LAENU
Laenusumma 500 € - 15000 €
Laenuperiood 1 aasta - 6 aastat
Intress 1,99%
Vanus 18 a.